Skocz do zawartości

Ufoludki demo


Kendzop

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest ciekawa:)

Daj spokój! Rozumiem, że próbujesz być wyrozumiały ale ta gra na to nie zasługuje.

 

Kendzop: Jeśli to twoja pierwsza gra to może być, w końcu jak zaczynałem robiłem znacznie gorsze gry, ale jeśli to, któraś z kolei gra zrobiona przez ciebie to cieniutko.

 

Tradycyjnie na koniec ocena:

Grafika 1/10 (ale cieszę się, że sam robiłeś)

Muzyka 5/10

Menu 0.0000001/10:P (popracuj nad tym ;))

Cała reszta 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

London@ To jego zdanie, nie? Gra jest dużo lepsza od 70% pojawiających się na GMC.

Masz recję, to jego zdanie ale myślę, że on chciał być uprzejmy bo w tej grze nie ma nic ciekawego, żadnych bonusów, tabelek z wynikami, NIC. Może zbyt surowo oceniam ale tylko po to żeby chłopak się zmobilizował i urozmaicił grę. W końcu i tak pewnie mnie przegoni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy wyjdą, bo mi się znudziło po 1 rundzie, a co dopiero 30... W tej grze brakuje tego czegoś. Jakiś oryginalnych przeszkód, może jakaś fabuła chociaż albo mini-gierki w przerwie. Bo nie wiadomo czemu koleś (bohater) musi iść do następnych plansz, nie wiadomo czemu ufoludki cię ścigają, nie wiadomo gdzie jesteś i nawet nie wiem po co tam jesteś, a to takie coś że możesz zjadać ufoludki jest zbyt łatwe do zdobycia w 1 planszy. Good night and good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś mogą wyjść gały z oczu? Może z oczodołów? :P

 

A gra całkiem fajna, ale musisz ją KONIECZNIE dopracować. Żeby nie być całkiem gołosłownym, to powiem, ze powinieneś zaobaczyć jak na drugiej planszy z machiny strzelającej wylatują naboje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś mogą wyjść gały z oczu? Może z oczodołów? :P

 

A gra całkiem fajna, ale musisz ją KONIECZNIE dopracować. Żeby nie być całkiem gołosłownym, to powiem, ze powinieneś zaobaczyć jak na drugiej planszy z machiny strzelającej wylatują naboje.

 

no ja też nie wiem :boxed:

 

będą zakłady z ufoludkami np. o złote majtki i wiele innych albo o mózg którego nie ma nasz stworek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś mogą wyjść gały z oczu? Może z oczodołów? :P

 

A gra całkiem fajna, ale musisz ją KONIECZNIE dopracować. Żeby nie być całkiem gołosłownym, to powiem, ze powinieneś zaobaczyć jak na drugiej planszy z machiny strzelającej wylatują naboje.

A kurat, by mi wyszły gały z oczu. Ale mam nadzieję, że będzie lepiej niż przedtem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze zastrzeżenie do tego "bonusu" wystarczy go złapać i nasz bohater staje się nie pokonany, powinieneś zrobić żeby po pewnym czasie osłona znikała albo po dużej ilości ciosów oberwanych przez te stworki ulegała zniszczeniu.

I przypominam o menu, bo jest FATALNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

złote majtki ROTFL :lol:

 

Panowie, bądźcie wyrozumiali. Demo jest całkiem fajne, muzyka przyjemna, szkoda tylko że trochę gra jest monotonna. Przydałoby się np. żeby każdy poziom wyglądał inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Widać że chciałeś zrobić coś "dużego" :) PO części mysle że ci sie udało...

Jak narazie jestem pozytywnie nastawiony... i po pełnej wersji spodziewam się jeszcze lepszego nastawienia na te gierkę. Grało sie miło. Ale mysle że było by milej z ładniejszą graficzką... Ale jak narazie Pozytyw :P

 

 

Grywalność: 8+/10

Grafika: 2/10 (niestety)

Muzyka: 6/10 (Super że co lewel muzyczka jest inna... tylko nie libie midi :P Ale to kwestia gustu... chyba :P)

Ogólnie: 6+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej grze brakuje tego czegoś. Jakiś oryginalnych przeszkód

 

 

Tak... orginalne przeszkody to ci powiem klucz (prawie :P) jak ja dałem swojego fangamea o mariu to były tam przeszkody z maria ale miały specjalne inne umiejętności niż zawsze a i było parę innych i myślę że jak ktoś do mnie sie zgłaszał i mówił "super gierka" to własnie miał na myśli przeszkody (i pomysł z kooperacją)

PS: Narazie gra stoi bo grafikowi komp poszedł :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...