Skocz do zawartości

Patriotyzm w nas


LolikZabijaka

Co myślisz o Polsce  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślisz

    • Kocham swoją ojczyznę
      25
    • Nienawidzę Polski i Polaków
      11
    • Nie lubię polski, bo kretyni w rządzie
      9
    • Nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj mając 12-16 lat powiedzieć komuś, że programujesz i zrobiłeś kilka gier, bez pokazania, że programujesz, tak, żeby ten ktoś do kogo mówisz Ci uwierzył.

Mając 12 lat stworzyłeś w gm poruszający się kwadracik,dałeś na forum dostałeś 1 i dziwisz się że ktoś się z ciebie śmieje bo twierdzisz że jesteś "programistą" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak innym powietrza nie zatruwasz.
I dalej jesteś przeciw legalizacji marihuany Oo? Weird. Nie żebym palił (nie pozwala mi się skupić), ale polska sytuacja papierosy a marihuana jest jak zezwalanie na mordowanie ludzi na ulicy przy jednoczesnym zakazaniu robienia sobie drzemki (umysłowej :P).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawka: nielegalny dealing spadł drastycznie, bo wiekszosc rzeczy jest legalna.

A moej zdanie, skoro do że tak powiem k*** nędzy legalne w polsce są dopalacze które w zbyt dużych ilościach robią ludziom budyń z mózgu to trawka powinna byc jak najbardziej legalna. ale nie, po co, lepiej dać im tablety które czeszą jak dropsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 lat i 1 gimnazjum -_-. Mam rocznikowo pisać? Ja nie mówię o swojej sytuacji, bo mam gdzieś, czy ktoś wie, że gry robię. Mówię o innych. I nie wciskajcie mi kitu, że to gówno prawda, bo wiem, że są tu tacy, którzy tego doświadczyli.

 

@propa- Gadasz, jakbyś całe życie poświęcił na mielenie sobie mózgu. Doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Ludzix: Tylko że pety są już zalegalizowane, a dla mnie mogli by i to zabronić, włącznie z szałwią i legalnymi dopalaczami. ;) Kto pali trawę i tak będzie ją palić. Nie widzę sensu w jej legalizacji i zwiększaniu konsumpcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@propa- Gadasz, jakbyś całe życie poświęcił na mielenie sobie mózgu. Doświadczenie?

trawe pale od jakis 6-7 lat, juz nie tyle co kiedys co nie zmienia faktu ze zdanie wyrobione na ten temat mam. A mielenie sobie mózgu? wystarczy ze widzialem jak inni to robią.

@Ranmus

szałwia powinna byc jak najbardziej nielegalna, zgadzam sie i popieram, fajki jakby nagle zdelegalizowali mogłoby być ciężko, ale przezylbym jakby za to wybudowali w okolicy pare cofee shopów. Co do dopalaczy moje zdanie jest takie - powinny byc nielegalne, ale to dlatego ze dzialaja dokladnie tak jak ciezkie narkotyki, to juz nie jest lekka zmiana percepcji jak po sciągnięciu bucha tylko kilkugodzinna ostra faza, z którą łatwo przesadzić. Tak powinno być żeby wszystko sie ładnie logicznie układało, nie zeby dopalacze mi przeszkadzaly. Ale nielegalność zielska to jeden z najwiekszych paradoksów naszych czasów, zaraz po całym systemie edukacji i po politykach.

 

Acha, fajnie jakby trawka była legalna tylko dla ludzi którzy osiągneli pełnoletność, może wtedy zaczalbym palic wtedy kiedy warto zaczac palic a nie robił sobie problemów jako dzieciak :) ale wątpie :)

 

powinno się również refundować leki pomocne w rzuceniu palenia. :)

gówno prawda, myslisz ze typom załóżmy od nicorete bardziej zalezy zeby ktos rzucil palenie i w zyciu jzu nie korzystal z ich produktu, czy zeby do niego wracali i wracali i wracali nie mogac rzucic fajek? Nicorety i inne gówna nic nie dają, bądź co bądź niestety. Są na to inne sposoby które fajnie by było refundować ale nie chce o tym pisać bo to długi i nie kończący sie temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LolikZabijaka:

Te wszelkie leki "na rzucenie palenia" to nic innego jak nikotyna. Równie dobrze, mógłby być bardziej promowany tytoń do żucia i by wyszło prawie na to samo, a zawsze dymu się pozbywa (: .

