Skocz do zawartości

ROTWORM RPG


Rekomendowane odpowiedzi

pomijajac to ze nie przepadam za tibią.... facet skopiowal grafiki z gry nie dwie nie trzy o wiele wiecej <loL>

to tak samo jakbym skopiowal Halo i powiedzial ze to moja gra ktora samodzilnie zrobilem..

 

co do metina BUEEEEEEEE!!!! <SMNIERDZI!> yyyyyyyyyyyyy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwał bym tego rasizmem, lecz szacunkiem do samego siebie. Kto lubi dzieci neo w grach ręka do góry! (oczywiście w każdej takie osoby się znajdą, ale Tibia i Metin toż to szczyt jest normalnie!)

Ja lubię o/

 

To właśnie dzieci neo budują ten "klimat" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwał bym tego rasizmem, lecz szacunkiem do samego siebie.

To sie nazywa anty-antyrasizm : ( Wiec ... em no ten... penis.

co do metina BUEEEEEEEE!!!! <SMNIERDZI!> yyyyyyyyyyyyy ....

I kto to mowi : ).

 

Ludzie kurna, nie powiem to co chcialem bo warna dostane. Ale wezcie sie zlapcie za glowy i patrzcie na gre a nie na uzyszkodnikow. Zwlaszcza Kapkap i lechu. KK, zlap sie za ten swoj leb i trzasnij nim o sciane. Patrz na siebie a nie idz z tlumem.

Lechu, wojna byla 60 lat temu, ba 70. Niemcy przeprosili, i teraz sie rozklada o to, ze to Ameryka anglia i francja sa winne za cala wojne. Gdyby nie Niemcy nie jadl bys swoich kielbasek, nie nie mial czego sie uczyc na historii, oraz prawdopodobnie bys nie zyl. Wiec stul ten swoj rasitowski pysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Niemcy nie jadl bys swoich kielbasek

Ja tam nie lubie kieubasek ale i tak uważam, że polskie mięsa są lepsze.

 

nie nie mial czego sie uczyc na historii

Z tego powodu bym się raczej cieszył. Nie lubię historii. :[

 

oraz prawdopodobnie bys nie zyl.

Może i w tym masz trochę racji ale zamiast niego żyły by tysiące innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - LOL, gdyby nie Anglia i ameryka zylo by jeszcze wiecej : D

Gdyby nie niemieckie miesa, nie bylo by polskiego miesa, wiekszosc polski to niemcy. Rly.

A ze nie lubisz historii to zle, bo jest zajefajna.

Jakby nie bylo niemcow predzej czy pozniej rosja by sie wkurzyla i zaatakowala, wiec bez przesady. Mowi sie ze nie ma pokoju bez wojny. Ale wojna to nie pokoj, wiec gdzie wojna tam nie ma pokoju. I tak ludzie by zgineli, i tak. Zwlaszcza to bombowanie na Dresden (?). Wiecej ciwilow zginelo niz gdy niemcy zaatakowaly londyn, i co? Nawet nie zostalo uznane za blad. Ale dobra, koniec lekcji na dzis : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Gry nie mogę ocenić bo link nie działa. Jedyne co mogę powiedzieć to, że lubię Tibijski pixel art.

 

2. Widzę, że przestaliście dyskutować o tej grze (co byłoby właściwe) a zaczęliście jeździć w prawo i w lewo po Tibii (co daje masę postów która w ogóle nie ma związku z tematem)

 

3. A propo takich postów jak Kargula:

 

Chłopie, po pierwsze to Tibia to beznadziejna gra. A wzorując się na niej to coś jeszcze gorszego. Gdy słyszę to słowo to w myślach mam tylko jedno słowo:

ŻAL!

 

Brzmi jak słowa wyroczni. To Twoja opinia, że Tibia jest beznadziejna, ale faktem jest, że Tibia przyciąga masę graczy z całego świata (Polska to trzeci kraj w którym ma najwięcej fanów) i jest najprostszym w obsłudze MMORPG.

 

Prosiłbym więc raczej wrócić do głównego tematu czyli gry ROTWORM RPG.

 

(Żeby nie pojawiły się kolejne posty bez sensu: W Tibię nie gram od 4 lat bo mi się znudziła.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do oceniania gry, a autora proszę o wrzucenie gry na uploader GMClanu. Jeśli autor tego nie uczyni, to proszę kogoś kto posiada tą grę na dysku, aby ją wrzucił tutaj. Gdy tak się stanie, to wracamy do tematu oceny gry. Od tego momentu czekamy na wrzucenie gry i nie piszemy postów !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...