Skocz do zawartości

Co to za rzut i jak ma wyglądać grafika?


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzę RPG-a. Rzut w grze wygląda jak to:

map33ew5.png

 

Czy śnieg, deszcz ma wyglądać jak spadający w dół, czy od góry? Mój grafik twierdzi, że nie powinien być od góry (chodzi o to, że deszcz jakby koncentruje się w centrum ekranu i krople spadają w środek). W sumie racja - wygląda dziwnie. :blink:

 

A jak sprawa przedmiotów? Trzeba coś zmieniać? Chyba nic nie przeszkadza jak są "normalne"? :sp_ike: Jak powinna w tym rzucie wyglądać przykładowa broń, czy inne obiekty? Może ktoś pokazać? Bo zaszły pewne niejasności w grafice... Muszę być pewien jak ma wyglądać silnik gry.

 

Czy może ktoś zapodać jakiś przykład pogody (deszcz, śnieg) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak pokazałeś tego screena to czekam na Twojego RPGa <3 . Taki rzut jest świetny :D . Co do śniegu - z góry ekranu na dół ekranu żeby leciał. A co do przedmiotów, to ciężko powiedzieć, bo nie wiem o co Ci dokładniej chodzi. Masz na myśli meble czy coś w tym rodzaju, czy przedmioty wypadające z postaci? Najlepiej zagraj w jakiegoś starszego jRPG, bo one są w takim rzucie i zobacz jak tam jest to rozwiązane. Chociażby w Pokemon Fire Red (<333).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi się coś uda. Zabrzmi to głupio, ale zatrudniłem siostrę do pisania dialogów i innych ważnych wiadomości. Ma talent literacki - pisze wiersze i opowiadania. Może coś z tego będzie? Zapowiada się potężna dawka humoru i zawiła fabuła pełna wątków i nieprzewidzianych zdarzeń z możliwością wyboru drogi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...