 

Wracając do tematu homo: http://fronda.pl/news/czytaj/homoseksualizm_jest_obowiazkowy . Byleby tak w Polsce nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na opakowaniach jest napisane że palenie zabija, a jednak sprzedaja... ;] nie od dziś wiadomo jakie zęby się robią złote,płuca dziurawe, serce nie takie... nie ta wydolność, . ludzie tow iedzą, a i tak się w to pakują. brrr.

 

 

jak byscie nazwali hopmoseksualizm? chorobą? patologią? co to jest według was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisz co to jest wg ciebie. inne pojmowanie świata? rzeczywistości? inne pociągi, pragnienia. wiadomo. trzeba to zaakceptować,

ale np. jak całuja się dwie laski to można popatrzeć i taki widok jeszcze ujdzie, ale faceci... M A S A K R A obleśne ochydne okropne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie genetyka

jak byscie nazwali hopmoseksualizm? chorobą? patologią? co to jest według was?

skrzywieniem psychicznym?

 

a tak btw więcej niż co druga laska ma skłonności biseksualne i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tak samo mozna zadawac pytanie czemu koles ktory spi co tydzien z inna laska wychodzi na macho, a jak robi to samo kobieta to wychodzi na dziwke. durne przekonania i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Propa, niby czemu uważasz, że to nie genetyka. Wszak to nie jest tak, że dorastasz i nagle postanawiasz zostać gejem czy lesbijką. Taki jesteś już od urodzenia i nie masz na to wpływu, więc takie zachowanie jest wrodzone. Geny nie tylko odnoszą się do cech fizycznych, ale także i psychicznych.

 

Natomiast biseksualizm to zupełnie inna sprawa, wiele osób robi to po prostu z ciekawości. Zresztą zauważcie, że większość facetów i kobiet brzydzi się gejów, natomiast nie lesbijek, a jest to proste do wytłumaczenia - bo kobiety to płeć PIĘKNA, ot i cała tajemnica. Zawsze jest fajnie popatrzeć na dwie piękne kobietki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może częściowo i genetyka, nie mnie to oceniać bo sie nie znam, ale wg mnie to jeszcze kwestia wychowania i otoczenia. Dajmy na to katolik i muzułmanin tolerują inne rzeczy, tak samo na preferencje seksualne może wywierać wpływ środowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Ranmus wiesz jeszcze rok temu bym sie zgodzil ze to genetyka, tak samo zgodziblym sie ze istnieje cos takiego jak talent, pech i inne kwestie które ktoś sobie kiedyś wymyślił. To ze ktos jest gejem sklada sie z milionów czynników w tym najważniejszy: ten ktoś chce być gejem, układa sobie sam w głowie instalacje które mówią: "podobają mi sie faceci a kobiety są ble", gdyby instalował sobie historie w stylu "o agatka to bardzo fajna laska, chętnie bym ją bzyknął" to by ją bzyknął i by nie był homo. To sie da zmienić, słowo. Druga kwestia ze jak ktos jest gejem to nie chce tego zmieniac bo wg jego przekonania to dobre jest. Genetycznie to można mieć wade serca, można urodzić się ślepym czy niemym. A to że ktoś woli płeć brzydką sam członkiem tej płci będąc to zasługa tego o czym myśli i jakie połączenia nauronalne sobie zakotwicza. Przekonanie ze jest gejem mu wystarczy zeby nim był, a jakby sobie kiedys pod wplywem czegokolwiek stwierdził, kurde no kobiety są jednak fajniejsze, to by mu zaczął stawać na widok wagin. i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Propaganja ale co ma psychika do typowo zwierzęcego popędu seksualnego? To jest instynkt uwarunkowany genami i tego nie zmienisz, moim zdaniem psychika nie ma tutaj nic do rzeczy. Jakby to było takie łatwe jak piszesz, to już dawno byśmy mieli masę uzdrowionych gejów i lesbijek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganja ale co ma psychika do typowo zwierzęcego popędu seksualnego? To jest instynkt uwarunkowany genami i tego nie zmienisz, moim zdaniem psychika nie ma tutaj nic do rzeczy. Jakby to było takie łatwe jak piszesz, to już dawno byśmy mieli masę uzdrowionych gejów i lesbijek.

