Skocz do zawartości

Zablokowane Problem z Game Maker PRO


Rekomendowane odpowiedzi

No nie!!!Znowu coś!!!A więc gdy wpakowałem ten liquidlight SDK do folderu GM to jak chce uruchomić Game Makera pokazuję się to.

Z tego co zrozumiełem trzeba restartnąć komputer.Zrobiłem to lecz po testartowaniu znowu się to pokazuje!

Co jest nie tak?

Sorry za double-post ale ten temat by zginąl gdybym nie zorbił d-p (double-posta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po screenie widac jaki PRO ten GM LITE. Masz kiepskiego cracka. Do tego w twoim windowsie masz strasznie dziwna date.

 

Bo ta wersja PRO to jest portable i pomyślałem sobie że spróbuje pobawić się w 3D w wersji lite no więc wpakowałem lidqulidlight SDK do folderu z wersją lite wyskoczyło to okno.Jak mi ojciec pozwoli to może przestawię datę ale jak nie pozwoli to mogę zacząc robić gry 2D i zapomnieć o 3D <_< .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesunełem datę o jeden dzień do przodu,ale chociaż LiqidLights SDK jest folderze Game Makera to mówi że go nie ma,co jest!Wersja PRO się kłania? Sorry że znowu double-post ale to dla odświeżenia tematu.

 

 

 

Dwa 2post. Warn

Mimek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań doublepostować! Nie musisz odświeżać, wystarczy że dasz edit a na pewno ktoś jeszcze raz wejdzie i odpisze. Widać, że to crack, bo wiem jak one działają (sprawdzałem, ale nie używałem) więc nie wciskaj nam kitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo wrzucenie sdk do folderu nie wystarczy, jeszcze musisz go zainstalować. W tym celu klikasz na przycisku + potem na install i wskazujesz plik .gex

 

Nie chce was złościć ale nie rozumiem :unsure: ,chyba chodzi ci o + na klawiaturze?Bo naciskam go i jakoś nic się nie pokazuje,w GM'ie próbowałem nacisnąć ten przycisk ale nic się nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa,ten plus xD,całkowicie go nie zauważyłem :jezor: ,nom ale muszę poszukać innego cracka bo jak uruchamia go to jest wersją PRO a jak włączam grę to odrazu staję się wersją Lite :lol2: xD.Dobra chyba wszystko jest spoxik i OK.Nom ale sam nie wiem czy zamykać temat bo może znowu coś mi się zdarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa,ten plus xD,całkowicie go nie zauważyłem :jezor: ,nom ale muszę poszukać innego cracka bo jak uruchamia go to jest wersją PRO a jak włączam grę to odrazu staję się wersją Lite :lol2: xD.Dobra chyba wszystko jest spoxik i OK.Nom ale sam nie wiem czy zamykać temat bo może znowu coś mi się zdarzy.

 

13. Nie oferuj i nie proś o takie rzeczy jak key, serial, crack czy tym podobne na tej stronie. Nie tolerujemy nielegalnego oprogramowania. Nie dostosowanie się grozi natychmiastowym banem.

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=3332

 

Amen.

 

16. Nie baw się w moderatora, jeśli jest potrzeba zgłoszenia jakiegoś wykroczenia użyj przycisku RAPORT - znajduje się pod każdym postem.

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...