Skocz do zawartości

mysz w labiryncie


geralt100

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:mysz w labiryncie

Gatunek: logiczna

Opis:Moja pierwsza gra. Chodzisz w niej taką małą myszką po labiryncie i szukasz strzałek przez które przechodzisz na następny poziom. Na końcu dochodzisz do "goudy".

 

Autorzy:

Programowanie:
ja

Fabuła:
ja

Grafika:
ja

 

A to ta gra:

https://gmclan.org/up5215_4_mysz_w_labiryncie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/5

Wykorzystałeś przykład menu i nawet nie dałeś jego autora do credits, robiąc grę gdzie chodzimy po kratkach (lewo, prawo, góra, dół) powinieneś użyć snap, poza tym mapy są zrobione niedokładnie- kwadraty się na siebie nakładają i są nieregularnie rozłożone. Gra jest też straszliwie nudna, na trzecim poziomie wyłączyłem, żeby chociaż wygląd poziomów się zmieniał.

 

NO i do tej gry pasuje mój ukochany komentarz: "to, że jest to twoja pierwsza gra, nie znaczy, że ma być beznadziejna"

 

ED:

@up: hej hej hej, jeżeli piszesz że dajesz 2/5 to może je daj, a nie tylko napisz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, włączyłem, ZONG... włączam tryb gry, 4 etapy, koniec. W 10 słowach podsumowałem tą gre, jest nudno, nieciekawie, głucho, sytuacje może uratowało by to gdybyś chociaż troche przyłożył się do zrobienia etapów. Widać, że odbębnione. Miała być soczysta pała ( co naprawdę rzadko się u mnie zadarza żebym takie dawał), ale skoro to to twoja pierwsza gra to 2/5 na zachęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...