Skocz do zawartości

Seal Team 6 - Antyterroryści


ComeX

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Seal Team 6 - Antyterroryści

Gatunek: Strzelanka

 

Opis: Seal Team 6 to jedna z drużyn antyterrorystycznych . W wersji Demo wcielamy się w postać z karabinem MP5 natomiast w wersji FULL (niedługo) mamy kilka postaci . Głównie wykonujemy misje lub pomagamy policji , ratujemy lekarza , rozbrajamy bomby itp. .

 

Download: http://odsiebie.com/pokaz/1432601---3409.html

Rozmiar pliku: 1,11 mb. tym bardziej że dodałem jeszcze prezentację flash

 

Autorzy:

Programowanie:
ComeX , Jaklub ( z jego przykładu )

Fabuła:
ComeX

Grafika:
ComeX

Muzyka:
Z neta i z gier

Screeny:

 

9ede3286.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko przerobiony przykład.

 

Proponuje wrzucić na upload GMC.

 

Beznadziejna gra, beznadziejna grafika :) marna przeróbka przykładu, jak zrobił to Twój kolega w zapowiedziach.

Trzeba moje pociski przelatują przez drzwi grubości ściany ?:)

 

1/5 Praktycznie zero wkładu własnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że K-Devil mówił prawdę z tym przekazaniem... Ściągam właśnie, wrażeniami podzielę się w edicie.
Ile razy ja już widziałem tego typu post... toż to spam jest.

Jeśli ocenę chcesz dać w edicie, to już lepiej poczekaj, zagraj w nią, i dopiero napisz. A nie posty nabijasz w prosty sposób...

1 post - zaczynam ściągać

2 post - niestety, archiwum się uszkodziło

 

Co do gry - toż to całe Jaklub zrobił O.o

Ale niech będzie - beznadziejna grafika, pociski przelatują przez ściany (weź ktoś to daj do faq, bo w co drugiej strzelance top-down jest ten błąd), a gra nudzi po chwili.

A, i screeny pierwsza klasa :)

 

Pała.

 

...

No dobra, masz te 2-/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że z tym "przekazaniem" to jakaś bujda. Spójrzcie sobie na sygnatury tych panów - ten sam palancik, inny napis tą samą czcionką. Pewnie to napisał, bo chciał się przesiąść na nowe konto.

 

1. Ten hosting to jakaś tragedia. ;/ Wrzuć to na jakiś ludzki serwer, np. rapidshare, albo na gmclanowego uploadera.

2. Po co te szare klocki pomiędzy pokoikami w levelu? Pociski przez nie przenikają, tylko widoczność ograniczają. Wiem, że to miały być drzwi, ale graficznie tragedia.

3. Czerwona kropka może być niewidoczna na tle krwi. Poza tym, walę do niej z pistoletu, a ona jęczy i punkty mi odejmuję. Wchodzę w nią, nowy level. Sugerujesz, że żołnierzyk się przespał z rudowłosym facetem? Pedały jakieś? Ja nie rozumiem.

4. Fajny przykład zrobiłem.

5. Menu sterowane strzałkami. W strzelance lepiej zrób menu obsługiwane myszką.

6. Co to są te krzaki na (chyba) 3 levelu? Mogę pod nie wejść. Jakieś ufole czy co?

 

1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież cały silnik gry jest z przykładu. Może ewentualnie alarmy zmieniłeś. A poza tym widzę sporo rzeczy wymagających poprawki:

- od kiedy wróg za każdym razem ginie po pierwszym strzale ?

- czy ściany są przeźroczyste ?

- drzwi same się otwierają, proponuję zrobić aby otwierały się za pomocą przycisku (np. space).

- wszystko jest 32 * 32 (pixele)

- można strzelać bez przerwy

 

Ja się nie czepiam tylko pokazuję błędy, które mogłeś przeoczyć. Mam nadzieję, że w pełnej wersji to poprawisz.

Sam kończę podobną grę, którą robię od początku sam i wiem, że to co wypisałem nie jest trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi same się otwierają, proponuję zrobić aby otwierały się za pomocą przycisku (np. space).

 

 

 

to jak to zmienić ???

 

 

Co to są te krzaki na (chyba) 3 levelu? Mogę pod nie wejść. Jakieś ufole czy co?

 

 

nie mam grafiki drzew

 

 

Spójrzcie sobie na sygnatury tych panów

 

 

on mi zrobił sygnę

 

 

Menu sterowane strzałkami. W strzelance lepiej zrób menu obsługiwane myszką.

 

 

J.A.K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i... załamałem się. Tak słabego AI w strzelankach na GMC żadko widuję, powineneś zrobić chociaż że próbują chociaż uniknąć pocisku. Powineneś również dorobić życie wrogom, niektórym obiektom brakuje solidu (więc popraw to). Grafiki nie komentuje.

Gdyby to było wszystko twoje miałbyś może 3, ale skoro wiem, że to przykład ( a kiedyś się nim bawiłem) masz =2/5.

Jeśli ciężko ci idzie polecam dokumentacje/faq albo napisz do mnie na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

;) wiekszosc osob pada po jednym strzale w realnym zyciu...duza wiekszosc . Przewaznie albo chybiaja albo zabijaja ew. unieruchamiaja terroryste za strzalem . Rzadko sie zdarza zeby terroryste trafic niewiem..w stope..co i tak by go troszke spowolnilo z powodu bólu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...