Skocz do zawartości

Zablokowane Mobilking


Ithardo

Rekomendowane odpowiedzi

Feynorn, daj link do naukowego referatu, który potwierdzi te Twoje tezy bądź chociażby naukowe spekulacje, a uchylę przed Tobą czoło. Nie licz, że artykuły z interia360 (gdzie byle kto może napisać byle bzdurę, która jak jest opakowana w mądre słowa to dostaje wysokie oceny) czy z jakiegoś portalu dla gay-les mnie przekonają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten temat nie ma sensu. Właściwie wyszło z tego to że Ithardo wszystko zaczął, zamilkł i ja sam teraz próbuję nie wiem czemu wytłumaczyć do czego zmierzają stereotypy o mężczyznach. Niektórzy może i trochę rozumieją, ale Flaque i ten dureń Japanstache robią chaos a taki biedny Dark Maximal jest teraz zdezorientowany i potrzebuje ponownego, dokładnego wytłumaczenia w punktach całej dyskusji, by dalej mógł mnie zaszczycać komplementami o tym że jestem pedałem. Prawda jest taka, że jak kobieta napluje Wam w twarz to zrobicie dobrą minę do złej gry, bo nie będziecie chcieli wyjść na Miękkie Parówy, a dla mnie to by było okazanie że jestem wykastrowany z godności i męskiej dumy dlatego podtrzymałem wątek. Najlepiej to zamknijcie, chyba że ktoś poza Japanstachem i Flaquem ma coś mądrego do dodania.

 

A co do artykułu to proszę bardzo masz bardziej "naukowy" Dark Maximal.

 

Ja również nie biorę tego bardzo poważnie, ale skoro już spytałeś to proszę bardzo. Z drugiej strony inna forma mężczyzny mogłaby być lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki biedny Dark Maximal jest teraz zdezorientowany i potrzebuje ponownego, dokładnego wytłumaczenia w punktach całej dyskusji, by dalej mógł mnie zaszczycać komplementami o tym że jestem pedałem.
Pudło. To copoconaco chciał wypunktowania. I nie nazwałem Cię pedałem. W ogóle nie mam pojęcia, skąd to wytrzasnąłeś.

 

Dochodzę do wniosku, że jedyną zdezorientowaną osobą w tym temacie jesteś niestety Ty. :)

 

Co do jednego muszę się z Tobą zgodzić: zamykamy. Ale poczekam do jutra, może jeszcze ktoś coś ciekawego napisze. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudło. To copoconaco chciał wypunktowania. I nie nazwałem Cię pedałem. W ogóle nie mam pojęcia, skąd to wytrzasnąłeś.

 

Dochodzę do wniosku, że jedyną zdezorientowaną osobą w tym temacie jesteś niestety Ty. :)

 

Co do jednego muszę się z Tobą zgodzić: zamykamy. Ale poczekam do jutra, może jeszcze ktoś coś ciekawego napisze. ;p

 

Sorry Dark, drobna pomyłka. Ojejku od razu zdezorientowany...

 

Oj no wyżyć się chciałem, nie mogę? ;D

Maximal

 

Ale czemu na mnie? ;(

Feynorn

 

Bo pod ręką byłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to co sie stanie za milion lat malo mnie obchodzi, to ze chromosom Y zniknie za 5 milionow lat obchodzi mnie jeszcze mniej.

 

2. co ma zacytowanie przypadkowego tekstu dotyczacego genetyki płci, ma do stereotypów o meżcczyznach/kobietach?

 

3. skoro stereotypy o meżczyznach prowadza do Absolutnej Dominacji Kobiet Nad Światem, to do czego prowadza stereotypy o kobietach?

 

4. prawda jest taka że jak kobieta napluje mi w twarz to znaczy ze jestem/okazalem sie ostatnim chamem i miala do tego dobry powod. i teraz co - jak facet bedzie probowal zalagodzic konflikt okaze sie mietka parowa? ma przywalic pięścią zeby pozostac twardym facetem?! - bez przesady, sprowadzasz skomplikowane relacje miedzy-ludzkie do przerysowanych stereotypow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. co ma zacytowanie przypadkowego tekstu dotyczacego genetyki płci, ma do stereotypów o meżcczyznach/kobietach?

Dla Ciebie nic nie ma.

 

4. prawda jest taka że jak kobieta napluje mi w twarz to znaczy ze jestem/okazalem sie ostatnim chamem i miala do tego dobry powod. i teraz co - jak facet bedzie probowal zalagodzic konflikt okaze sie mietka parowa? ma przywalic pięścią zeby pozostac twardym facetem?! - bez przesady, sprowadzasz skomplikowane relacje miedzy-ludzkie do przerysowanych stereotypow.

