Skocz do zawartości

Boruś prorok? Może jednak?


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wy macie problemy... Jeden drugiemu podkłada miny. Tworzycie taką atmosferę, że wątpię aby ktoś teraz chciał wychylić się z jakąś słabszą grą - rezultat tego będzie taki, że to forum stanie się tylko dla bardzo zaawansowanych, bo umieszczając tutaj słabą grę zostanie obrzucony błotem, porównany do reszty użytkowników ich wytworów. Panowie uspokójcie się, bo to co czytam teraz to jest po prostu śmieszne i co najgorsze nie na miejscu, bo to jest już OFF-TOP. To forum nie jest do porównywania siebie nawzajem i nie jest miejscem do udowadniania kto jest mądrzejszy, a kto głupszy, albo uzdolniony i nie uzdolniony. Natomiast jest to miejsce gdzie każdy ma prawo przedstawić swój projekt, który zarówno ma prawo być z błędami, chyba dlatego powstał ten dział DEM GIER.... Dajcie chłopakowi pracować nad tą grą i tyle. Jak zrobi nowy kod, to dobrze bo to Polak, czyli człowiek od nas i będziemy mogli się chwalić że nie tylko na zachodzie potrafią robić gry MP, a jak nie zrobi, to nie rzucajcie w niego słoikami, tylko dajcie mu szanse w innym projekcie...

 

Ja już swoje zdanie wypowiedziałem na temat gry i nie komentuje całej reszty. Ładna grafika i przyjazny system w MENU, a to że gra ma błędy, to normalne w każdej fazie projektu... To że wykorzystał przykład z forum, to nie znaczy że jest beznadziejny, czasami lepiej uczyć się na przykładach, po to są one tworzone.

 

Nie czepiam się tylko wypowiedzi akurat do tej gry - ktoś może pomyśleć, że widzę coś niesamowitego w tej grze dla mnie i dlatego jej bronie, tylko po prostu czytając inne działy już dawno miałem ochotę na swoje trzy grosze, gdzie ciągle się kłócicie jak dzieci w podstawówce. Twórzcie gry, a nie wrogów!

 

no właśnie... z tego co zauważyłem, żadna słaba gra nie ma tu przyszłości. Co wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nigdy nie widzialem tego posta. Anyway, to co wytlumaczyl gnysek wydaje mi sie bardzo madre. Gry oceniajmy nie patrzac na to jak wygladaja najlepsze gry na GMC, lecz na programiste. Przecie wiadomo ze ktos kto w GMie siedzi 2 miechy nie zrobi Almory.Troche szacunku dla nowych powinno byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że niektórzy powinni lekko a nawet bardzo przystopować. Masz zamiar pojechać komuś tylko dlatego że zrobił grę w parę dni do tego z denną grafiką i że cienko programuje to lepiej w ogóle nic nie pisz. Chyba każdy z was zauważył że ludzi na GMC online jest coraz mniej a zobaczcie sobie na

Najwięcej użytkowników online: 1,163 Dnia: 13.12.2008 - 3:23

Data trochę stara nie ? Niedługo wejdzie nowy GM może to przyciągnąć trochę nowych ludzi, którzy będą pytań o "noobowskie" rzeczy jak dla was ale dla nich to może być niepojęte. Trochę litości i cierpliwości dla takich ludzi, może z nich coś wyrośnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy więc chwalić każde gówno, tylko dlatego, żeby nie narazić się na ucieczkę noobów? Róbcie dobre gry, a nie będzie narzekania i ostrej krytyki. Niedawnym przykładem jest https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=17121. Pierwsza gra, nieznany raczej user, a krytyki nie ma, wręcz przeciwnie :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się "pomagać" XxMiśkowi. Lał na to.

Wiec zacząłem jechać po jego grach. I nikt mi nie powie, że nie słusznie.

Mało mnie obchodzi czy on ucieknie z tego forum czy nie. Jak nie przestanie wrzucać takich gówien to jeździć po nich nie przestanę :P

 

A chyba się czegoś nauczył, bo dawno jego gier nie widziałem. Chyba już z tydzień będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczmy na to, że część zmobilizuje taka krytyka i postanowi: "A ja wam teraz pokarzę" :3

 

Dokładnie. Człowiek uczy się na błędach, a chęć zemsty np. na kilku userach co z błotem go zmieszali zmobilizuje go do czegoś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek miał rację, ale dodajmy, że wtedy sytuacja na GMClanie była całkiem niezła w porównaniu z tym, co mamy dziś.

Starałem się "pomagać" XxMiśkowi. Lał na to.

Wiec zacząłem jechać po jego grach. I nikt mi nie powie, że nie słusznie.

Mało mnie obchodzi czy on ucieknie z tego forum czy nie. Jak nie przestanie wrzucać takich gówien to jeździć po nich nie przestanę

Mazo to jedna z tych osób, które mają wieeeeele do nauczenia się już z samej teorii tworzenia gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...