Skocz do zawartości

Mega Air Wars Zapowiedź


eXcLiFe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Oto prezentacja mojego przyszłego dzieła posiada wiele błędów bo engine jest robione na bardzo dużych obrotach (w 1 godz.) :P gdyż ma służyć jedynie celom demonstracyjnym przyszłej gry :P engine zostanie bardzo poprawiony

 

Nie oceniajcie błędów tylko ogólny pomysł na gre....

 

Pomysł:

1) 10 statków + 3x różne modele tego samego wyglądu =30 samolotów

2) 40 broni

3) 20 osłon

4) 20 generatorów

5) Ulepszenia typu: osłona, pancerz, update broni, sterowności, prędkości

6) 40 poziomów :P

7) 40 różnych przeciwników

8) po ukończeniu gry udostępnię plik *.gm6

9) Możliwość kupowania / sprzedania

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie :P

A >>>>TUTAJ<<<< możecie pobrać DEMONSTRACJE engine :D

 

EDIT

 

Zapowiedz możecie pobrać >>>>>TU<<<<< v 0.0.0.1 Beta (Koniec pracy przy v 1.0.0.0)

 

EDIT

Kolejna V gry

0.0.0.1 -> 0.0.0.2 update

Musisz ścągnąć v0.0.0.1 Beta a potem 0.0.0.2 następnie wypakuj wszystkie pliki do 1 folderu (najpierw 0.0.0.1 a potem 0.0.0.2 zastępujac plik *.exe)

 

 

Pozdro eXcLiFe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jest tyle statków ale trzeba trochę popracować, gdy trzymam z i x i chcę lecieć na lewo i w górę na raz, statek leci tylko w lewo. Wiadomo więcej przeciwników przyda się ( czasem nachodzą na siebie), więcej broni, coś innowacyjnego i nowe menu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zarys gry przypomina mi bardzo strzelanke pod tytulem raptor.

Jesli tak jest, to fajnie bo bylem maniakiem tej gry, ale mam nadzieje ze bedzie w niej coś innowacyjnego ;)

Poza tym mam nadzieje że w finalnej wersji przeciwnicy nie będą latać jedynie po linii prostej, bo to się po jakimś czasie robi nudne ( Nie mówie o niniejszej demonstracji, a ogólnie).

 

Fajnie że jest tyle statków ale trzeba trochę popracować, gdy trzymam z i x i chcę lecieć na lewo i w górę na raz, statek leci tylko w lewo.

 

To akurat raczej nie jest spowodowane źle złożonym kodem gry, to raczej wada twojej klawirki lub płyty głównej - sprawdź czy w innych grach Ci się tak nie dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo więcej przeciwników przyda się ( czasem nachodzą na siebie), więcej broni, coś innowacyjnego i nowe menu. :)

 

Wszystko w swoim czasie to jest tylko demonstracja gry a nie jej początek :P

 

To akurat raczej nie jest spowodowane źle złożonym kodem gry, to raczej wada twojej klawirki lub płyty głównej - sprawdź czy w innych grach Ci się tak nie dzieje

 

Tak to wina sprzętu bo klawiatura czasem nie z czyta więcej niż 4 znaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oto Prezentacja mojej gierki jest to na razie v 0.0.0.1 Beta :D

Na razie jest to tylko 5% z planu gry ale powoli idzie do przodu :P

Praca:

Menu: 0%

Battle : 15%

Weapon: 10%

Sheep: 30 % (10 samolotów bez możliwości wyboru :D)

Update: 3%

Enemy: 10%

Engine: 4%

 

a grę możecie pobrać >>>>>TU<<<<<

 

a oto screen

 

 

Oceńcie pierwszą zapowiedź :D

 

Pozdro eXcLiFe

 

EDIT

 

Ok sygnaturka zmniejszona jeśli nadal jest za duża napisz

 

Ps. co do gry to wszystko będzie dało się poprawiać w samolotach (przez update) na razie pracuję nad Tablicami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry. Fajnie wykonana czuć w niej klimat, dość wymagająca - głównie przez bardzo słabą sterowność pojazdu a bardzo dużą prędkość przeciwników i ich pocisków.

Do poruszania mam zastrzeżenia bo czuje się, jakbym leciał latającą odmianą kaszlaka. A na obrazku widze miga - te dwa typy po prostu jak dla mnie nie współgrają. Poza tym wszystko oki.

 

Mam jeszcze dwa zastrzeżenia nie dotyczące gry. Prosiłbym o nie robienie kilku tematów na temat tej samej gry, ja rozumiem że wcześniej podałeś tylko pomysł na gre a teraz już zapowiedź, ale wciąż jest to ta sama gra z tym samym tytułem i tymi samymi założeniami - to po pierwsze.

Po drugie prosiłbym abyś zmniejszył swoją sygnaturke przynajmniej o połowe bo jest za duża i przy krótkich wypowiedziach będzie niepotrzebnie wydłużało twoją wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... przypomina mi stary dobry Flying Tigers  :D  Nie wymięknij przy tworzeniu.

 

Staram się nie wymiękać ... Ciągle myśle nad systemem kup / sprzedaj dlatego menu ciągle ma 0%

 

Powiem jedno: coś z tego może być :) Powodzenia w tworzeniu!

Nie dziękuje nie zapeszajmy mam nadzieje ze skończę przynajmniej ten podstawowy projekt jaki mam w planach... w ferie będę spędzał nad tym więcej czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do pobrania i przetestowania nowej wersji gry 0.0.0.3 Demo ze strony WaldiGames.

Myślę, że wszelkie wykryte ewentualne błędy i nowe pomysły pomogą autorowi gry :P .

PS:

Są, już pierwsze pobrania gry przez odwiedzających gości z IDG i Dobrych Programów. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...