Skocz do zawartości

Zablokowane Mobilking


Ithardo

Rekomendowane odpowiedzi

Twoim zdaniem można mieć inne poglądy niż Ty tylko wtedy gdy było się skrzywdzonym przez kobietę albo jest się gejem?
A jak inaczej nazwiesz to zjawisko? To nie jest normalne, żeby facet pałał taką nienawiścią do kobiet. Czyli albo

a ) nie masz jeszcze popędu i niechęć do płci przeciwnej wynika z traumatycznych przeżyć z podstawówki (dajmy na to, byłeś bity przez babski gang) albo

b ) jesteś gejem. W pełni zdrowy, heteroseksualny mężczyzna zawsze odczuwa pociąg do kobiet i nic tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dark Maximal ja zadałem to pytanie w ironii, bo wydało mi się to śmieszne i ułomne że ktoś widzi tylko te dwie możliwości a Ty wziąłeś się za wytłumaczenie mi na poważnie, że rzeczywiście nie widzisz innych możliwości. Bez komentarza.

 

A 50% postów w tym temacie napisały dzieci, które nie mają nic mądrego do powiedzenia i starają się nieudolnie mnie obrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Maximal ja zadałem to pytanie w ironii, bo wydało mi się to śmieszne i ułomne że ktoś widzi tylko te dwie możliwości a Ty wziąłeś się za wytłumaczenie mi na poważnie, że rzeczywiście nie widzisz innych możliwości. Bez komentarza.
Ach, że też nie wyczułem ironicznego zabarwienia Twojego posta. =( Przecież to takie oczywiste! Kajam się i proszę o wybaczenie.

 

A tak na poważnie: już któryś raz wykręcasz się standardowym powiedzonkiem "nie wyczułeś ironii", "to przecież był żart" i tak dalej. Zamiast normalnie odpowiedzieć na posty Marmota, w których zawarte są rzeczowe argumenty, ciągle kręcisz i kluczysz wokół tematu, a teraz ni z tego ni z owego wyskakujesz z fochem na "dzieci", którę Cię obrażają. Nikt tu nie ma zamiaru Cię obrażać, ale trudno jest zachować całkowitą powagę, bo nawypisywałeś tu mnóstwo kosmicznych głupot, które poparłeś jedynie "faktami z Wikipedii" i tesktami w stylu "Tak jest i już. Najwyraźniej jesteście za głupi, żeby to zrozumieć.".

 

Po drugie. TAK, nie widzę innych możliwości. Bo więcej nie istnieje. Albo jesteś homo, albo hetero. Czarny lub biały. Ale skoro widzisz więcej opcji to proszę, podziel się z nami. Znowu wychodzi to, o czym pisałem wcześniej. Miałeś nam przedstawić alternatywną metodę zaspokajania popędu i co? Olałeś. Albo dyskutujemy normalnie, popierając nasze zdanie argumentami i przykladami, albo zamykam temat. Bo jak na razie to wygląda tak:

 

- Popęd seksulany można zaspokoić na wiele sposobów bez udziału kobiet i nie mówię tu o masturbacji.

- Chętnie usłyszymy, jaki to sposoby.

- Połowa tutaj wypowiadających się to kompletne dzieci. Bez komentarza. Za kilkadziesiąt lat zrozumiecie, o czym mówię, ale wtedy pewnie kobiety będą już panowały nad światem a my będziemy tylko Tanim Sposobem Pozyskiwania Nasienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie: już któryś raz wykręcasz się standardowym powiedzonkiem "nie wyczułeś ironii", "to przecież był żart" i tak dalej.

 

- Popęd seksulany można zaspokoić na wiele sposobów bez udziału kobiet i nie mówię tu o masturbacji.

- Chętnie usłyszymy, jaki to sposoby.

- Połowa tutaj wypowiadających się to kompletne dzieci. Bez komentarza. Za kilkadziesiąt lat zrozumiecie, o czym mówię, ale wtedy pewnie kobiety będą już panowały nad światem a my będziemy tylko Tanim Sposobem Pozyskiwania Nasienia.

 

 

To właśnie ja pisze cały czas rzeczowo a Ty dwa razy doczytałeś się gdzieś, że napisałem coś w ironicznym kontekście i dostajesz niemalże orgazmu bo wreszcie znalazłeś durnowaty wątek, odbiegający od tematu o którym można by pospamować.

