Skocz do zawartości

Oficjalny Serwer CS 1.6 GMCLANU! Nabór do klanu!


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam się, ja i tak już reklamuje serwer na innych serwisach i w grze... ale zdaje się to za mało ;/ i chyba za mało osób tutaj gra w cs'a. Mogę się założyć, że gdyby to był serwer tf2 to ciągle ktoś tam by był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoi koledzy nie sa z GMC co nie?

to co z tego? to nie tylko dla gmclanowiczów skoro serwer i tak jest gmclanowy?

 

 

Hanjuso, Vianom, Luksor, PhoenixPL and last but not least Fallord, napiszcie mi na priv najbliższe godziny dwóch dni które wam pasują, chce zagrać z wami wszystkimi, zobaczymy jak nam się będzie współpracowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po przerwie znowu się przyzwyczaję do myszki i grania w FPS to mogę spróbować z wami coś tam pograć. Głupio się przesiada z myszki przenośnej na deathaddera. W poniedziałek albo trochę wcześniej wbiję na serwer i zobaczę na co mnie stać ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję sprawdzić czy serwer znajduje się na liście serwerów do wyszukania przez "find server", miałem kiedyś przypadek, że wcześniej popularny i zapełniony serwer, zakończył istnienie, ponieważ host "zupdetował serwer" po czym znikł z listy serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dzisiaj włączyłem CS, pomyślałem sobie - zagram sobie na serwerze gmclanowym! I co? Nic z tego nie wyszło. CS dwukrotnie zawiesił mi się podczas pobierania serwerowego MOTD - na innych serwerach nigdy czegoś takiego nie miałem. No i inna rzecz przy której chciałem przestać wchodzić - jakiś durny plik muzyczka.wav, który na łączu z downloadem ok. 4,5mbps pobiera się dwie minuty. Nie dziwię się, że tak mało ludzi odwiedza ten serwer patrząc na to, że taka durnota się musi ściągnąć, a nie każdy wie o istnieniu cl_allowdownload ;p .

 

EDIT: OK, o MOTD nie ważne, już działa. Ale powiem jedno - to "Voodoo People" podczas rozgrzewki jedynie wku***a. Nie umiem znaleźć lepszych słów na opisanie tego jak to na mnie oddziałuje. Nie po to wchodzę na serwer CS, żeby przez minutę słuchać Prodigy. Poza tym, tylko mi to zagłusza muzykę, którą sobie specjalnie puściłem, przy której mi się dobrze gra na pubach. Trochę sobie pogram teraz, ale raczej już więcej tu nie zawitam na tym serwerze :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Popierajmy serwery wymuszające ex_interp 0.01 mimo iż nawet w ligach jest dozwolony większy. (0.01-0.03 dla esl, 0.01-0.05 cb)

 

Brak funmap typu awp_india, aim_map etc. odstrasza ludzi gdy widzą jedną osobę grającą na jakiejś dużej mapie de_.

 

Poprawienie dmg na koniec rundy też byłoby mile widziane, ponieważ chyba nikt nie lubi tego dokładnego opisu dmg ile razy i w co zostaliśmy trafieni, wystarczyłoby to samo co jest przy zadawaniu dmg, mianowicie: nick, ilość dmg i ew. broń którą zabito.

 

Denerwującą długo ściągająca się piosenka, która jest używana tylko na rozgrzewce i też nie wszystkim odpowiada taki typ muzyki.

 

To tyle ode mnie jeżeli chodzi o serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funmap? ty tego funmapą nie nazywaj.

Wg. mnie tak się powinno robić serwery:

tp- afk killer,antyrash,antykampa,trzeba się trzymać przy pace(pluginy) i podstawowe de_ i cs_(mapy).

ffa- podstawowe de_ i cs_+ jakieś lekkie mapy. Z pluginów ewentualnie afk killer. Mile widziane widzenie zadanych/odniesionych strat.

4fun- WYŁĄCZNIE mapy niestandardowe, ale takie z jajem. Kilka śmiesznych pluginów i brak ograniczeń afk/rash/kampa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funmap? ty tego funmapą nie nazywaj.

Na większości publicznych serwerów, gdy ktoś zapoda jakiekolwiek fy_, aim_ czy gg_ to zaraz się chmara ludzi zlatuje, a jak są cs_ czy de_ to serwery pustoszeją. Trzeba się przystosować do tego, że w CS na publikach głównie gra dzieciarnia, która normalnych map nieakceptuje, a pro się zgadują między sobą na mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...