Skocz do zawartości

Zablokowane UFO


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

Temat w sumie i dla mnie bez sensu, ale to nie znaczy, że nie można prowadzić na ten temat dyskusji. Tym bardziej, że GMclan nie zajmuje się tego typu tematyką. Dlatego proszę, jeśli was to nie interesuje, to zostawcie ten temat w spokoju i dajcie się wypowiedzieć tym którzy na prawdę tego chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o latające spodki, to sądzę, że to ludzie z przyszłości, bo:

1. "Talerze" są aerodynamiczne, co sprzyja osiąganiu dużych prędkości.

2. Wg. Einsteina poruszanie się szybciej niż światło to cofanie w czasie.

3. W większości opowiadań, statki te robią chaos a potem odlatują i znikają.

To tylko moja teoria.

 

Co do innych form życia: Uważam, że jak Ziemia zostanie zniszczona, a ludzka rasa zostanie zlikwidowana, to na innej planecie powstanie życie. Może kiedyś na Wenus było życie, ale Słońce tak się powiększyło, że wszelkie żyjątka poginęły... Tego nie wie nikt i nikt tego raczej nie będzie wiedział (trzeba by było pobrać jakieś próbki z Wenus żeby zbadać czy coś tam żyło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tak UFO istnieją!

 

...UFO to nie znaczy "statek kosmitów". UFO = niezidentyfikowany obiekt latający = takie coś, co lata i nie wiadomo co to jest. Tak więc UFO istnieją, ale mogą to być po prostu złudzenia, balony meteorologiczne czy cuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do najnowszych badań: Załóżmy, że czas istnienia wszechświata to czas życia człowieka (taka skala :P) . W takim razie czas istnienia cywilizacji mogącej w jakiś sposób eksplorować kosmos to długość równa pstryknięciu palcem (wyczytałem to w jakimś świecie nauki czy czymś tam :) ). Innymi słowy: Prawdopodobieństwo, że jakaś cywilizacja żyje równo z nami jest małe, ale prawdopodobieństwo, że żyła bądź będzie żyła jest duże ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...