 

Miałem na myśli to, że popęd seksualny jest tylko po to w naturze by ludzie zapładniali/rodzili dzieci. Jakby na to nie patrzeć to prymitywna rzecz jest... za paredziesiąt/set lat ludzie pozbędą się tak niepotrzebnych rzeczy jak popęd seksualny, zmęczenie czy nawet głód, a zaspokoją się czystą rozrywką. I nie mówię teraz o jakimś złotym sposobie choć mogę Wam parę wymienić np. przyspieszenie przekwitnięcia seksualnego, zatrzymanie dojrzewania płciowego(jest to również w teorii sposób na nieśmiertelność, a raczej powstrzymanie starzenia się), niespotykana jak dotąd świadomość społeczna.

 

 

Dark Maximal nie pisz mi tu że ja nie jestem konkretny w swoich postach, bo piszę o wiele więcej konkretów niż Ty czy Marmot a na wszystkie jego argumenty już odpowiedziałem. Poza tym czy mi się zdaje czy to Ty miałeś taki zaje***sty avek do niedawna, przeciwko kobiecej dominacji.

 

@Globi racja, wróćmy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzysz bez sensu i tyle. Najpierw piszesz o złotym sposobie na ZASPOKOJENIE popędu, a teraz o sposobie na PRZEKWITNIĘCIE popędu. Chłopie, wytrzeźwij i napisz jeszcze raz. Dodam jeszcze:

"I nie mówię teraz o jakimś złotym sposobie choć mogę Wam parę wymienić np. przyspieszenie przekwitnięcia seksualnego, zatrzymanie dojrzewania płciowego [...] niespotykana jak dotąd świadomość społeczna"

bzdura 1. Czyli, nie mówisz o złotym sposobie, ale parę [złotych sposobów] możesz przytoczyć.

bzdura 2. Niewiadomoskąd wytrzasnąłeś "niespotykana jak dotąd świadomość społeczna".

 

bzdura 3 niedotycząca twoich tekstów o kobietach: Piszesz "Naruto sux", a później trzymasz avatar z prawdopodobnie jakimś głupim bohaterem z tego czegoś. Hmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzysz bez sensu i tyle. Najpierw piszesz o złotym sposobie na ZASPOKOJENIE popędu, a teraz o sposobie na PRZEKWITNIĘCIE popędu. Chłopie, wytrzeźwij i napisz jeszcze raz. Dodam jeszcze:

"I nie mówię teraz o jakimś złotym sposobie choć mogę Wam parę wymienić np. przyspieszenie przekwitnięcia seksualnego, zatrzymanie dojrzewania płciowego [...] niespotykana jak dotąd świadomość społeczna"

bzdura 1. Czyli, nie mówisz o złotym sposobie, ale parę [złotych sposobów] możesz przytoczyć.

bzdura 2. Niewiadomoskąd wytrzasnąłeś "niespotykana jak dotąd świadomość społeczna".

 

bzdura 3 niedotycząca twoich tekstów o kobietach: Piszesz "Naruto sux", a później trzymasz avatar z prawdopodobnie jakimś głupim bohaterem z tego czegoś. Hmmm.

 

 

 

1. Jaklub Ty pieprzysz a nie masz pojęcia o co chodzi. Nie napisałem nigdzie o żadnym ZŁOTYM SPOSOBIE.

2. Stara mi powiedziała? Wogóle co to za pytanie durnowate skąd to wziałem.

3. Napisałem to na zaczepkę Flaquego. https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=14501 Nie masz pojęcia o czym piszesz człowieku, moda dostałeś na gwiazdkę czy wygrałeś na loterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za paredziesiąt/set lat ludzie pozbędą się tak niepotrzebnych rzeczy jak popęd seksualny, zmęczenie czy nawet głód, a zaspokoją się czystą rozrywką.

 

i jak zawsze inteligentny i celny komentarz.

 

owszem popęd seksualny, sluzy w naturze jedynie przedluzaniu gatunku, ale ludziom stosunki intymne sprawiaja przyjemnosc i pomagaja zaciesniac wiezi emocjonalne. tak wiec watpie by ktos zdecydowal sie to z zycia ludzi wyeliminowac.

