Skocz do zawartości

Secret


raperr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem kto wywalił moje posty i robił czystkę i mam to w ch.... ale chciałem napisać,że ten trailer jest biedny,ciemno,latarka na nic się nie przydaje i bije nienaturalnym światłem.

 

To zrób kur*** lepszą gre a nie tylko krytykuj <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób kur*** lepszą gre a nie tylko krytykuj <_<

 

Akurat tego typu argumenty można sobie wsadzić wiecie gdzie.

Gry się nie ocenia po tym czy samemu by się coś takiego zrobiło tylko po tym jak się gra/jak się prezentuje.

 

Ale fakt. Takie ciemności nie umilają gry z całą pewnością. A latarka nie jest taka koszmarna wcale, zresztą pewno się jeszcze poprawi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wywalił moje posty i robił czystkę i mam to w ch.... ale chciałem napisać,że ten trailer jest biedny,ciemno,latarka na nic się nie przydaje i bije nienaturalnym światłem.

Drobiu jest ciemno bo jest noc tak ?:)

A Raperr prosil o taki wyglad latarki wiec i taki jest.

 

Ps lowrider nie mow ze nie bylo projektow ktorych nie ukonczyles, wystarczy sobie przypomniec ilosc Twoich sygnaturek w ubieglym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób kur*** lepszą gre a nie tylko krytykuj <_<

 

Robię grę a czy lepszą to nie mi oceniać...

Czasem nie rób kolejnego thiefa w średniowieczu,bo thief 4 pewnie wyjdzie :sp_ike: .

Powiem wam tyle,że latarka nie wygląda dobrze na ciemnych spritach.

 

edit:

Drobiu jest ciemno bo jest noc tak ? :)

A Raperr prosil o taki wyglad latarki wiec i taki jest.

 

Ps lowrider nie mow ze nie bylo projektow ktorych nie ukonczyles, wystarczy sobie przypomniec ilosc Twoich sygnaturek w ubieglym czasie :)

 

Projektów? Co ty majaczysz, a czy ja dawałem tutaj jakieś zapowiedzi,jako drobiu to na jaja chyba ale jak ktoś nie myśli to ciężko mu się połapać,wcześniej jeszcze dawałem tutaj g..... jako belcik,masowe ładowanie szitu haha a ty myślisz,że na poważnie.Co do innych projektów sen,sick czy cokolwiek jak było nawet demko to nie dawałem tutaj tylko zaufanym osobom,bo po co tutaj dawać jak każdy otworzy dzioba z pretensjami.A to top down to dałem zapowiedź,bo prawda taka jest,że to miało być do innej gry ale stwierdziłem z kimś,że nie ma co mieszać 2 różnych światów.Teraz poważnie traktuje pomoc przy lucky dayu i tylko to się dla mnie liczy,jest na 1 planie.Nie chce mi się już tutaj niczego wymieniać,weźcie poprawcie tą latarkę,ogólnie to jak dla mnie to jest trochę za ciemno,żeby zobaczyć cokolwiek,ja bohater idzie to nawet nie wiadomo co jest wokół niego,trzeba było powstawiać tam figury geometryczne i i tak by to się niczym nie różniło w tej ciemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również życzę ci powodzenia - z pewnością się przyda :thumbsup: .

W związku z tym, gdy mam czas to też używam gm'a i już od jakiegoś czasu tworzę coś podobnego ^_^ .

Pytanie mam do ciebie w związku z tym a nawet dwa:

- ile fps'ów ci wyciąga (średnio)

- ile ramu projekt pobiera (także średnio)

Ja o swoim projekcie jeszcze nie piszę gdyż niewiadomo kiedy go i czy wogóle skończę ;)

Pozdrawiam

 

p.s. Nie ma co krytykować dopóki nie będzie opublikowana wersja "grywalna".

Jakieś demko czy coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drobiu

Jak będziesz szedł podwórkiem w nocy, też powiesz, kuźwa, nie będę nigdzie chodził bo za ciemno? Będziesz grał w Silent Hilla 1 i też powiesz, że nic nie widać bo mgła? Kup sobie plazmę :P

 

Boże co za rozumowanie,zejdź na ziemię,chodzi o to,żeby szło grać a nie żeby było ciemno jak w murzyńskim zadku.Grałeś w thiefa?Widziałeś jaka tam jest ciemność?Jest ciemno ale idzie ogarnąć to na co się patrzy.A to-kup sobie plazmę tylko pokazuje jak bezmyślny jesteś,skąd wiesz w co patrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak siedziałem na niższym krześle to myślałem, że autor dał czarne obrazki, lecz gdy wstałem z krzesełka zobaczyłem lampy, gdy przybliżyłem się do monitora to ujrzałem wszystko, może to jest gra do której trzeba przybliżyć się do ekranu po czym wyskoczy jakiś straszny men i padniemy?

BTW: do tych którzy uważają że za ciemno: kupcie se latarkę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak siedziałem na niższym krześle to myślałem, że autor dał czarne obrazki, lecz gdy wstałem z krzesełka zobaczyłem lampy, gdy przybliżyłem się do monitora to ujrzałem wszystko, może to jest gra do której trzeba przybliżyć się do ekranu po czym wyskoczy jakiś straszny men i padniemy?

BTW: do tych którzy uważają że za ciemno: kupcie se latarkę ;D

 

Hahahah no tragicznie i tyle,teraz wszyscy kupujcie plazmy,bo do gry jest potrzebna plazma,żeby było cokolwiek widać.Mam nadzieje że zrobicie w opcjach rozjaśnianie czy coś,bo ciężko w to zagrać jak nie wiadomo co jest na ekranie....ciemność widzę ciemność.

 

Edit: ja wstałem na krzesło i zobaczyłem coś... a jak stanąłem na biurko to nawet zombiak mnie przestraszył. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę przesadzacie z tym światłem. Nie jest aż tak ciemno żeby nie było nic widać. Może to doda odrobinę klimatu do gierki.

Do autorów: wystarczy rysować biały prostokąt na ekranie i zmieniać jego przeźroczystość, każdy będzie mógł sam sobie ustawić te "rozjaśniene". Wyjdzie mniej więcej tak:

cgh.png

 

A co do filmiku. Nie dało by radę na youtube? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzenie, ja posiadam flatrona 19" wszystko (jasność itp.) podkręcone zaledwie na 10procent i widzę zawartość obrazka normalnie.

Jak są problemy to spróbujcie troszkę podregulować wasze "okienka na świat" ;) .

A odpowiedzi na moje poprzednie - ważne - pytanie nie otrzymałem.

raperr mógłbyś mi podać ile średnio ramu projekt ci zabiera i ile fps wyciąga? - Ramy sprawdzisz naciskając magiczną trójcę windowsa (ctrl+alt+del) ;) chociaż tyle jakbyś powiedział, gdyż nie jest to tajemnicą.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...