Skocz do zawartości

Recenzje do nowego serwisu z grami


Webzir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wraz z kilkoma osobami niebawem otwieramy stronę taktującą o darmowych grach. To szansa dla Was - twórców. Zapraszam do zgłaszania swoich gier. Do każdej którą zaakceptujemy zostanie dodana recenzja, ocena (wraz z plusami i minusami), oraz filmik (gameplay). Oprócz tego możliwość zabłyśnięcia :) dla większego grona odbiorców. Proszę zgłaszać gry, które:

-mają własny temat w forum "gotowe gry"

-są całkowicie skończone (bez np. jakichś części pełnych wersji etc)

-mają minimalną gwiazdkową ocenę 3

Każde zgłoszenie rozpatrzymy, jeżeli nie będzie to totalne badziewie, które z góry dostało by 1 są szanse by pojawiło się w portalu. (nie chcę robić zbytniej reklamy serwisowi, tak więc nie podaję linku, szczególnie, że opublikowana wersja jest tylko testową)

 

Gry przyjęte: (pogrubione zostały dodane przez redaktora)

-Puru 2

-Spacebar Mania

-Super Inko

-Cyber Slot

Gry odrzucone:

 

Zapraszam do zgłoszeń i życzę powodzenia. :)

Webzir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To może jednak daj adres, bo może ludzie chcą wiedzieć czy na jakiejś shit-stronie nie chcesz ich gierek umieszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz strona stoi na bardzo niestabilnym serwerze (darmówka), ale finalna wersja będzie stała na komercyjnych serwerach.

Tak więc nie odpowiadam jak nie wchodzi (strona w obecnej formie służy mi tylko i wyłącznie do testów, w momencie pisania tego postu nie działa... nic dziwnego :P).

http://www.palmgames.pl

 

A czy jest to szit stronka - to już zależy kto patrzy. Jeżeli ktoś nie umie wytrzymać bez niesamowitych skryptów javascript* czy też nie może ścierpieć braku kodu php - tak właśnie ją nazwie.

Jeżeli ktoś chce obejrzeć stronę a akurat "The website is down" proszę kliknąć tu.

 

*zapomniałem, że powiększanie miniaturek jest w javascripcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiesz, nie zakładałem od razu, że to shit-stronka, tylko chciałem ci wytłumaczyć dlaczego lepiej pokazać swoje dzieło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeśli jesteś zainteresowany opinią innych to proponuje dać na razie również kategorię "wszystkie gry na serwisie", ponieważ na razie macie ich nie dużo, o ile są tam jakieś nie sprawdzałem, bo mam bardzo wolnego neta teraz i przechodzenie z kategorii na kategorię, by mnie zabiło. Dobrze by było jaby można było bez skakania po kategoriach, gdzie jest pewnie po 1, 2 grach można było wszsytko od razu zobaczyć. Pewnie szybciej się będzie strona ładować na normalnym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli ktoś będzie próbował swoich sił w komercji? Będzie mógł wrzucić tam demo gry?

Tak, ale jeżeli gra w znaczeniu komercyjna i dobra to pewnie jeden z redaktorów sam ją wrzuci.

Nie wiem czy można się tym sugerować

Cóż, gry 1 i 2 gwiazdkowe to zazwyczaj jakieś "pierwsze gry", które od razy by były dyskwalifikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie dodać to (4 gwiazdki)

https://gmclan.org/up2426_4_Black_assasin.html

Moje Black Assasin [tak ma być]. Myślałem że to był cholerny szit bo maja pierwsza gra ale przed chwilą ściągłem sobie i zagrałem i kurde szkoda mi było jak pojawił się napis że to koniec dema. Czyli tak naprawdę ta gra nie była taka zła jak mi się wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
-mają własny temat w forum "gotowe gry"

-są całkowicie skończone (bez np. jakichś części pełnych wersji etc)

 

Jezuuuuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o grach komercyjnych, że demo może być - zawsze mogą przecież dodać.

 

Możemy dodać demo gry komercyjnej, ale jeżeli ta jest całkowicie skończona (można kupić pełną wersję)

 

Może zróbcie coś takiego:

 

Grą dnia jest <jakaśtamgra>

 

i w miejscu jakaśtamgra jest link do tej gry.

 

Na stronie głównej nad newsami będzie "Gra tygodnia".

 

Może dodać losowe gry, że jak wchodzimy na serwis to np. 2 losowe gry się losują i można je obejrzeć.

 

To trzeba by było napisać w php a pierwsza odsłona będzie tylko w html.

 

Poza tym dostałem tylko jedno zgłoszenie, myślałem, że będzie większe zainteresowanie... No cóż, sami musimy wybrać gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gry 1 i 2 gwiazdkowe to zazwyczaj jakieś "pierwsze gry", które od razy by były dyskwalifikowane.

Cóż, dość często widuję "Ale to twoja pierwsza gra, więc 3/5". Nie sugerujcie się gwiazdkami.

 

A co do "serwisu z recenzjami"... Zaraz tam zerknę jeszcze, ale jak byłem ostatnio, to to co zobaczyłem niekoniecznie zasługiwało na miano recenzji, a raczej na krótką notkę wyrażającą opinię autora na temat gry.

 

EDIT: Zerknąłem, tym razem na "recenzję" Glace'a. Gramatyka leży. Jak możecie liczyć na poważne traktowanie, jeśli nie potraficie poprawnie napisać tekstu na 195 słów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...