 

po drugie "popęd seksualny, zmęczenie czy nawet głód" generuja miliardy potrzebujacych ktorzy sa sklonni zaplacic by zaspokoic swoje potrzeby i popedy - z takich zyskow nikt dobrowolnie nie zrezygnuje wiec watpie by twoje pomysly kiedykolwiek zostaly wprowadzone w zycie

 

po trzecie sam napisales ze "Dark Maximal ja zadałem to pytanie w ironii", wiec niechrzań że: "To właśnie ja pisze cały czas rzeczowo a Ty dwa razy doczytałeś się gdzieś, że napisałem coś w ironicznym kontekście"

 

po czwarte... ide czytac caly temat jeszcze sie cos znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie ja pisze cały czas rzeczowo a Ty dwa razy doczytałeś się gdzieś, że napisałem coś w ironicznym kontekście
Nie, nie piszesz rzeczowo. Pierwszy przykład z brzegu:
Za dużo Seksmisji się naoglądałeś tongue2.gif . Nigdy tak nie będzie. Prędzej cała populacja ludzka wymrze, niż sami mężczyźni.

Genetyka, chromosomy i te sprawy... nie będę robił Ci wykładu na ten temat.

Dlaczego "nie będę robił wykładu"? Zrób wyklad, rozwiń zagadnienie, może akurat przekonasz nas do swoich poglądów. Jaki ma sens odpowiadanie na zadane pytanie "A, wiesz, to skomplikowane, nie che mi się tłumaczyć"? Szczególnie, że wątek jest dość kontrowersyjny. Przez takie zachowanie nabiliśmy 4 strony tematu.

i dostajesz niemalże orgazmu bo wreszcie znalazłeś durnowaty wątek, odbiegający od tematu o którym można by pospamować.

Uwierz mi, durnowate wątki kompletnie mnie nie podniecają. Zwłaszcza, że często muszę je sprzątać. No i wskaż mi proszę ten spam, o którym tak ciągle piszesz.

Poza tym czy mi się zdaje czy to Ty miałeś taki zaje***sty avek do niedawna, przeciwko kobiecej dominacji.
Nie, lol. Ale na litość Boską, co to ma do rzeczy?! Typowa próba odwrócenia uwagi od sedna sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaklub Ty pieprzysz a nie masz pojęcia o co chodzi. Nie napisałem nigdzie o żadnym ZŁOTYM SPOSOBIE.

Ten sposób na zatrzymanie popędu seksualnego bez masturbacji to pies? Proszę cię, wytrzeźwij. Zdobył miano złotego, ponieważ ty wciąż trzymałeś nas w sekrecie, żeby w końcu powiedzieć, że ten złoty sposób to...

2. Stara mi powiedziała? Wogóle co to za pytanie durnowate skąd to wziałem.

Bo to zupełnie nie pasuje do zdania. Czy naprawdę "niespotykana jak dotąd świadomość społeczna" to sposób na popęd?

3. Napisałem to na zaczepkę Flaquego. https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=14501 Nie masz pojęcia o czym piszesz człowieku, moda dostałeś na gwiazdkę czy wygrałeś na loterii?

No i to jest największy dowód na to, że jesteś nietrzeźwy...

1. Pisał to Morrowind ("Naruto suxx").

2. Ty przytaknąłeś, przekonując nas, że nie wiesz, skąd pochodzi twój av.

3. Flaque nie udzielał się w tym temacie. To był Fallord.

A co do tego drugiego, to dałem Ranmie w łapkę 1000zł, a on wciąż nie chce mnie dodać do znajomych. ;[ (Oczywiście to była ironia, bo jestem pewien, że nasz ulubiony Naruto fan by w to uwierzył.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli to, że popęd seksualny jest tylko po to w naturze by ludzie zapładniali/rodzili dzieci. Jakby na to nie patrzeć to prymitywna rzecz jest... za paredziesiąt/set lat ludzie pozbędą się tak niepotrzebnych rzeczy jak popęd seksualny, zmęczenie czy nawet głód, a zaspokoją się czystą rozrywką.

