Skocz do zawartości

Ile gier na tym obrazku rozpoznasz?


Korodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
A ja nie interesuję się grami komputerowymi.
Nie interesujesz się grami, a znasz prawie wszystkie. Weź już się nie tłumacz, bo się pogubiłeś w swoich wypowiedziach. Boisz się, że ktoś Cię nazwie nołlajfem tak? Jakoś usilnie starasz się temu zaprzeczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytuję posta bez względu na odpowiedzi nań, więc shut up. Nie, nie ja zacząłem, nie jesteś w temacie :( . Webzir uważa, że to grzech mieć komputer, a nie znać Dooma. Dla mnie grzech to mieć TV a nie oglądać piłki nożnej, pff.

 

No Ranmus, codziennie słyszę jak koledzy się chwalą różnymi grami, i ciężko nie znać gry takiej jak np. Gothic w mojej klasie. I choć nie gram raczej w gry, to jak każdy, tytuły kojarzę.

 

Na siłę kontynuujecie temat, ale konkretnego posta jeszcze nikt nie napisał, ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, chciałem to dodać, wiedziałem, że się ktoś czepi ;) .

 

Po pierwsze, jeżeli czytasz temat od początku, to pewnie zauważyłeś, że napisałem "prawie żadnych gier nie rozpoznaję z obrazka". A po drugie - czytam często różne recenzje gier i opisy, no i chodzę często do kolegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie, nie ja zacząłem, nie jesteś w temacie . Webzir uważa, że to grzech mieć komputer, a nie znać Dooma.
Webzir niczego takiego nie napisał. Siedzimy na forum GMCLANu, które dotyczy głównie tworzenia gier czyli skupia ludzi domyślnie interesujących się grami, a tym bardziej ten temat. Webzir pisząc że to grzech nie znać Dooma odnosił się właśnie do tej społeczności, a nie pani Jadzi za ladą w mięsnym na uliczy pocztowej. Przecież nie jesteśmy na forum wizażu czy mody. To Ty zacząłeś i to jeszcze z głupi teorami, jakoby znajomosć gier = nolife, co jest nieprawdą bo można mieć kompa, grać dużo i nie być nolifem oraz na odwrót, być nim a nie grać w ogóle. Nolife odnosi się do człowieka, który po prostu nie ma życia towarzyskiego. :)

 

A co do konkretnych postów, to co miało być napisane już zostało, bo już dwukrotnie podano rysunki rozwiązaniem.

Czyżbyś Marmot do nich nie zaglądał, że jeszcze strzelasz co to za ludek na wietrze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Patapon, Brain Training, Doom, Mario Bros, Final Fantasy, Splinter Cell, Space Invaders, Tony Hawk, Pacman, Tetris, Bomberman, Street Fighter, Speedball, Animal crossing, Metal Gear, Yoshis island.

Tego mecha na srodku znam na pewno, tylko kurde nie moge se przypomniec. : /

E - Ah tak, jeszcze pong i Guitar hero.

E2 - Ehm Sonic, Mirrors Edge.

I jak sie kurcze nazywala ta gra co ludziki tonely i je sie wylawialo? Te biale przy morzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAc-man, sonic, Resident Evil, mario, tetris, ping-pong, guitar hero(chyba), mirror's Edge(ale "wieża" trochę inaczej wygląda, więc niedokładne to...), micro machines(chyba).

E: Power Ranger czerwony na pomoście O_o

E2: Space invaders

E3: GTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...