Skocz do zawartości

Przeglądarka


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym cię straszyć, ale to jest strasznie zaawansowana sprawa... Pobieranie danych z serwera, renderowanie kodu HTML, JS, obsługa appletów Java, wtyczek typu Flash, WMP, QT, RealPlayer, Vitalize itd, pełna obsługa CSS i DOM, oraz czytanie plików graficznych wraz z kanałami alpha. Oczywiście, DLL jest tylko na pobieranie danych :] . Renderowanie, obsługę wtyczek itd. musisz sam zrobić.

Życzę powodzenia xD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wystarczy mieć delphi i zanistalowac kontrolkę activeX Internet Explorera, i masz juz przegladarkę. To że kiepsko lub wcale nie działa to inna sprawa, ale z 5 linijek kodu i będize się dało wpisywać adresy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek, ale zobacz na nazwę działu:

Skrypty, przykłady, dodatki, silniki 3D dla GM

On się o GM pyta.

 

Jakby chciał robić w języku programowania, to ja bym skorzystał z silnika Gecko. Najlepsze rozwiązanie :].

 

Skasowałem posty nie na temat. Kaytek pilnuj się.

//Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hey forumowicze,

 

Nawiązując do przedmówcy i autora powyższego topic'u chciałbym zapytać się czy istnieje jakaś możliwość wyświetlania zawartości stron www w game makerze, chociażby sam kod html bez javy czy flash'a?

(mówię o wykorzystaniu DLL - na forum www.gamemaker.nl niewiele znalazłem, ale ja zawsze wiedziałem, że nie umiem szukać :] )

 

A drugie pytanie to, to czy można aplikacje Game Makerowskie zagnieździć w przeglądarkach internetowych takich jak IE, Firefox, w sumie z fizycznegu punktu widzenia patrząc na działanie aplikacji exe stworzonych w GM nie można, ale chciałbym spytać o to ekspertów a nie gdybać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...