Skocz do zawartości

onlive


Boro Casso

Rekomendowane odpowiedzi

Onlive

 

Typ gry: Platformówka.

 

Fabuła

Szczęście, czym jest szczęście ? To pytanie zadawała sobie ludzkość przez ostatnie setki lat, podczas gdy ich populacja dobiegała końca.

Choroby, wojny, kończące się zasoby to tyle niektóre z przyczyn zagłady ludzkości.

Prawdziwa zagłada nastąpiła, z nieuwagi a może zwykłej głupoty wielkich wizjonerów.

W 2380 roku gdy koniec świata był już przesądzony wybitni naukowcy wpadli na znakomity pomysł, który narodził się z dawno zakazanego projektu wirtualizacji ludzkich umysłów.

W 2025 roku udało się przenieść pierwszy umysł człowieka do świata wirtualnego znakomitego jak na tamte czasy.

Jak już mówiłem wirtualizacja całego ludzkiego społeczeństwa było ostatnią deską ratunku przed zagładą.

Około roku 2400 wirtualny świat był gotowy, piekny, kolorowy, pełen zalet, bez jakichkolwiek wad.

Ludzie całymi rodzinami pozwalali się wirtualizować nie wiedząc iż będą pod pełną kontrolą systemu zwanego onlive.

Gracz wciela się w buntownika, osobę która za wszelką cenę chcę uwolnić siebie oraz resztę ludzi z wirtualnego "więzienia".

 

Tech Demo: DOWNLOAD (4.90 MB)

Grafika stworzona przeze mnie (prócz postaci która została chwilowo zapożyczona z innej gry)

Jest to fragment jednego z pierwszych poziomów

Sterowanie strzałki - poruszanie się, Q - Psycho A - Tarcza Z - Pistolet

 

Screen :)

rw1mr9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawisze akcji powinny byc znacznie wygodniej dobrane, np. Q,W,E zamiast Q,A,Z. Poza tym nie wiem co te "bronie" robia, wciskam kazda i tarcza nie broni, psycho nie wiem co wlasciwie ma robic, dla mnie psycho czyli tele/psychokineza a wiec rzucanie na odleglosc czyms chociazby, a pistolet nic nie robi, nie zadaje obrazen, poza tym to wszystko efektami jakos nie pasuje, znaczy sie pistolet wyglada raczej jak czar. no i ten swiat tez nie jest taki piekny jak go w fabule przedstawiano :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ten swiat tez nie jest taki piekny jak go w fabule przedstawiano tongue2.gif

Poziom w tech demo rozgrywa się w sekcji administracyjnej świata gry.

 

wszystko efektami jakos nie pasuje

Nad efektami jeszcze popracuje, musze dobrać jakieś sprity do praticle.

 

Poza tym nie wiem co te "bronie" robią

Psycho ma atak 5, pistolet atakuje za 2, tarcza blokuje ataki przeciwników. Jeżeli dobrze wycelujesz odejmujesz hp przeciwnikowi.

W pełnej wersji gracz będzie miał do dyspozycji około 15 broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze nie da sie dobrze wycelowac bo one lataja zawsze powyzej lub ponizej linii celu bohatera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle się zapowiada. Grafika fajna ten blur też muzyka świetna (coś mi Far Cry przypomina)

Grafika: 4/5

Gameplay: 4/5

Muzyka: 4/5

Fabuła: 3/5

Ogółem: 4/5

Ps. Jest taki mały bug jakby, jak się trzyma tę tarczę to bity pomału maleją ale nie spadną do 0 tylko będą wzrastać bo bity się automatycznie ładują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale nie widzę sensu w zmienianiu tytułu ... ani gry nie sprzedaje i nie wybije się na cały świat więc po co ma zmieniać nazwę?

że niby ta firma onlive będzie go ganiać za jakąś mini gierkę?

co do gry,jest spoko tylko te klawisze akcji wrr..

grafika jest taka copoconacowska no ale narazie nie oceniam,czekam na lepsze demko

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techdema jeszcze nie ściągnąłem, ale:

http://en.wikipedia.org/wiki/Onlive

^ zmień tytuł.

Wiem o tej konsoli ;-) Ale tytuł ten pasuje mi do gry.

W sumie aktualnie jest tylko nazwa kodowa.

 

btw. nie wiedziałem, że usługa gier wideo na żądanie może kontrolować ludzkie umysły.

No to teraz wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale nie widzę sensu w zmienianiu tytułu ... ani gry nie sprzedaje i nie wybije się na cały świat więc po co ma zmieniać nazwę?

że niby ta firma onlive będzie go ganiać za jakąś mini gierkę?

nie, ale grę ciężko będzie znaleźć przy zalewie informacji o konsoli.

 

po co ludziom mieszać w głowach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...