Skocz do zawartości

Rozpoznawanie pisma.


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam programów które by rozpoznawały pismo ludzkie.

rozumiecie, skanuje strone dajmy na to z zeszytu, daje mu to jako .jpg, a program pi przekształca na tekst.

 

Może być też płatny.

Żaden z programów do rozpoznawania pisma nie rozpozna odręcznego pisma. Finereader jest bardzo dobrym programem, ale nim odczytasz jedynie czcionki maszynowe ;p .

Mu chyba chodziło o odręczne. Czyli mamy odpowiedź :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie mylicie. Jest pewnien software, coprawda nie odczyta pisma z .jpg ani niczego innego ale jak mu naprzyklad napiszesz literke swoim pismem on to przeksztalci na normalna. Nie mam pojecia jak to sie nazywa, ale jest to dodatek do notebooka/tableta. Wiem ze nie do konca o to chodzi, ale jest to program do rozpoznowania pisma ktory rozpoznaje odreczcne pismo : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoxiPol ale ten program rozpoznaje jakieś swoje własne symbole które się rysuje bez odrywania i często nie są to rzeczywiście takie literki jakie mają być tylko symbole podobne bo niektórych liter bez oderwania nie napiszesz.

Więc to rozpoznaje tylko jakieś swoje zdefiniowane pismo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że jak oderwiemy ten pisak to on uznaje, że skończyliśmy literkę pisać.

I o to, że on nie rozpozna twojego czy mojego pisma tylko pismo które ma tam zdefiniowane.

Inna sprawa, że w większości przypadków ludzi piszą tak jak on tam ma zdefiniowane ale są wyjątki.

Przynajmniej ja takie coś na Palmtopie miałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tu sie mylisz, to jest zrobione na podstawie pobierania kilkunastu odrecznych pisem, i potem wybieranie najpodobniejszego, nie ma zadnych znakow bez odrywania, ciezko by bylo napisac dla mnie A w ten sposob, wystarczy ze napiszesz litere kreska tu kreska tam, do tego to rozboznaje spacje akcenty, i wszystkie au i eu (w szkole nie mam polskich znakow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...