 

Tu nie chodzi dosłownie o oplucie kogoś. Twierdzisz że kobiety mają zawsze rację? Że mogą Ci napluć w twarz mężczyźnie a ten ma to przyjąć z pokorą? Człowieku zastanów się gdzie jest Twoja godność. Rozumiem według Ciebie niegodnym mężczyzny jest przeciwstawić się kobiecie i jeśli ta uzna że na to zasługujesz to może Ci dać w twarz? Człowieku Ty się na jakieś koło BDSM zapisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu chwytasz za slowa i upraszczasz sprawe, nie majac zadnych argumentow.

 

a za przyklad dajesz jakies ekstremalne sytuacje...

 

nie widze powodu dla ktorego kobieta miala by od tak napluc facetowi w twarz albo go spoliczkowac, jesli takie zdarzenie nastepuje jest zwykle przyczyna zachowania męszczyzny, niezgodnego z OGÓLNIE PRZYJĘTYMI ZASADAMI I NORMAMI SPOŁECZNYMI... chyba ze uwarzasz ze Prawdziwego Faceta nie obowiazuja żadne normy społeczne, bo w koncu ma byc twardy a nie miękki, i co go obchodza jeki kolesia ktoremu bez powodu przefasonowal twarz, albo protesty dziwczyny ciągnietej w krzaki?!

 

moja godnosc? to facet bijacy kobiete z prawdziwego czy wyimaginowanego powodu juz jej nie ma. no ale niektorzy jak male dzieci nie potrafia rozwiazywac konfliktow inaczej niz tlukac innych wiaderkiem po glowie.

 

Dla Ciebie nic nie ma.
tak na koniec - ja zamieszcze link do artykułu o plamach na sloncu a jak sie przypadkiem spytasz co ma on do tematu odpisze ci podobnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja godnosc? to facet bijacy kobiete z prawdziwego czy wyimaginowanego powodu juz jej nie ma.

 

 

Facet bijący kobietę już jej nie ma, ale kobieta która da facetowi w twarz czeka jeszcze na jego przeprosiny tak? Naoglądaliście się takich scen w brazylijskich serialach, a teraz nagle wszystkim się to normalne wydaje, że lanie faceta po twarzy jak zrobi coś inaczej niż życzy sobie tego pani to w sumie normalka i miękkie parówy o to teraz płaczą. Przecież to śmieszne co dzieje się z facetami dzisiaj i jak nisko upadają oni dla kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobi coś inaczej niż życzy sobie tego pani to w sumie normalka i miękkie parówy o to teraz płaczą. Przecież to śmieszne co dzieje się z facetami dzisiaj i jak nisko upadają oni dla kobiet.

 

i tu jest pies pogrzebany, niewiem jak ty nisko upadles ze sie z uporem maniaka powtarzasz jakies wyswiechtane frazesy niedowartosciowanych macho ktorzy jak im zona kaze wyniesc smieci, albo ruszyc dupsko sprzed telewizora uwazaja sie za totalnie upodlonych i ponizonych.

 

i jesli Ciebie bije kobieta (niewazne siostra, matka, zona czy kto tam), bo nie spelniasz jej zachcianek to jest sytuacja patologiczna, sa poradnie od tego i jest policja jesli doznajesz uszczerbku na zdrowiu... znowu probujesz nam wcisnac jakąs fobie, ze teraz nagle kobiety bija facetow...

 

(godnosc) Facet bijący kobietę już jej nie ma, ale kobieta która da facetowi w twarz czeka jeszcze na jego przeprosiny tak?

 

i znow wyciachales malutki fragmecik mojej wypowiedzi i dopasowales do swoich ograniczonych malym rozumkiem ramek. NIE WYDAJE CI SIE TEMPA PALO ZE NAWET W WYZWOLONA FEMINISTKA NIE LEJE PRZYPADKOWYCH FACETOW PO PYSKU? - jak juz leje to ma powody i to takie ze ZGODNIE Z OGÓLNIE PRZYJETYMI NORMAMI NASZEGO SPOŁECZENSTWA, ma prawo oczekiwac przeprosin...

 

niewiem czy sie rozumiemy - w naszym cywilizowanym spoleczenstwie pewne zachowania wobec innych a zwlaszcza kobiet sa nieporzadane. zaczynajac od najjaskrawszych przypadkow, jak gwalty, po przez molestowanie, a na poklepywaniu kobiecych atrybutów w polaczeniu z nieprzyzwoitymi komentarzami skonczywszy. i kobieta dowaliwszy facetowi winnemu chodzby proby jednego z takich zachowan, powinna zostac przeproszona przez tego faceta, chyba ze to przypadek ostatniego niereformowalnego chama...

 

jesli uwazasz inaczej, to wole nie wiedziec jakie TY filmy ogladasz... az strach pomyslec...

 

dobra koniec tych wynurzen, jak dla mnie EOT. Feynorn, jesli masz zamiar napisac nastepny post majacy udowodnic ze kobiety bija facetow bez powodu a faceci albo to pokornie znosza albo sa prawdziwymi facetami i bija te kobiety. to siem powstrzymaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu jest pies pogrzebany, niewiem jak ty nisko upadles ze sie z uporem maniaka powtarzasz jakies wyswiechtane frazesy niedowartosciowanych macho ktorzy jak im zona kaze wyniesc smieci, albo ruszyc dupsko sprzed telewizora uwazaja sie za totalnie upodlonych i ponizonych.

