Skocz do zawartości

Dance with Buka


borubarartur

Rekomendowane odpowiedzi

Gatunek: Taneczna? - nie niestety nie... to nie jest gra taneczna, kulki pojawiaja se bez zwiazku z muzyka, rozgrywka powinna chyba trzymac sie rytmu utworu a tak machamy mysza na lewo i prawo, a sam rytm tylko przeszkadza...

 

i te tla zmien je...

 

buka nawet fajna. dodaj jakies podskoki w kluczowych momentach utworu czy cos, bo inaczej gra znudzi sie zanim minie 25% czasu ktory dostaje gracz na starcie

 

Muzyka: ja? - no wiesz, co ty tu robisz???!!!! jazda nagrywac nastepna płytę zamiast robic badziewne gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ciekawy pomysł, to dopiero zapowiedź tak więc 4/5

 

copoco ma rację gra jest szybko staje się monotonna i powinieneś dodać do niej jakieś urozmaicenia, może np. te kulki w kilku kolorach a każdy z kolorów o różnej wielkości, przez co w niektóre łatwiej trafić a w niektóre trudniej może też takie które dodatkowo poruszają się po jakieś obręczy co też utrudnia sprawę

 

i oczywiście zwróć uwagę na grafikę (choć obstawiam, że jej niski poziom jest efektem potrzeby szybkiego pokazania swojego pomysłu na gmclanie ^_^ ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny... dobrze by było jakby w pełnej wersji (o ile się pojawi) byłby import piosenek. Grafika do poprawy, a sczególnie tło. Skoro to Buka z muminków to daj jakieś muminkow tło :P . Co do samej grywalności, to tak jak moi przedmówcy. Przypomina mi ta gra stepmanię, ale jest inna (głównie dlatego, że tam grało się na pamięć, i zręczność, a tu zbijasz kulki i nie wiesz gdzie sie pojawią). Największy combos jaki mi się udało zrobić to bodajże 8, więc mógłbyś ustawić te kulki (nie chodzi mi o schematyczność) jakoś tak, że pojawiaja się w określonych miejscach. Na razie daję 4-/5 (lubię takie gry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Gra szybko się nudzi. Menu jest za wolne, wychodzenie z gry do menu także (nienawidzę takich rzeczy).

 

Teraz usiądź i spokojnie czekaj, aż wpadnie ci do domu Schwarceneger czy inny Żał Klod Wan Dal i cię zapuszkuje za kradziejstwo muzyczne. I przy okazji połowę GMClanu za popieranie piractwa.

 

Jednak gra nieźle wykonana, więc 4/5 na zachętę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...