Skocz do zawartości

Color Game demo


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Color Game demo

 

Gatunek: Zręcznościówka

 

Opis: Gra "Color Game demo" to moja pierwsza gra w życiu i nie spodziewajcie się cudów. W grze jest tylko 4 poziomów i mały kolorowy kwadracik który idzie w jedną stronę prawo, ale jeśli się odbije to w przeciwną stronę. Musisz mu pomóc w zbieraniu złota.

Sterowanie:

Spacja - skok

R -reset poziomu

 

Download: "Color Game"

Rozmiar pliku: 1MB (1006KB)

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Paweł Szczepaniak

Fabuła:
Paweł Szczepaniak

Grafika:
Paweł Szczepaniak

Muzyka:
Nie ma

Screeny:

Menu (21KB)

Gra (42KB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pograłem, przeszedłem, wciągnęło !

Plusy :

  • Miła, prosta, kwadratowa grafika
  • Fajne wykonanie
  • Dość trudne
  • Pierwsza gra

Minusy

  • Brak muzyki
  • Króciutkie
  • Takie nic...

 

2,5/5 Ale dam Ci 3 :) Dodaje więcej poziomów, zmień troszkę grafikę, dodaj wersję po angielsku i zasłużysz na 4 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie zasługuje nawet na dwa. Grafika do kitu muzyki nie ma a to demko jakieś, krótkie minuta grania <_<. W nie których miejscach bohater się zacina. Dam na zachętę +1/5 ale się nie zniechęcaj i rób dalej te grę.

 

Ale zrozum też, że jest to jego pierwsza gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on nic nie powiedział że przez te 4 dni robił tą grę minutę dziennie zagram zaraz to ocenę dam w edicie

 

E.

Grafika 2/5

Pomysł 4/5

Grywalność 3/5

Ogólnie 3/5 nie będę cię zniechęcał bo jak mnie potępili za grafikę nic teraz narysować nie umiem

 

A jeszcze do Egzekutora ciekawy jestem czy jakbyś robił tą grę na początku swojej przygody z gm czy byś ją zrobił w 4 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo się tak obijałeś. Rozumiem, że to pierwsza twoja pierwsza gra ale jest słaba moja pierwsza powstawała 2 miesiące a nie 4 minuty.

 

Ona nie powstałała w 4 minutu tylko w 4 dni prawie cały dzień, nie umisz tego zrozumiec??!! Czy mam ci to narysowac??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj egzekutor chciał się pochwalić jak on długo grt robi :P

 

Color Game mi sie spodobał ale jak już padło podobne do ślepego ninja, ale te kwadraty mnie wciągneły bardziej i chciałbym zaliczyć więcej poziomów. Może w pełnej wersji dorób z 26 poziomów a 31 to bedzie jakiś wypasiony kwadratowo-kolorowy boss ;p Jak na pierwszą gre fajnie demo 3/5 pełna jak będzie dalej tak emocjonująca i będzie dużo poziomów to dam 4/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie zasługuje nawet na dwa. Grafika do kitu muzyki nie ma a to demko jakieś, krótkie minuta grania .

Egzi tu się trochę na tobie zawiodłem, bo w takich gierkach nie zawsze musi być supermegaultrahipermegagiga grafika, do muzyki bym się przyczepił. Ale dam ci 3/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japan, krytyk musi znać się na rzeczy. Ale czy ja mówię coś o tym, że on musi umieć robić gry? On po prostu nie chce, by jego gra, która jest gorsza od tej, miała 1 gwiazdkę, zaś tej tyle dał...

 

Wcześniej nie wiedziałem jak grać i o co chodzi. Po przejściu gry, stwierdzam, że jest genialna :) . Zasługuje nawet na czwórkę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japan, krytyk musi znać się na rzeczy. Ale czy ja mówię coś o tym, że on musi umieć robić gry? On po prostu nie chce, by jego gra, która jest gorsza od tej, miała 1 gwiazdkę, zaś tej tyle dał...

 

Wcześniej nie wiedziałem jak grać i o co chodzi. Po przejściu gry, stwierdzam, że jest genialna :) . Zasługuje nawet na czwórkę :) .

Zaczynasz mnie rozśmieszać Pental. Przecież ty pewnie mojej pierwszej gry wcale nie widziałeś a ta gra jest zrobiona na klockach i tyle. Nikt oprócz mnie i Syliusha nie umie oceniać gier <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ściągnąłem, zagrałem i... spodobało mi się. Szkoda tylko, że liczba leveli pozostawia wiele do życzenia. Jak na demo ta gra powinna być dłuższa. Mimo to z chęcią wstawię ci 4 gwiazdki. Dodaj jakieś inne przeszkody, przełączniki, z 20 lvli (może trochę przegiąłem) i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...