nie tyle swiadomość co podświadomość gra tu główne skrzypce. apropo typowy popęd seksualny działa tylko męzczyzna - kobieta, innego rodzaju związki nie są warunkowane instynktem, bilogią ani tym bardziej genami. to leży w bani, podobają się facetowi faceci to to zagłusza jego bilogiczny obowiązek. Psychika psychika i jeszcze raz psychika. nikt sie gejem nie urodzi. 40 000 lat temu nie było gejów, facet zapylał kobiete bo musiał, a faceta mógł zapylić przez przypadek, najpierw ogłuszając go maczugą. Jesli wydalo mu sie to przyjemnie to zapylał kolejnych bo w głowie mu sie uroiło że dupsko to dupsko i jak odpowiednio przepchasz to dojdziesz, i nie czul sie z tego powodu gorszy. Biologia nikomu nie karze zapylać w tyłek innego faceta, bo nie ma to nic wspólnego z jego biologicznymi powinnościami, wiec robil to nasz prapradziad z maczugą bo odnalazł w tym przyjemność. I tak sie dzieje i teraz, facet jest gejem bo mu sie to podoba nie dlatego ze mu bozia tak każe.

EDIT

Jakby to było takie łatwe jak piszesz, to już dawno byśmy mieli masę uzdrowionych gejów i lesbijek.

pomyśl o tym w drugą stronę:

Zobacz, facet w zyciu nie tknałby faceta, trafia do wiezienia na 10 lat, pozniej go popychają, pozniej trenuje na siłce zdobywa mięsnie reputacje i w koncu to on z braku laku posuwa innych. Zostal gejem chociaz nie mial zadnych gejowych genów bo przed paką posuwał tylko swoją śliczną żonkę, po 5 latach wszystko mu juz jedno czuje dupsko ma przed sobą. W drugą strone też sie da, a mnóstwa uzdrowionych gejow i lesbijek nie mamy bo im sie podoba ich orientacja, inaczej by nie byli himo gdyby to im wadziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne prawda jest po środku. z resztą, od tego są psycholodzy, by tym sie zajmować. hetero nigdy nie dowie się, co czuje homo tak naprawde, jak się nim stał. bo znam geja, kolega ze studiów siostry, ktory jest spoko, normalny człowiek, nie utrzymuje z nim kontaktu, ale jak z nim gadałem kiedyś, to powiedzieał, że nie odkrył że jest gejem gdy skończył liceum. przedtem w wieku intensywnego dojrzewania nie czuł się szczesliwy z dziewczynami i zaczął inaczej patrzeć na związki. tak mi powiedział. hormony też w sumie mogą zdziałac wszystko... biochemia mózgu jest nieokiełznana. ale jak cos jest w genach, to tego sie nie zmieni. także prawda po środku jest moim zdaniem

 

ed. prop: to co napisałeś, to niedokońca prawda. jesli ktos uprawia sex oralny z drugim facetem, to znaczy ze jest gejem>? nie. gej czuje poped seksualny do tej samej płci, do kobiet nie. w wiezieniu pozbawiony "cycka" zony nie moze sie opamietac i wszystko mu jedno, byle z kim, byle szybko, byle gdzie. pamietaj, "CZŁOWIEK JEST LUDZKI TYLKO W LUDZKICH WARUNKACH". mam nadzieje ze znasz ten cytat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...