Skocz do zawartości

The Legends of Arkanoid Public Beta


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

I tak nie pozwolę ci na wsadzenie tego do TLOA :P

 

5/27/2009 2:56:54 PM :: shocker51374@aqq.eu

Shocker51374

Ocena: 4

Zobacz profil

Dodaj jako znajomego

Wyślij wiadomość

Znajdź tematy użytkownika

Znajdź posty użytkownika

 

post Dzisiaj, 14:56

Post #180

 

 

Forum Veteran

*****

 

Wiek: 15 lat

Grupa: Użytkownicy

Postów: 358

Dołączył: 2.08.2007

Skąd: Kraków

Team: Lime Entertainment

GG Shocker51374 Uploader

Ostrzeżenia:

(0%) -----

 

 

I tak nie pozwolę ci na wsadzenie tego do TLOA tongue2.gif

 

5/27/2009 2:56:58 PM :: shocker51374@aqq.eu

bede cie wk******.

 

5/27/2009 2:57:02 PM :: Bagnz0r

;[

 

Poddaję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eee... Poxi, to dalej jest GM.

A tak szczerze - od czasu blura prawie nic nie ruszaliśmy - dopiero wczoraj coś tam zacząłem kodzić, ale prawdziwą robotę zacznę dopiero po wystawieniu ocen (w środę za 2 tygodnie). Niestety, mam trochę do poprawiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoker, proszę Cię bardzo, pokaż mi Twoją pierwotną wersję TLOA, zanim dobrał się do niej Bagno, chcę porównać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet zadnego screenu? :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jej już nie zobaczysz, to powiem mniej więcej, czego się mogłeś spodziewać :D

 

"dawne" tloa to było dokładnie takie tloa, jak teraz, z tym, że nie było masy bajerów - własnej muzyki, edytora, kiczowatej grafiki klocków, niepotrzebnych efektów specjalnych, motion blura, itd...

I odrobinę mniej bonusów, choć i tak teraz według mnie jest ich teraz za dużo.

 

W sumie to przez ten cały czas silnego rozwoju tloa dodano grafiki, efekty specjalne, edytor, menu, bagnowe pkgi z którego nikt i tak nigdy nie skorzysta, masę bonusów których i tak nikt nie rozpoznaje po obrazkach, tylko zbiera, jak leci (o, a choćby to było lepsze we wcześniejszej wersji...), i ogólnie masę bajerów przez które gra ma być fajniejsza i bardziej nastawiona na komercję.

 

Ogólnie takie nachalne rozwijanie czegoś w sumie gotowego - chyba, że jednak Bagno będzie miał rację i uda się sprzedać tloa w rozsądnej liczbie kopii, no to wtedy to będzie miało sens (choć tu muszę przyznać - nie wierzyłem w Niego, a jak się dowiedziałem, ze Valve "przyjęło" tloa, nieźle się zdziwiłem na jego punkcie... :P)

 

btw ostatnio testowałem gf - i muszę powiedzieć, że mimo, iż aktualne możliwości są biedne (nawet klawiatura nie jest całkiem poprawnie obsługiwana), to jedno mu wyszło - serio to jest kompilowane... :D

 

Ed: Zgadłem, że nie znajdzie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw ostatnio testowałem gf - i muszę powiedzieć, że mimo, iż aktualne możliwości są biedne (nawet klawiatura nie jest całkiem poprawnie obsługiwana), to jedno mu wyszło - serio to jest kompilowane... :D

 

Ed: Zgadłem, że nie znajdzie... :P

 

Gah... Dobra, zepsułem tą klawiaturę. =S

Pytałem się ludzi NIE Z GMCLANU o grafikę, dla nich jest odpowiednia. Więc zdaniem ludzi z zewnątrz się bardziej sugeruję. ;)

 

http://www.gamingmasters.co.uk/showthread.php?t=1745

http://www.ndstuff.pl/forum/1-vt5825.html

 

Oraz opinie ludzi z #osu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mają zdanie takie jak ty ;)

 

Wiesz, proszę ich aby szczerze oceniali. Nie wyobrażam sobie TLOA z prostą grafiką.

Tak czy siak, nie ma teraz PKGi. Zamiast tego DLC Management od Valve oraz sklep z rzeczami takimi jak:

MOTYWY. O czym Wy wiecie od dawna, ale nie bierzecie pod uwagę tego, iż pojawi się tam od groma motywów dla TLOA.

Nawiasem mówiąc, 90% ludzi twierdzi, iż grafika jest w porządku dodając do tego solidne argumenty. Także na takich opiniach będę bazował. My mamy za zadanie zrobić taką grafikę, elementy grywalności i muzykę, która pasuje WIĘKSZOŚCI graczy. Nie mniejszości.

 

E: Szklana oprawa większości elementów i paski na NIEKTÓRYCH elementach gry (Chyba jest ich tylko 3, prawda?) oddają styl TLOA.

Jeśli wszystko do siebie pasuje (czyt. grafika, efekty, muzyka i grywalność) można uznać, iż gra jest zrobiona odpowiednio. Nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to TLoA jest pisana w czym wreszcie? C++, Delphi czy GM? I ile jest jej zrobionej (/przepisanej)? no i co zostało zrobić? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to TLoA jest pisana w czym wreszcie? C++, Delphi czy GM? I ile jest jej zrobionej (/przepisanej)? no i co zostało zrobić? :P

Toż to mówię, że cholera wrappera do Steamworks w c++ napisałem. o_0

Można powiedzieć że i w C++, i w GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli w GM, bo sie zastanawialem po co Ci byl wrapper jak gra byla by pisana w cpp, ale skoro GM to zrozumiale. Teraz reszta:

I ile jest jej zrobionej (/przepisanej)? no i co zostało zrobić?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli w GM, bo sie zastanawialem po co Ci byl wrapper jak gra byla by pisana w cpp, ale skoro GM to zrozumiale. Teraz reszta:

 

:)

Mało, Shocker próbuje mnie zmusić nic nie robieniem do napisania skryptów dla gm'a. :F

E: A w cholerę jest do napisania skryptów. I jeszcze do tego dochodzi wrapper OpenAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a grę planujecie wydać kiedy? czy to bardziej ruchoma data?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dobrze, może to nieodpowiednie miejsce, ale czy dostanę bezpłatną kopie Full TLOA Steam? Jestem Betatesterem LE przecież :P.

http://forums.lime-entertainment.pl/index.php?topic=25.0

 

Beta keye będą z najbliższą betą. Trzeba tylko jakąś metodę na wybieranie ludzi znaleźć. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...