Skocz do zawartości

Zablokowane Silnik 3D


Mucco

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę stworzyć pilnie pewną grę w 3D i potrzebuję jakiegoś silnika (przykładu?) 3D do gry fps.Aha,i wiem że to zabrzmi totalnie beznadziejnie(noobowo),ale w tym silniku plansze muszą być tworzone na klockach.

 

P.s.Chciałbym aby ten silnik (ew.przykład) był jak najbardziej "realistyczny". ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę stworzyć pilnie pewną grę w 3D
Rozumiem, chcesz coś zrobić bez znajomości silnika.
i potrzebuję jakiegoś silnika (przykładu?) 3D do gry fps.
to co chcesz? Silnik czy przykład?
Aha,i wiem że to zabrzmi totalnie beznadziejnie(noobowo)
O Rly?
,ale w tym silniku plansze muszą być tworzone na klockach.
Nie.

P.s.Chciałbym aby ten silnik (ew.przykład) był jak najbardziej "realistyczny". ;]
w gamemaker? ahaa chcesz zrobić Crysis. wiem, że można użyć Ultimate3D, XenoN... i wiele wiele innych silników.

PS: http://www.google.pl/search?q=3d+gamemaker...lient=firefox-a

O rly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz do czego konkretnie jest Ci to potrzebne, dla czego koniecznie pilne i na kiedy oraz co rozumiesz przez "realizm", a ja postaram sie coś wymyślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za phantoma,jedziemy dalej xD

 

Co do postu PsichiXa to silnik mi jest potrzebny do stworzenia gry fps(widok z 1 osoby),z tym pilnym to przesadziłem,sorry,grę po prostu będę robić dla siebie,a jak coś wyjdzie to wstawię na gmclan,przez słowo "realizm" rozumiem silnik,w którym już są jakieś efekty(np.zamiast pasku energii,popularne w grach typu cod "zaczerwienienie" ekranu),z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawisz grę na gmc i się podpiszesz pod nią?

Człowieku skoro dostaniesz silnik i pozmieniasz plansze na klockach to nic tam twojego nie będzie.

Więc na początek proponuję gry 2d. Wiem że każdy każdemu tak mówi ale taka jest prawda.

Jeżeli nie potrafisz chociażby już na istniejącym silniku 3d, zrobić widoku fpp i podstawowych opcji daruj sobie.

Jak już masz widok 3d, to jest z górki.;]

Dużą część funkcji możesz użyć z gier 2d, i nieco je zmienić choć nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i to tyle z waszej strony? Nie pomożecie? <_<

 

Co do silnika - wiele komercyjnych gier korzysta z silników, czy ja nie mogę? Dlaczego uważacie że wstawię silnik z "bylejak" zmienioną grafiką i na szybko zrobionymi planszami? Tak się składa że w 2D siedzę już 2,5 roku i nudzą mnie takie gry (w sensie tworzenia). Jeśli pomożecie, na pewno dodam do kredek was za pomoc. I co najważniejsze - dodam wiele nowych rzeczy (jeśli w ogóle ta gra będzie się nadawała).

 

Miałem nadzieję, że przynajmniej gmclan nie zdziczał;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i to tyle z waszej strony? Nie pomożecie?

A czego k. niby oczekujesz?...

Podaliśmy Ci możliwości najszybszego stworzenia gry 3D... chcesz silnik do Gma - XenoN, Xtreme3D, Gadget3D.

Jeśli pomożecie, na pewno dodam do kredek was za pomoc

Jeśli sam sobie nie radzisz - zostaw 3d w spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomógłbym ale w XenoNie nie ma gotowych takich efektow "realizmu" o jakie Ci chodzi. Musialbys je wtedy sam dorobic, a na przygotowanie takiej wersji silnika z efektami nie mam zbytnio czasu, wiec niestety ja odpadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...