Skocz do zawartości

Parszywa Dwunastka


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Parszywa Dwunastka (The Dirty Dozen)

 

Gatunek: TDS (Top-Down Shooter)

 

Opis: Gra odbywa się w latach 1943-1945 Czasy II wojny światowej dla Majora Reismana przyniosą sporo kłopotów. Porwanie i śmierć przyjaciela motywuje Johna do walki z Rzeszą nimiecką. Pochodzi z Polski jednak wychowywał się w stanach. Zna dwa języki polski i angielski. Ma dziewczynę Paulie którą Niemcy porywają w 1945 r.

 

Download: Gra

Rozmiar pliku: 7.5 MB.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja i inni (wszystko w credits jednak najbardziej pomocny okazał się Marek.S)

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja

Muzyka:
Jakaś tam muzyka jest ale z internetu.

Screeny:

 

1.png

2.png

 

Prosiłbym o wrzucenie screena na NK (tylko nie tych screenów, zróbcie własny)

I radzę czytać rozmowy bo to ważne, aby przewinąć ją wciskajcie spację.

 

Ok już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu z maszynowa strzela do nas przez sciane, jestesmy nieznisczalny do ktoregos postrzalu stalem na wrogu a ten zaczal strzelac w bok mimo ze byl skierowany w inna strone. Cos juz nie jestem w budynku na poczatku gry, pomieszales roomy?

Moglo byc lepsze, jak na twoj wiek nie postarales sie w tak dlugim czasie. Nie przeszedlem obok goscia z Mp-40 czy co to bylo.

2/5 ale jeszcze gwiazdek nie wstawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Poxipol

Nie umiesz czytać ??? Jakbyś czytał dialogi to byś wiedział, że major poleciał do niemiec <_< a ten budynek to centrum dowodzenia nie nie pomieszałem roomów

@ Pablo

AI może i denne ale nie umiałem zrobić lepszego. Poza tym nie mogłem znaleźć żadnej muzyki do tej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik AI nic latwiejszego tylko wejsc na 64Digits sciagnac dobry przyklad i troszke przeanalizowac kod :)

Co do muzyki to szukaj na youtube.Do tej giery nada sie utworek z dawno kreconych filmow :)

 

Czyli co gra wymaga poprawienia ??

Ale czy warto ją poprawiać ?

strona 64digits.com nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są cienkie i sztuczne, ale zrobić dobre dialogi akurat trudna sprawa. Nie wiem w jaki sposób, ale ja na początku zacząłem grać bez wstępu, od razu pojawiłem się w tym lesie. Dopiero jak wdusiłem escape i start, zaczęła się normalna gra. Pierwsze, co mnie odrzuciło (poza dialogami) to klawisz enter na otwieranie drzwi. Przecież on jest cholernie oddalony od wsad i by go wdusić trzeba zdjąć rękę z myszy, co jest w strzelankach niedopuszczalne. Druga rzecz to chodzenie - czasem postać wchodzi w kursor i kręci się w kółko. Jak doszedłem do wrogów najpierw rozwaliłem kilku bez straty życia, a potem nagle zginąłem od razu, zanim kogokolwiek zauważyłem. Po tym odechciało mi się grać, gdyż nic mnie nie przyciągnęło. Ja radzę ci nazwać to demem i dopracować, wtedy może wyjść naprawdę porządna gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Po zrobieniu ESC i START gra zaczyna się w jakimś domku

2.Dostałem od kolesia strzała i straciłem pół życia

3.Ten kolo z maszynówą jest nie do przejścia (chyba)

4.Przeciwnik ma małą szansę na trafienie we mnie a ja cały czas go trafiam

 

Ogólnie trochę to denne, tyle czekania a i tak nie ma nic ciekawego.

 

Grywalność: 3/5

Grafika: 3/5

Dźwięki: 2/5 (z soldata :X)

Ogólnie: 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zagrałem i stwierdziłem, że jest multum bugów. Jak chociażby wrogowie chodzą po autach, naboje wroga przelatują przez ściany, jak się załączy grę to nie ma menu i jest od razu gra itp.itd.. A co najgorsze to się nie da zapisywać i od początku trzeba grać :( Wiem, że ta gra bardzo długo powstawała ale chyba się troszkę obijałeś bo takę grę ujdzie zrobić w 2 miesiące :)

Grafika: 3/5

Fabuła: 2/5

Klimat: 4/5

Muzyka i dźwięki: 3/5

Gameplay: 2/5

Minus 2 punkty za bugi

Ogółem: +2/5

No cóż przykro mi :( Gdyby nie było aż tylu bugów było by 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik, potraficz czytac moje posty? Od razu obudzilem sie w lesie, nie mam pojecia czemu.

Anyway, co ma dialog do mojego posta? Ja powiedzialem ze maszynowka strzela prezez sciane a ty na to ze nie potrafie czytac? Czyli tam pisze ze niecy maja supermoc i strzelaja przez sciany czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu faktycznie !!! znów coś przeoczyłem pomieszałem roomy

przepraszam że się rzucałem ale nie zwróciłem uwagi przecież w grze jest pominięte menu no nic kiedy zrobie nowe AI wrzucę wersję bez bugów

Prosiłbym chwilowo nie oceniać

Nieźle nawaliłeś :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...