Skocz do zawartości

Color Game FULL


Dragon

Robić dalsze wersje "Color Game" ??  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Robić dalsze wersje "Color Game" ??

    • Tak!
      3
    • Może tak...
      4
    • Jak chczesz...
      3
    • Lepiej nie...
      0
    • Nie!
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Color Game FULL

Gatunek: Zręcznościowa, platformówka

 

 

Opis:Mały kolorowy kwadracik idzie w jedną stronę prawo, ale jeśli się odbije to w przeciwną stronę. Musisz mu pomóc w zbieraniu złota. Jest tylko 10 poziomów.

UWAGA! NIE NARZEKAJCIE ŻE JEST TYLKO 10 POZIOMÓW PONIEWAŻ WYDAM DODATEK Z DODATKOWYMI POZIOMAMI!

Sterowanie:

Spacja - skok

R -reset poziomu

 

Download: Color Game FULL

Rozmiar pliku: 1MB (1028KB)

 

Autorzy:

Programowanie:
Paweł Szczepaniak

Fabuła:
Paweł Szczepaniak

Grafika:
Paweł Szczepaniak

Muzyka:
(Nie ma)

 

Screeny:

Menu

Gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pograłem, przeszedłem, wciągnęło !

Plusy :

 

* Miła, prosta, kwadratowa grafika

* Fajne wykonanie

* Dość trudne

* Pierwsza gra

 

 

Minusy

 

* Brak muzyki

* Króciutkie

* Takie nic...

 

 

 

2,5/5 Ale dam Ci 3 smile.gif Dodaje więcej poziomów, zmień troszkę grafikę, dodaj wersję po angielsku i zasłużysz na 4 !

Spełniłeś moje zachcianki - masz 4 :)

Aha :

Kasuje minusy :

* Króciutkie

* Takie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jeszcze czas tworzenia gry. O 8 rano wyszło demo, a o 13:13 tego samego dnia pełna wersja :)

Ale cóż, sam takiej gry bym długo nie robił.

 

:mellow: Coś ci się pomyliło, bo demo wyszło wczoraj, a dzisiaj FULL :) . Zobacz swoją strefę czasową ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się gra podoba. Wciągnęła mnie. 4.8/5 szkoda, że nie ma muzy, ale to nic. Dorób więcej map bo to za mało jest :D .

 

Map nie będzie więcej. Ponieważ wyjdzie dodatek o (prawdopodobnej) nazwie:

"Color Game: Extreme Pack FULL"

 

Doublepost. Warn. Jeśli chcesz napisać coś po krótkim czasie od ostatniego posta, tym bardziej że jest to mało wżna informacja, to używaj opcji: "Edytuj".

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto było wydawać wersji demo, szczególnie, że grę wydałeś tak szybko. Nie zmieniło się w stosunku do niej prawie nic. Gra bardzo podobna do gier, które widziałem już na forum (jeżeli mnie pamięć nie myli to między innymi Ślimak the Ślimaczysko czy jakoś tak). No ale cóż, jeżeli jest to Twoja pierwsza gra postawię ocenę 2. Naprawdę nie mogę dać więcej grze, która nie wciąga nawet na 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nadal jest na jeden i tyle. A zresztą co to jest za gra bez muzyki? O_o Ludzie ja was normalnie nie rozumiem żeby dać 4 to trzeba naprawdę być ...... Popracuj jeszcze nad tą grą.

 

Kurdeeeeeeee... Egzi to nie jest Crysis tylko prosta zręcznościówka i TYLE!! Oceniajcie gatunkami a nie to, że taki Crysis ma zajesuperdzistą grafike, a że ją mam to inne gry mogę bluzgać bo szajska grafika. Crysis 2 to tylko i wyłącznie będzie lepsza GRAFIKA. A skoro mam takiego Crysisa to po oceniać według gatunków... po co. Przecież mam takiego Crysisa i mogę sobie do niego porównywać nawet gierki z komórki i wlepiać im pały za to, że szajska grafika... W takich gierkach nie zawsze liczy się grafika. ZROZUMCIE TO!

 

Tyle mojego bluzgania w nowym roku. (Na teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy: Dosyć trudna w pewnych momentach, wciągająca, w pewnym sensie. ;P Przyjemna grafika.

Wadami są zaś wspomniany wcześniej brak muzyki, oraz ta rzeczona mała ilość poziomów. Ale te są do nadrobienia.

 

Ogólnie, nie jest źle. (:

 

3,5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...