Skocz do zawartości

Filmik z użyciem fotografii


LolikZabijaka

Filmik z użyciem fotografii  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest najważniejsze w filmiku z udziałem "postaci" LEGO

    • Ilość posiadanych klocków
      1
    • Wykonanie (płynność, jakość obrazu itp.)
      35
    • Fabuła
      7
    • Pomysłowość (budowle ciekawe auta itp.)
      5
    • Nie mam na ten temat zdania, jednak uważam że pomysł jest idiotyczny
      3
    • Nie mam na ten temat zdania, jednak uważam że pomysł jest dobry i warto wziąć się za "twórczość"
      11
    • Nie mam zdania, i mam gdzieś ten pomysł
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała rada - zanim będziesz robić coś takiego, to sobie kup statyw, bo za każdym razem robisz klatkę z innego miejsca i nieciekawie to wygląda. I rób zdjęcia w trybie manualnym, żeby aparat nie ustawiał na nowo światła za każdym razem. Zauważ, że część klatek ma zupełnie inne światło i to wygląda przeamatorsko ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taka mała rada - zanim będziesz robić coś takiego, to sobie kup statyw, bo za każdym razem robisz klatkę z innego miejsca i nieciekawie to wygląda. I rób zdjęcia w trybie manualnym, żeby aparat nie ustawiał na nowo światła za każdym razem. Zauważ, że część klatek ma zupełnie inne światło i to wygląda przeamatorsko ;p .

 

 

na statyw nie mam kasy, a aparat się porusza tylko troszeczkę bo za statyw służy mi taboret :D o co chodzi z tym światłem manualnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taki napis AUTO włączony, przez co aparat ustawia sobie światło automatycznie, a jak włączysz światło manualne, zdjęcia nie będą się różnic jasnością. Marmot, on dopiero dostał aparat, daj mu się z nim poznać :D. Wygląda przeamatrosko bo takim jest amatorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Double post wiem, ale Borek pozwolił napisać pod warunkiem że go uzasadnię.

 

Więc daję tu linka do nowego mojego "dzieła" opartego na fotografiach :D

 

Moje dotychczasowe filmy :

 

Filmik doczekał się sobowtóra :D wpiszcie w wyszukiwarkę psy 3 lego i będą dwa filmiki :D

 

filmik może mieć denny humor, ale obiecuję że w następnych częściach będzie lepiej. Proszę o oceny i komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest az takie zle. Bynajmniej nie nudzilem sie :)

BTW. Czekam na kolejna czesc "Życia w bloku", mam nadzieje ze dodasz jakis fajny intrygujacy watek ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
zrób jakiś śmieszny problem czy coś np. kibel uciekł

Czasem zastanawiam się nad życiem seksualnym wiewiórek, ale jak wygląda uciekający kibel??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crackkk, widzę w profilu że masz 12 lat, i niektóre rzeczy Cię śmieszą, a niektóre nie, moim zdaniem uciekający sracz nie będzie śmiesznym wątkiem, jak zauważyłeś humor w moich filmikach jest dość specyficzny. Przytoczę Ci cytat z filmu, który podkreśla humor. "Nie chodzę w dresach, tylko w luźnych spodniach marki "Adonis"" Adonis - Firma, podróba adidasa, produkuje głównie spodnie dresowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten serial :D Ponieważ 3 odcinki pilotowe się przyjęły, to jak najbardziej kontynuuj :D

Czekam na więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...