Czytałeś to z interii? Przecież to śmieszne co Ty piszesz.

 

i znow wyciachales malutki fragmecik mojej wypowiedzi i dopasowales do swoich ograniczonych malym rozumkiem ramek. NIE WYDAJE CI SIE TEMPA PALO ZE NAWET W WYZWOLONA FEMINISTKA NIE LEJE PRZYPADKOWYCH FACETOW PO PYSKU? - jak juz leje to ma powody i to takie ze ZGODNIE Z OGÓLNIE PRZYJETYMI NORMAMI NASZEGO SPOŁECZENSTWA, ma prawo oczekiwac przeprosin..

Znowu zasłaniasz się tym, że czepiam się niektórych fragmentów Twojej wypowiedzi. To pisz tak, żebym nie miał się czego czepiać chyba to logiczne. I przestań mi tu nagle prawić kazania o jakichś niestworzonych " OGÓLNIE PRZYJĘTYCH NORMACH NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA", bo to śmieszne. Wszystko generalizujesz wymyślając sobie jakieś ogólnie przyjęte normy do których sam się stosujesz i nie pozwalasz innym mieć własnego zdania. Najprościej jest napisać coś takiego i przestać odpowiadać na moje argumenty.

 

i jesli Ciebie bije kobieta (niewazne siostra, matka, zona czy kto tam), bo nie spelniasz jej zachcianek to jest sytuacja patologiczna, sa poradnie od tego i jest policja jesli doznajesz uszczerbku na zdrowiu... znowu probujesz nam wcisnac jakąs fobie, ze teraz nagle kobiety bija facetow...

 

Przestań znowu używać takiego rodzaju tekstów, bo są żałosne. Ciebie widocznie bije matka albo siostra, bo zachowujesz się jak kobiecy piesek.

 

I nie próbuję wciskać żadnej fobii. Mężczyźni robią to o wiele częściej, ale jakbyś czytał przynajmniej połowę tego co ja napisałem to byś wiedział, że chodzi to o ogólny stosunek społeczeństwa do takich zachowań. I nie są to jakieś ogólne normy przyjęte przez "wszystkich" tylko pozostałości po średniowiecznym wyobrażeniu mężczyzny. Szlag! Jakbym średniowiecznym. G*** prawda. I G** prawa, że faceci chodzili tylko na polowania w czasach prehistorycznych a kobiety zajmowały się dziećmi. Taki stereotyp jaki mamy dziś o naszych przodkach i dzisiejszym społeczeństwie powstał dopiero jakieś 300 lat temu, gdy zaczęły się kształtować fabryki, mężczyźni szli do pracy, a kobiety były w domu. I nasi przodkowie nie wykluczali mężczyzn z innych dziedzin życia niż tylko wojna/zdobywanie pożywienia. Sami z siebie przerastali kobiety, nawet w miejscach gdzie miały one równe prawa, a czemu? Bo nie było stereotypów.

 

dobra koniec tych wynurzen, jak dla mnie EOT. Feynorn, jesli masz zamiar napisac nastepny post majacy udowodnic ze kobiety bija facetow bez powodu a faceci albo to pokornie znosza albo sa prawdziwymi facetami i bija te kobiety. to siem powstrzymaj...

 

Niby dlaczego mam skończyć? Zaczynasz się miotać, bo zauważyłeś, że brakuje Ci argumentów i starasz się odciąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Po przeczytaniu tego wątku dochodzę do wniosku, że feynorn ma fobię na punkcie kobiet i męskiego honoru. I ma argumenty z dupy wzięte... Prawda jest taka drogi feynornie, że czy tego chcesz czy nie, ale to facet jest bardziej chamski, bezwstydny i bezczelny oraz w przypadku bezradności i braku argumentów stara się wykorzystać swoją przewagę fizyczną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet bijący kobietę już jej nie ma, ale kobieta która da facetowi w twarz czeka jeszcze na jego przeprosiny tak? Naoglądaliście się takich scen w brazylijskich serialach, a teraz nagle wszystkim się to normalne wydaje, że lanie faceta po twarzy jak zrobi coś inaczej niż życzy sobie tego pani to w sumie normalka i miękkie parówy o to teraz płaczą. Przecież to śmieszne co dzieje się z facetami dzisiaj i jak nisko upadają oni dla kobiet.

Istnieje takie coś jak kultura. Faceci to płeć silna (przeważnie). Mama Cie nie uczyła, że kobiet się nie bije? Imo temat do kosza. Możemy całe życie się kłócić czy równouprawnienie zezwala nam bić kobiety i na odwrót. Żyjemy w takim społeczeństwie i nic tego nie zmieni, no chyba, że nasze przyszłe dzieci wychowamy inaczej... Proponuje zamknąć już ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...