Skocz do zawartości

UHX 3D Core(R) v0.3


Rekomendowane odpowiedzi

Crack: Powiem krotko, jesteś przemądrzałym 12-latkiem który myśli że wszystko umie ale tak nie jest... i nie chwal sie tak jeśli nie masz czym <_<

A ty akurat masz czym się chwalić, testy są tuż tuż. A ty uważasz że kozak bo starszy ^^. Wg. to ty tylko ten temat napisałeś, to cały twój wkład w ten silnik - reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crackkkk... i topic: Wkurzają mnie takie osoby jak ty. Uważają, że są lepsi od innych, bo coś więcej umieją i się non-stop tym przechwalają. Każdy przecież musi od czegoś zacząć. Kto wie może kiedyś zrobią silnik graficzny lepszy od Crysisa (np.). to, że ty umiesz (lub tylko się tym przechwalasz) to dobrze, ale to nie znaczy, że praca innych jest do niczego. Ja się całkowicie nie znam na 3D i nie wiem kiedy zacznę się nim interesować, ale uważam, że chłopcy zrobili kawał dobrej roboty, jak na dwa tygodnie. Czekam na dalsze wyniki waszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post trochę się tyczy postu w Lalce XenoNa, ale cóż... ^_^

 

Cytuję mniej-więcej Cracka:[guote]narysuj se lalke, w stepie kontrolera obliczasz punkty przez lengtihry, i sprawdzasz colision_circle() ze wszystkimi solidami

A żeś się wyobraźnią popisał, chłopie ^_^

Pomyśl sobie, jakim cudem działałaby na takie coś fizyka.

Pomyśl.

Dokładnie.

 

A jak dalej jesteś za swoim, to kurde, zamiast oraz dokładniej obrazować nam swoją "wizję", po prostu zrób tę lalkę, i już :)

 

A co do tematu (no co? :P po co spamować? =D): kiedy możemy się spodziewać następnej wersji...? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...