Skocz do zawartości

Infect Online


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Przygotowuje się do zrobienia MMORPGa, ale nie z tego projektu tylko z Hidden Swords. To akurat jest strzelanka - widok z góry.

 

Potrzebuje ludzi do testowania.

Server jest ONLINE całą dobę ;)

 

DOWNLOAD

 

Zdjęcia:

 

Screen 1

Screen 2

Screen 3

 

Niestety osoby, które są połączone przez ROUTER i nie mają odblokowanych odpowiednich portów, nie pograją :/

 

 

AKTUALIZACJA 12.11.2006

Pozdro ! a to link do tej wersji: Infect Online v3c

Jest to wersja testowa, nie ukończona. Temat został odświeżony, dlatego wrzuciłem aktualną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Grzesiek, dobra robota! Twoje produkcje zawsze zaskakują mnie ładną i estetyczną grafiką. Ta pozycja od nich nie odbiega. A dźwiękowa oprawa razem z ów grafiką tworzy naprawdę wybuchową mieszankę - brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe powiem, ta gra ci wyszła. Jest nawet dobra, nie mam większych zastrzeżeń. No ale taki typ gier szczerze mówiąc nie intersuje mnie zbytnio. Z 1wszzego postu zrozumiałem że robisz mmorpg z hiden sword, i to jest dobra wiadomość bo hiden sword znacznie bardziej mi się podobał. Co do multiplayer to nie miałem okazji z nikim zagrać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety osoby, które są połączone przez ROUTER i nie mają odblokowanych odpowiednich portów, nie pograją .

I to jest właśnie wielki minus dla gry. Nawet jakbym chciał trochę potestować, to niestety wielka klapa. Dlatego pomyśl nad tym, a napewno gra zwiększy swoją grywalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooman ma racje. Przez program Hamachi moze kazdy grac, testowalem dzisiaj z Mifą, tez nie mogl, ale jak skonfigurowaliśmy Hamachi to poszłoooo :) W nowej wersji już raczej postawie też serwer właśnie przy pomocy Hamachi i dla nieświadomych napiszę lekką instrukcję co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)

 

Tak więc, osoby, które są za NATem, mogą zagrać używyając tego programu HAMACHI

Instalujemy go:

 

Łączymy się na serwer "Infect Online"

Hasło: counter

 

Jak już jesteśmy podłączeni, to odpalamy grę Infect Online i logujemy się na adres:

 

83.17.239.226

lub

83.17.239.227

 

Zależy na jakim kompie u mnie stoji serwer :)

 

Serwer gry jest włączony całą dobę, lecz niestety HAMACHI nie zawsze, tak więc osoby za NATem nie mogą pograć o każdej porze. Niedługo powinno to się zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek masz buga, w menu tam gdzie jest join i host. Jeśli źle się połączysz to wyskakuje wiadomość "failed to conenct or server doens't exists", nie? Potem jeśli będziesz chciał połączyć się z innym serwerem (istniejącym) to wyskoczy Ci ta sama wiadomość, wniosek? Nie zamykasz TCP/IP po nieudanym połączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że u mnie Hamachi po uruchomieniu tak muli kompa, że hej. Tak więc co najwyżej mogę powiedzieć do widzenia ;] Poza tym nie każdy będzie chciał chęć instalować Hamachi tylko dla gry. A na dodatek dalej są użytkownicy Win98, a z tego co wiem hamak, działa tylko z XP...

 

EDIT

Zgadzam się z bigsharkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra co prawda grałem sam, bo coś się połączyć nie można ;) Ale gra dobra, baa... bardzo dobra. Ale przydałoby się więcej plansz... no bo chyba szybko gra się może znudzić. Według mnie nabije śmiesznie wyglądają, ale może to moja wyobraźnia ;) No i broń włazi w ściane co prawda nie przeszkadza to ale dla estetyki chociaż może ją zmniejszyć. Żeby nie było aż tak tego widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy, którzy są za NATem, i nie mogą się połączyć, muszą koniecznie zainstalować HAMACHI, skonfigurować go odpowiednio, tak jak napisał Borek. Następnie przy odpaleniu gierki podać IP nie te co jest podawane w grze, tylko IP Borka z HAMACHI. Powinno ruszyć. Miłego pykania. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już z Goomanem pograliśmy dziś. Doszedłem do wniosków że przydało by się poprawić skrypt który odpowiada za zadawanie obrażeń. Jeszcze jedno, jeśli ja hostuje to nie widzę siebie w liście graczy, winno tak być?

 

BTW. Dlaczego globalny nie stoi? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przepisuje cały kod sieciowy, bo też mnie to denerwuje kiedy nie zalicza trafień. Musi być naprawde dobry ping, żeby nie było problemu.

 

Co do tego, że nie widać siebie samego podczas stawiania serwera, to znam ten błąd :) Dzięki za uwagę :thumbsup:

 

Globalny Serwer był wyłączony od 5:00 do 12:00 - Ponieważ stał u Ojca na kompie, a ten musiał restnąć system i po prostu zapomniał włączyć serwer B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno jeśli robisz tą grę na wysyłaniu wiadomości =] Sprawdź czy po odebraniu wszystkie wiadomości są kasowane, bo po dłuższym graniu zaczyna strasznie lagować.

 

Myślę też że każdej pozycji itd. nie wysyłasz w oddzielnych wiadomościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...