Skocz do zawartości

Mój film


Ra3l

Rekomendowane odpowiedzi

To twój pierwszy Film z The Movies?

 

Powiem tak (porownoje do swoich ;P)

 

Gdzie miało być najciekawiej ZONK! Niema akcji...

Powrót z banku powinien być emocjonujący jak z filmu transporter jeżeli masz dodatek Stunt's & Effects to mogł by być pikny :P , Stara epoka w grze i troche słabo wyreżyserowany, chodzi o mało scen innych niż przedstawiających samą akcje , typu zjazd kamery pokazujący miejsce spotkania (np) itd ujęcia budujące klimat :)

 

Ale mi sie podoba, to jedyny film który obejrzałem do końca (no oprócz mojej "Mummy" która w grze była na 1 miejscu przez całą moją gre :P)

 

Czekam na następną część :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, ******, to nie Machinima tylko film zrobiony w The Movies.

Z resztą nie rozumiem czemu wyskoczyłeś z Djy1991, u niego jest słaba praca kamery.

 

Może akurat niezałapał :D

 

 

Filmik cienki, nic się nie dzieje, niedopracowanie z samochodem i dużo błędów ortograficznych (no dobra, nie tak dużo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machinima - to technika animacji polegająca na wykorzystaniu obrazu generowanego przez gry komputerowe. W najprostszej wersji machinima polega po prostu na wykorzystaniu animacji z gier (poprzez tzw. renderowanie i np. dodanie podkładu muzycznego), w nieco ambitniejszej - na sterowaniu postaciami w grze w taki sposób, żeby uzyskać pożądaną sekwencję.

To co to jest jak nie machinima ;p ? No, może nie do końca dobre sformułowanie, ale i tak wiadomo o co chodzi.

Co do Djy, może praca kamery słaba, ale są przynajmniej śmieszne te filmiki albo ciekawe. A ten ani ciekawy, ani śmieszny, ani fajny.

 

EDIT: The Movies to też gra, czyli jak najbardziej zalicza się do kategorii machinimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co robisz sobie zdjęcia? Przecież jesteś brzydki =/ Bierz przykład z Carmen Electry i ucz się!

 

Marmot,

 

Flaque, widze że to jest twoje :D, świetne, cały czas się nabijałem z chrząszcza, w czym to robisz?

 

EDIT: Inaczej mówiąc w czym i z jakiej gierki to przerabiałeś? Bo ciekaw jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...