Skocz do zawartości

Haymower Driver


RaV Royal

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Haymower Driver

 

Gatunek: Hmmm... KTTD (Koszenie Trawy Top Down xDD)

Opis: Nasz bohater to jeden z baaaardzo wielu mieszkańców naszego globu, który podobnie jak wieeelu mieszkańców nsazego globu chce zarobić trochę forsy. Nie jeest to jednak takie łatwe. Próbował się on już zaciągnąć do wielu prac, ale nigdzie nie mógł zagościć na dłużej niż kilka dni. Jednak za pewnym razem trafił na jednego z mieszkańców naszego globu, którego nie chcielibyście napotkać w ciemnej alejce i to nocą. Mowa o Łysym. Zaproponował on naszemu ziomkowi pewną ciężką robotę - koszenie trawy u jednego z nieznośnych mieszkańców naszego globu - bogatego bankiera, którego posiadłości rozrzucone są po całej Polsce. Skoro nasunęła się kolejca szansa na zarobek, nasz nieudolny hero postanowił spróbować i tego. Z biegiem wydarzeń w grze, będziemy pracować u różnych osób, w różnych miejscach kraju, a może nawet świata.

 

 

Autorzy:

Programowanie: RaV Royal

Fabuła: RaV Royal

Grafika: RaV Royal

Muzyka: ---------

 

Screeny:

screen_1.png

Menu :D:D

screen_2.png

Tutorial

 

 

PS: Grafika z menu zmieni się na 120% Ogólnie grafika w grze jest tylko przejściowa. Mam zamiar zrobić porządny system (może nawet silnik) gry i dopiero znaleźć grafika, czy kogoś, kto pomoże przy graficzce...

PS2: Fajny ziomek w menu, co??? xDDDD :D:D

PS3: Aha, zapomniałem dodać, że nie liczę na wysokie noty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomysł może orginalny ale czy ciekawy? Mało trochę opisałeś tę grę. Co cały czas będziemy kosić trawę trochę to nudne <_< Będzie się dało kupić nowe kosiarki? Jeśli tak to by było fajnie. Masz 3/5 bo grafika mnie nie do końca przekonuje.

Ps. Ja bym to menu zostawił na serio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionierski pomysł... ^_^

 

A grafika w menu nie jest zła - ma swój styl.

Tylko dorób jakieś cieniowanie gostkowi, i nanieś takie same, że tak to nazwę, "szarpane linie" na auto (a, i żeby auto nie było grubości kartki papieru)

 

Nie rozkręcaj się z tym projektem - koszenie trawy to jednak nie jest najlepszy pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczy się, ale najpierw muszę trochę zoptymalizować plansze, bo z każdą sekundą coraz bardziej zamula, przynajmniej na moim starym kompie...

 

 

Tymczasem dwa nowe screeny:

screen3.png

Screen4.png

 

Nie patrzcie na polsko-angielski hud(?), bo zmnieniłem zdanie i gra będzie po naszemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...