Skocz do zawartości

Windows Vista...


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie. Kupując laptopa dostajesz wgraną Vistę na dysku i nalepkę pod komputerem, nic więcej. Ale zazwyczaj jest partycja RECOVERY na której znajduje sie czysta kopia systemu gotowa do wgrania w każdej chwili :) . Zresztą, jeżeli masz klucz, to ściągnij z byle jakiego źródła piracką wersję, wklep oryginalny klucz i będzie wykrywać jako oryginalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W laptopach Toshiba/HP przy włączaniu wciskasz F10 i masz tryb odzyskiwania systemu. Inaczej nie da się tych systemów instalowac, nie posiadają płyty (można jednak zrobić backup partycji odzyskiwania specjalnym programem, potrzeba dwóch płyt DVD). Z tego co wiem instalowanie gołego XP/Vista kończy się źle, bo brak sterowników do kamer/grafiki/wifi dla takich laptopów. XP nie widzi tez ich dysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W laptopach Toshiba/HD przy włączaniu wciskasz F10 i masz tryb odzyskiwania systemu. Inaczej nie da się tych systemów instalowac, nie posiadają płyty (można jednak zrobić backup partycji odzyskiwania specjalnym programem, potrzeba dwóch płyt DVD).

No to tak samo jest w laptopach HP ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ja zainstalowałem wprawdzie Win7, bo torrentowa wersja Visty coś mi nie chciała się zainstalować i wszystko śmiga. Wcześniej miałem XP ( zainstalowałem po tym, jak dowiedziałem się, że płyta Visty nie działa... ) i wszystko było w jak najlepszym porządku. Sterowniki ściągnąłem ze strony HP. Dla zainteresowanych mam HP Pavilion 6730s.

 

Grabarz: to, że płytkę masz nieoryginalną nie znaczy, że cały system taki jest. Klucz masz w pełni oryginalny i mogą Ci naskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...