Skocz do zawartości

windows 7


szpaq99

Rekomendowane odpowiedzi

Win 7 jest bardzo zbliżony do visty z zaplecza, chociaż interfacem cię strasznie róźnią, gm6 ci nie pójdzie, tak samo jak na viscie, choćby nie wiem jakbyś kombinował, chwile, zadziałałby jakbyś miał na siódemce odpaloną maszynę wirtualną, gdzie emulowałbyś XP, ale to dużo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ niektórzy nie potrafią nielegalnie korzystać z GM7, a z GM6 tak, więc wolą używać tamtej wersji...

nie każdy - weź pod uwagę ograniczoną liczbę aktywacji GM7. ja już nie mogę go używać (a używałem - niektóre moje demka były robione w GM7, np. Super Mario Bratarsi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat kompatybilnosci W7 ze starszymi aplikacjami chyba sie wyczerpal.

 

A skoro nazwa tematu nie precyzuje czego on dotyczy, to moze tak:

 

Czy ktorys z szczesliwych posiadaczy takiej czy innej wersji "Windows 7tm" ma/mial problem z poprawnym funkcjonowaniem karty dzwiekowej (w moim wypadku Sound Blaster Audigy LS) przy obecnosci (lub nie) zintegrowanej na plycie glownej, karty dzwiekowej (WYŁĄCZONEJ w biosie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pieprzylem z moim nForce 2 wbudowanym w plytke. Instalowalem poprawne sterowniki, to niby wszystko gralo przez 4 minuty, a potem zaczelo sie srac, i nic nie odtwarzalo, kompletnie. I to nie w sposob niby leci muzyczka a ja nic nie slysze, lecz muzyczka nie chce leciec kompletnie. Wkurzylem sie i zainstalowalem sterowniki AC'97. Smiga : O

Moge wziasc sound blastera ze starego kompa, i sprobowac, ale mi sie nie chce : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja ! Jaki jest najlepszy odtwarzacz mzyki do tego systemu, gdyż aimp się długo włącza, ale za to winamp śmiga nienajgorzej \, ale czy jest jakiś lepszy ?

 

szpak, sciagales jakies dodatki aby to sie tobie uruchomilo? Ja gdy odpalam jakas gierke to mam albo BSODa albo po prostu sie robi proces i dópa.

 

Nie żadnych dodatków, czasami wywala messedże z napisem że aplikacja może byc zastara na ten system, ale i tak działa P:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...