Skocz do zawartości

Illeyan Poemic


progio!

Rekomendowane odpowiedzi

Na postęp gry wpływa brak offtopu w temacie. Im więcej postów na temat, tym szybciej gra powstaje.

Anty - zluzuj majty :thumbsup:

 

Na jakiej podstawie zrobiliście liczenie obrażeń podczas walki? :0 Nie lol, nie chcę kodu gml.

Będzie można rzucać koścmi, czy komputer będzie robił to z niewidzialnymi kostkami? Będzie można wykonywać jakieś interakcje z otoczeniem, które wymagają rzutów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dziś wkleje PDFa v.0.6.5 od systemu. Zobaczysz tam na czym polega walka itp. A jeśli chodzi o rzuty kośćmi to oczywiście komputer za nie będzie odpowiadał, tak samo jak np w opartej na DnD Świątyni Pierwotnego Zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Prog i tak chciał jeszcze ciemniejsze. Nie są za bardzo podobne do tych z almory, almora ma ładniejsze krzaki :(

Link do PDFa z systemem v.0.6.5 bez 2 domen magii, opisu walki, innych opsiów, kosztów przedmiotów i kilku innych rzeczy: https://gmclan.org/up4495_2_Illeyan_Poemicv0_6_5.html

Password: nistudio.hostoi.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt normalny nie wysłałby kurdupla (bo hobbit to w śródziemiu sobie hasać może) do walki z gladiatorami.
aby

 

Walka z gladiatorami? Hobbici potrafią nawet niszczyć pierścienie :D

Co do hobbita możesz zrobić, że był szpiegiem i chciał wykraść z koloseum tajemny list xD I specjalnie poszedł "siedzieć" ponieważ odkrył że to jedyny sposób na dostanie się do środka.

 

Co do gry może być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędrówka po świecie czarnego rapu zmieniła moje nastawienie do przeżywalności hobbita na arenie.

And the winners in all the gladiator arenas

Are always the ones that go straight for the penis

...w czym z pewnością pomoże mu wzrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie no z Obliviona czy Morrowinda to na pewno nie, nawet nie myślałem o tej grze przy tworzeniu, pomijając, że w Obliviona grałem z 10 minut może. Już prędzej z Warhammera, ale chodzi mi o Warhammer Fantasy Roleplay czyli system RPG. Ale i tak w sumie chodziło o to, żeby mocno urealnić rozgrywkę, a przy okazji uprościć jak najbardziej się da. Fajnie, że przeczytałeś. :D Jakby ktoś miał jakieś propozycje to walcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :)? O to mnie zaskoczyłeś, bo jak luknąłem na te talenty, od razu przyszły mi na myśl znaki zodiaku z Morro/Obli. A z kolei w umiejętnościach występuje dużo tych z Morrobliviona. No ale w sumie RPGi (tak jak i gry w innych gatunkach) coraz bardziej zbliżają się do siebie, bo większość dobrych i sprawdzonych pomysłów zostało już użytych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

vxp1lh.png

 

 

Postacie, wiem, że mają za szerokie bary i zmienię to w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...