Skocz do zawartości

Nintendo DS


Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdzam. Krzyżak jest jest o wiele gorszy niż DSowy, a analog to jak dla mnie nieporozumienie.

 

Yhym tiaa na pewno ja jakoś gram już prawie 2 lata i jestem zadowolony no i są hity :D Price of Persia, Gta, God of War a teraz czekam na Assassin Creed :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Patapony 2 i LocoRoco 2 to są ciekawe gry, na analogu jak się człowiek przyzwyczai to normalnie się gra. Zresztą porównajcie sobie np. PES 2008/9 na PSP i na NDS.

Zresztą PSP nie służy tylko do grania, a np. do oglądania filmów/anime/cokolwiek, słuchania muzyki i serfowania po necie (co nie jest zbyt przyjemne akurat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Price of Persia, Gta, God of War a teraz czekam na Assassin Creed :D

Akurat 3 na 4 z tych tytułów też wyszły na DSa. Też można na niej słuchać muzyki, itp. Ale tej konsoli nikt nie kupuje dla powielanych hitów i multimediów, tylko dla nowości :3

 

A Patapon akurat też wyjdzie na DeeSa, co prawda jako homebrew, ale jeśli autor zrobi sterowanie na touch screenie to będzie nawret lepsze niż oryginał =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna zaleta PSP

PSP ma dużo wad, ale ma też trochę więcej zalet niż jedna...

A zresztą, na PSP się niewygodnie gra.

akurat to jest g**no prawda. d-pad jest do dupy, ale analog bardzo dobrze się sprawuje nawet w grach 2D, czego nie można powiedzieć o grzybkach z dużych konsol.

Yhym tiaa na pewno

narzekanie na d-pad w PSP jest słuszne.

no i są hity

żeby to nie były super-mocno-okrojone wersje z eksboksów i peestrójek, to byłoby fajnie.

 

PSP jest jak Tibia - jego największa wada to społeczność fanbojów.

 

PSP do np. emulatorów czy homebrew to bardzo dobra konsola, a przy rozdzielczościach ekraników w DSie nie jestem w stanie wyobrazić sobie dobrej emulacji nawet poczciwego NESa. mimo wszystko, DS jest lepszy, ale nie przesadzajmy z jego gloryfikowaniem i udupianiem konsolki Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - Welcome to the club : D Dokladnie tak samo, kolega mi dal pogram w GTA a ja sie pytam jak sie chodzi, bo krzyzakiem sie nie da, a den bierze i wyrywa "glosnik". Ze smiechu padlem gdy to zobaczylem : D

 

Join the club. Miałem tak samo. PSP sux tak ogółem.

 

ale analog bardzo dobrze się sprawuje nawet w grach 2D, czego nie można powiedzieć o grzybkach z dużych konsol.

Potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patapony 2 i LocoRoco 2 to są ciekawe gry, na analogu jak się człowiek przyzwyczai to normalnie się gra.
Yup, dlatego przeszedłem LocoRoco i sprzedałem konsolę. Teraz tylko DJ MAX (genialna gra!) mógłby mnie przekonać do ponownego zakupu, ale ma wyjść też wersja na NDS, więc elo ;D God of War na PSP jest cholernie słaby btw (widać wystarczy brązowy filtr na ekranie i jest GIT GRAFA), za to w Killzone grało mi się dosyć fajnie :3

 

Anyway temat jest o deesie, więc polecam jeszcze Broken Sword: Director's Cut. Cudowne dialogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sprzedałem Dsa zeby kupic PSP i się opłacało, bo nie ma porównania, chyba, że ktoś chce się bawic w hodowlę kotów na konsoli ^^

 

Porównania to nie ma między twoją (nikłą) wiedzą, a wiedzą innych na temat obu konsol, bo sorry, ale jeśli ty wiesz tylko o nintendogzach na DS'a to taki morał jednej z historyjek z FABLE ci przytoczę - "Lepiej siedzieć cicho i być uważanym za idiotę, niż się odezwać i potwierdzić tę tezę".

 

Notka dla wścibskich: nie wyraziłem w tym poście ani jednego słowa na temat PSP.

 

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sprzedałem Dsa zeby kupic PSP i się opłacało, bo nie ma porównania, chyba, że ktoś chce się bawic w hodowlę kotów na konsoli ^^

 

Nie ma porównania? Skoro nie wiesz co to DS to nie udzielaj się. Załóż temat o PSP i tam se pisz co chcesz...

 

POŁĄCZONO:

 

Ja zawsze myślałem, że ten analog to głośnik. I jak pierwszy raz zagrałem na PSP stwierdziłem, że lepiej by było mu jako głośnik bo sterowanie tym to porażka.

 

Ale jaja! Kilka dni temu kolega mi pokazał PSP i też myślałem że to głośnik :P

Potwierdzam że na PSP się nie wygodnie gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS vs PSP jak zwykle co sekundę słyszę jakieś argumenty. Jednak na wszystko jest odpowiedź:

 

 

Chcę powiedzieć że gra "The legend of Zelda: Phantom hourglass" jest cudem gier, jeżeli chodzi o konsole :P

 

E: Co jest? Pojawił się post wyżej a w nim wszystkie moje cytaty... nie powinny być pod postami użytkowników którzy je napisali?

 

2post. Warn.

Mimek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównania to nie ma między twoją (nikłą) wiedzą, a wiedzą innych na temat obu konsol, bo sorry, ale jeśli ty wiesz tylko o nintendogzach na DS'a to taki morał jednej z historyjek z FABLE ci przytoczę - "Lepiej siedzieć cicho i być uważanym za idiotę, niż się odezwać i potwierdzić tę tezę".

Żadnego argumentu nie podałeś, man. Nintendogs to kupa dla dzieci, tyle.

A żeby nie było, że jestem fanbojem, to wisi mi kto jaką konsolę ma. Mnie się obie podobają. Czuję, że zaraz się zesracie.

Co do analoga PSP, również myślałem, że urwałem głośnik ;d

No nic, ciekaw jestem, jak się Scribblenauts! będzie odpalać na emulatorze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy rozdzielczościach ekraników w DSie nie jestem w stanie wyobrazić sobie dobrej emulacji nawet poczciwego NESa.

Akurat emulacja NESa nie jest zła na DSie, ekran(y) ma trochę mniejszą rozdzielczość niż NES, ale np. taki NesDS ma całkiem dobre skalowanie, więc się tego aż tak nie zauważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henry hatsworth in the puzzling adventure: Ta gra jest zrobiona przez EA i jest znakomita. Włożono w nią wiele pracy i napakowano taką wyobraźnią że cały klimat jest genialny. W to po prostu trzeba zagrać...

 

Co do PSP też jest fajne, ale nie skłamię że stukrotnie wolę NDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flaq: Pablo miał na myśli, że ocenił NDSa po jednej grze.

 

Ja wolę NDSa, bo niby grafika gorsza, ale ma dotykowy ekran co jest dosyć miłym usprawnieniem (Pokemon Ranger ftw! :D ). Jak chcę ładną grafikę, to siadam do kompa. Jak chcę posłuchać muzyki - MP3, telefon. Jak filmy - komp, DVD. Zgodzę się tylko co do oglądania zdjęć - do tego jedynie by mi się przydało PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wam zdjęcia oglądać na konsoli do gier? Ja jakoś wolę mieć oddzielne urządzenia do wszystkiego. Ja uważam, że co jest do wszystkiego, to jest do niczego, dlatego muzykę trzymam na emeptrojce, telefon do telefonowania mam, aparat do robienia zdjęć itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...