Skocz do zawartości

Zablokowane Błąd Aktywacji GMa


Mosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim GMem kupiłem klucz aktywowałem go i pracowałem na nim do czasu gdy ściągnąłem wirusa z którym mój anti-virus sobie nie poradził zrobiłem więc format dysku zainstalowałem GMa wpisałem klucz wszystko niby poszło dobrze dałem Finish i niby już jest aktywowane zrestartowałem GMa a tu wersja Lite

Activation Failed

 

The Activation Code has already been used in a successful activation or purchase. It can not be used again. Please e-mail support@softwrap.com

Co mam zrobić co do nich napisać i czy mógłby mi ktoś w napisaniu pomóc ponieważ z moim angielskim nie jest za dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem użyłem go teraz drugi raz chociaż może nacisnąłem wcześniej (za pierwszym razem) jak mi kompa zwolniło to nacisnąłem z niecierpliwości drugi czy trzeci raz ale czy jest to możliwe, że to przez to? Jak tak to jak można odzyskać kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wysyłasz mejla do Softrwrapa i wszystko powinno załatwić. Poza tym, jak wyjdzie GM8 to system aktywacji będzie zmieniony i ten klucz będzie działał z GM8 bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj przeinstalować jeszcze raz

a jak nie to taki e-mail jak ci napisze że za dużo razy aktywowałeś:

Hi, I have problem as I want to activate gamemaker again.

My details are

License Holder ********

Purchase Ref ********

And I can't as it says:

The Activation Code has already been used in a successful activation or purchase. It can not be used again. Please e-mail support@softwrap.com

 

Please do something with it.

Ja już aktywuje z 10 raz bo mam restart kompa co 3 miesiące

I już któryś raz do nich takiego e-maila piszę i zawsze na następny dzień jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...