Wtedy gatunek ludzki wyginie, panie magistrze. Jaki jest niby sens w odpychaniu kobiet? Wszyscy lubią kobiety, oprócz ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie piszesz rzeczowo. Pierwszy przykład z brzegu:

Genetyka, chromosomy i te sprawy... nie będę robił Ci wykładu na ten temat.

 

Dlaczego "nie będę robił wykładu"? Zrób wyklad, rozwiń zagadnienie, może akurat przekonasz nas do swoich poglądów.

 

Jak wiadomo (dla niektórych) mężczyźni powstają z chromosomów XY a kobiety z XX. Chromosom Y kurczy się, a teraz wiadomo że całkowicie zniknie kończąc z rasą mężczyzn. Na ironię jest już dokładny plan co zrobić, żeby rasa ludzka/kobieca przetrwała.

 

 

 

Właśnie otworzyłem interię i ukazło mi się piękne zdjęcie klęczącego faceta trzymanego przez kobietę na łańcuchu. Dalej wam się to podoba? http://interia360.pl/artykul/przedmiotowe-...-mezczyzn,14771

 

 

Osz szlag na interii podali wiele z tych argumentów których użyłem ja... oczywiście dalej będziecie myśleć swoje ale co tam.

EDIT:

 

Hah macie cytacik:

 

"Bez skrupułów lub ze stłumioną chcicą kobiety wszem i wobec pozwalają sobie mówić, że facet to świnia, co gorsza, niektórzy z nas, wykastrowani z dumy pantoflarze, jeszcze to podchwytują i robią dobrą minę do złej gry."

 

 

Dobra Miękka Parówa wraca to czytać Wy kastraci jedni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli to, że popęd seksualny jest tylko po to w naturze by ludzie zapładniali/rodzili dzieci. Jakby na to nie patrzeć to prymitywna rzecz jest... za paredziesiąt/set lat ludzie pozbędą się tak niepotrzebnych rzeczy jak popęd seksualny, zmęczenie czy nawet głód, a zaspokoją się czystą rozrywką.

Chętnie bym to skwitował w prosty i krótki sposób, ale zaraz by się zaczęły najazdy na mnie pokroju "a ty to nie?" "a twój stary to nie?". Tak więc trochę inaczej - co Ci się tak nie podoba w popędzie seksualnym i może teraz mi odpowiesz - co takiego Ci zrobiły kobiety, że tak ich nienawidzisz, pomimo, że mówisz, że nie jesteś homoseksualistą. Poza tym, ja bym nie chciał aby nie było kobiet - wbrew pozorom, to bardzo miłe stworzenia, no i co jak co, ale jak uprawiać seks to tylko z kobietą. Nie zamierzam dostawać orgazmu od tabletki powodującej zaspokojenie popędu seksualnego, czy czegoś innego. Tak samo nie zamierzam przyśpieszać przekwitania seksualnego tylko dlatego, żeby być nowocześniejszym, ani się nie dam wykastrować, żeby popędu nie mieć. Tak, naukowcy udowodnili, że kastraci żyją dłużej, bo testosteron zabija komórki, ale co to za radość z bycia facetem wtedy. Zresztą, czemu niby to jest niepotrzebna rzecz? Moim zdaniem, bardzo potrzebna. Dzięki popędowi gatunek przetrwa, a do sztucznych metod zapłodnienia przekonany nie jestem. Zresztą, gnij jako stary kawaler ze swoimi racjami i teoriami, ja zamierzam się ożenić i czerpać radość z posiadania żony, czy to fizycznie, czy duchowo. Może to zabrzmi dla Ciebie seksistowsko, ale mam to gdzieś i muszę to powiedzieć - zdecydowana większość facetów jest stworzona tak, że podobają im się kobiety, podoba im się ciało kobiece, chcą iść z nimi do łóżka i z czasem mieć z nimi dzieci. To wynika z najbardziej podstawowych (dla Ciebie zapewne prymitywnych, ale NATURY NIE OSZUKASZ NAUKĄ) instynktów, które są zarówno u zwierząt jak i u ludzi (ludzie to w końcu ssaki, więc normalne, że mamy zwierzęce instynkty), a w tym wypadku z instynktu potrzeby rozmnażania się drogą naturalną i umożliwienie gatunkowi przetrwania.

