Skocz do zawartości

Konto łączące na n-k


Tidimel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktoś chce, to sobie weźmie mapę polski i znajdzie ;p . Pinezki to z deka badziewny pomysł.

Co do osób z GMCLAN, to ja z tego co się orientuję, to jedynie niedaleko siebie mam Pietera (z tych obecnie postujących), ale też jakoś go nigdy nie spotkałem ;p . W zasadzie ze wszystkich GMCLANowiczów osobiście to znam tylko jedną osobę, która od dawna już tu nie postuje i jednego zbanowanego (chyba zbanowanego, nie wiem ;p , bynajmniej parę postów tu nabił), nic więcej ;D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dziwny PoxiPol. Żeś dowalił jak łysy grzywką o stół ;p .

 

BTW. To co powiecie na konto dla GMCLANowiczów only? Tylko ktoś by się musiał tym zająć z administracji. Ja mam już jedno konto fikcyjne na n-k i powiem, że skakanie z fikcyjnego na normalne jest bardzo niewygodne, więc miło by było, jakby ktoś zrobił inny to jeżeli ma ochotę :P . No i oczywiście jakby była zgoda władz wyższych na to (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ranma mieszka w Wawie to ja mam w sumie blisko. Często wyjeżdżam do siostry, tylko rzadko wychodzę (byłem dwa razy na dwa tygodnie i wtedy sobie wychodziłem do kina, do McDonalda itp., ale teraz to są wyjazdy na parę godzin.

 

BTW. Ranma, wiesz gdzie jest kino Femina? Ile masz do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego ty kestes na GMC tak dlugo ze az glowa boli. Nawet jak bys ty zalozyl wolalbym jakiegos admina.

 

jak Ci nie pasuje to w*******,nawet nie mogę nic tu napisać bo psichix k******** w*********** moje zaj********** posty

 

edit jak ktoś nie widział zanim usunęli i mi warna wlepili:

 

widać że ssiesz i tyle hehe, 'admina', czy w szkole zamiast nauczycieli też wolałbyś adminów,czy twoje życie jest uzależnione od lizania dupska adminom i ssania pyty? bo czegoś nie rozumiem nie masz swojego zdania a cały twój świat kończy się na adminach,mam nadzieje,że w domu masz rodziców a nie adminów a w sklepie towar sprzedaje nie admin tylko sprzedawaca,przestań lizać dupsko i ssać wtedy może będą ludzie kiedyś z ciebie,bo jak na razie to jesteś tylko jakimś lizusem wymienionym na tamaten stronce adminów jako tester :sp_ike: jak nie pasuje to samemu trzeba było zakładać i jakie to ma znaczenie ile jestem na gmclanie

 

Team: Gear-Studio, Tester kozak maślak hahaha grzybowski

 

za to mam warna jakby ktoś nie wiedział więc nie raportować hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drobiu, dość już samych ostrzeżeń. Przebrałeś miarkę. Dostałeś już swoją szansę, której nie wykorzystałeś. Nie poprawiłeś swojego zachowania nawet w najmniejszym stopniu, mimo licznych upomnień. Do tego wkleiłeś tego posta jeszcze raz, chociaż został wcześniej skasowany przez PsichiXa. Dlatego też otrzymujesz blokadę konta na miesiąc, licząc od dnia dzisiejszego. Niektórym może wydawać się to dużo, ale jest to kara w pełni zasłużona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe zartuj. Jak juz to centrum Polski - warszawa albo łódź, wtedy beda to rowne szanse dla kazdego. A poza tym to raczej watpie zeby ten zjazd sie udal, tyle propozycji bylo i nic nie wypalilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Aspen! Ranma zapłaci nam za dwutygodniowy pobyt w tych górach :P

Liczę jeszcze że kupi nam nowe narty, buty i stroje, bo jak ktoś ma szajskie, to wstyd się mu pokazać z takimi patałachami :D

 

@Marmot:

Pewnie, najlepiej powiedzieć że świetnym miejscem na zjazd jest miejscowość w której się mieszka, bez zbędnych podróży :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Misiek: No ale patrz: Wiadomo że zawsze jednym bliżej, innym dalej, ale warszawka to terytorialne centrum i to zdecydowanie będzie mniej tych dalej i więcej bliżej, niż takie miejscowości w górach czy nad morzem :P

@Osiem: dla tego wspomnialem ze to niewykonalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Łódź jest bardziej w centrum polski niźli Warszawa panie geograf. A zjazd przecież może być tylko dla tych ciut starszych użytkowników (patrząc na ogół wieku), powiedzmy 15 lub więcej lat i tyle.

 

A Warszawa to dobry pomysł, pewnie Bassmaster zaraz by pojechał na takowy zlot tam z powodu pewnej użytkowniczki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakies pareset km (ponad 250 z pobliskiego miasta gdzie jest dworzec pociagow) i jakos nie marudzilem jak musialem 6 godzin od 4 rano zaginac do lodzi i wracac w nocy tuz przed polnoca :P Lodz to najlepszy wybor i juz :P xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...