Skocz do zawartości

Jakie gry na komputer polecacie?


Harv

Rekomendowane odpowiedzi

Warlord Battlecry wszystkie czesci, bardzo fajne polaczenie RTS i RPG

 

Age of Wonders, wg mnie na rowno z Heroskami prowadza w najlepszych turowkach fantasy ,wszystkie trzy czesci mozna nabyc w antologi za okolo 25 zloty.

 

FPSy, to Hexen 2 , jedynka tez ale dwojka juz jest bardziej rozbudowana. Bodajze wybierasz z czterech klas postaci, mag, kleryk, wojownik , zdobywasz lepsze bronie itp Dosyc ciekawe.

 

Stara taka gierka mi sie przypomniala, Small Soldiers, moze bardziej to dla mlodszych ale mi sie bardzo podobalo. Cos jakby RTS.

 

Drugi fajny RTS, w ktorym mozemy tworzyc sobie roboty z roznych czesci, walczyc na trzech poziomach ( powietrze, ziemia, podziemia) jest Metal Fatigue. Mozemy po zabiciu robota przeciwnika zabrac jakas jego czesc, udac sie do naszego laboratorium aby "wyuczyc" tworzenia go w fabrykach.

 

Empire Earth, cos jakby Age of Empires z wieksza iloscia epok. (prehistoria az po walczace machiny/roboty wojenne)

 

A i jeszcze, Army Men: Air Tactics, tez fajna zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ciekawy jest ten dodatek do HOMM.

 

WoG ?

 

Wg. mnie tak. Mozesz w budynkach jednostki z 7 poziomu ulepszac tak jakby na 3 stopien ulepszenia.

Bohater kazdy posiada dowódce ktory ma wlasne inventory oraz specjalne do niego przedmioty, moze walczyc, wybiera sie sciezke rozwoju jego , tak jakby mag/lucznik/wojownik. Jacys bogowie czegos takze byli co dodawali jakies bonusy, juz nie pamietam.

 

Bardzo duzo nowych ciekawych jednostek i wogole nawet ciekawie sie gra. Ale mieli dodawac jakies dodatkowe 3 zamki. Czy to chyba juz w przeobrazonym modzie.

 

Wogole smiem twierdzic, ze HoMM3 + WoG jest lepsze nawet od HoMM5. Ale i tak nadal mi sie podoba takze dwojka. ;p

 

Ja bym z checia sobie pogral w Atroxa, zobaczyl co to za gierka tylko nigdzie full znalezc nie moge. Bardzo podobne do starcrafta, no ale moze to byc plus jak i minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest - Jeśli lubisz siekanki typu Diablo.

Mount&Blade - Po prostu przypadło mi do gustu. Ciekawe połączenie RPG z Symulatorem i strategią. Wciąga jak nie wiem co... Jakby jeszcze dodali multiplayer to bym dostał zawrotu głowy. Niestety nie słyszałem żeby planowali, szkoda.

Rome: Total War - Na pierwszy rzut oka myślałem że to kicz..., zagrałem..., zmieniłem zdanie. :P

Saper - ROXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry odradzam Assasins Creeda - powiem tyle, miał być hit, wyszedł shit. Amen

Do tego typu wypowiedzi dodawaj "IMO" lub "IMHO". Nie każdy ma taki sam gust jak ty.

 

Jeśli ma się dwa pady, to można we trzech pograć w Czarę Ognia. Naprawdę sporo zabawy jest gdy się wszyscy nawzajem rzucają głazami :D Grafika nie jest ani wybajerowana w kosmos, ani słaba (ofc dla normalnych graczy - każdy wie, że n00b zacznie gadać, że gra jest głupia bo grafika nie jest idealna). Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Spoko :)

 

(owszem, imo grafike ma fajną, ale gameplay poniżej średniaków - jak wiadomo, grafika nie jest najważniejsza tylko gameplay)

Niestety większość firm tworzy gry z odpicowaną grafiką, bo stada dzieci neo (innymi słowy: robactwo) narzekają na grafę, a są za młodzi żeby zrozumieć, że gameplay i fabuła to serca gier.

 

Najlepsze są stare gierki, gdzie autorzy musieli dopracować gameplay, żeby zasłonić czymś słabą grafikę. W sumie to wygląda tak:

Kiedyś: Gameplay = 10, grafika = 2, średnia = 6

Teraz: Gameplay = 2, grafika = 10, średnia = 6

imo XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...