 

EDIT: A Interia to nie lepsza od Onetu, pierdoły na patyku. Podaj mi NAUKOWE przemyślenia na ten temat, a nie artykulik z interia360, gdzie każdy może napisać byle bzdurę i opublikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończąc z rasą mężczyzn

Brzmi jak z solucji do jakiego klona starcrafta.

facet to świnia, co gorsza, niektórzy z nas, wykastrowani z dumy pantoflarze, jeszcze to podchwytują

lepsze to niż kastracja chem... EJ!

 

ed2: I jeszcze żarcik z jakże inteligentnej interii

-po co kobiecie potrzebny mężczyzna?

-bo wibrator nie funkcji koszenia trawnika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo (dla niektórych) mężczyźni powstają z chromosomów XY a kobiety z XX. Chromosom Y kurczy się, a teraz wiadomo że całkowicie zniknie kończąc z rasą mężczyzn. Na ironię jest już dokładny plan co zrobić, żeby rasa ludzka/kobieca przetrwała.
Hm, a jakieś dowody? Mam na myśli wiarygodne dowody typu wyniki badań naukowych, wypowiedzi ekspertów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feynorn, o co ci chodzi??!!! WEŹ NAPISZ CZYTELNIE I ZROZUMIALE. I W PUNKTACH.

bo przejżałem calość, skaczesz z tematu na temat zaslaniajac sie to ironia a to jakimis artykulami, a to niezrozumieniem ze strony innych... tak wiec juz niemam pojecia co chesz nam tu udowodnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywiłem nadzieję, że dostanę link do naukowego artykułu rzetelnie opisującego zagadnienie. Tymczasem okazało się, że mam do czynienia z mającymi wzbudzić sensację nędznymi wypocinami, którym nie mogę nawet przypiąć karteczki "popularnonaukowe", bo byłaby to jawna obraza publikacji, z których rzeczywiście można się czegoś dowiedzieć. Żeby było ciekawej, tekst pochodzi z niemieckiego brukowca. :[ Zawiodlem się. =(

 

Za to pod artykułem znalazłem świetny komentarz, który tutaj przytoczę:

Przeczytałem ten artykuł z wielką atencją. Muszę przyznać, ze jest on wspaniale skomponowaną pożywką dla całkowicie pozbawionych podstawowej wiedzy na temat mechanizmów dziedziczenia osób, które poprzez taką masę "haseł" starają się wzbudzić sensację w oczywistym celu. Poprzez pseudosensację wpłynąć na wzrost sprzedaży czasopisma. Myślę, że ciężko usiąść do dyskusji, z hasłem mówiącym o tym, że plemnik jest wirusem obciążającym zasoby matki....Ten właśnie "wirus" umożliwił napisanie tego artykułu :) Gdyby nie ta "choroba" nie byłoby na świecie żadnej kobiety, ani żadnego mężczyzny... Nomen omen... jedno zdanie w tym artykule bardzo mi się podoba:"chromosm Y narażony jest na mutacje...." Pytanie czy to jego słaba strona? Każdy, kto choć liznął podstaw genetyki wie, że mutację są podstawą rozowju gatunków. Bez nich do tej pory ziemia obfitowała by w sinice... No cóż silne chromosomy X nie mutują w ten sposób... :) Podoba mi się też połączenie wypowidzi na temat przewagi samobójstw mężczyzn w stosunku do kobiet. Utor pisze tu o tym, że ma na nie wpływ uwarunkowanie społeczne po czym dodaje, że i tak mężczyzna musi się zmagać ze swym bagażem genetycznym przez całe życie. No cudowne wniskowanie, odsyłam do podstaw logiki.. Równie dobrze można zbudować twierdzenie, że Margaret Tacher jest mężczyzną (to da się obronić poprzez przekształcenia logiczne :)) Fantastyczna jest konkluzja tego wartykułu, mówiąca o tym ,że samce są potrzebne do seksu... Pierwsze pytanie jest takie: do czego potrzebny jest seks (w domyśle samicom), drugie, jako mężczyzna z defektem w postaci chromosomu Y z całą stanowczością stwierdzam, że do seksu potrzebne są samice! I to im więcej tym lepiej, tylko czemu tak się przed nim bronią..... Pozdrawiam wnikliwych czytelników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...