Skocz do zawartości

Zablokowane Popełnienie przestępstwa przez GMCLAN.ORG


Ryszard Stempel

Rekomendowane odpowiedzi

Na jutro oczekuję danych adresowych użytkownika "propaganda". Szykujcie się też na psrawę w sądzie. Obecnie muszę iść do łóżka, jednak nie zapomnę do jutra o tej sprawie.

 

Pardon, nie obchodzi mnie Pana wiek. Obaj jesteśmy ludźmi, to co teraz Pan powiedział mogę nazwać rasizmem.

Obelgi także są karalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro oczekuję danych adresowych użytkownika "propaganda". Szykujcie się też na psrawę w sądzie. Obecnie muszę iść do łóżka, jednak nie zapomnę do jutra o tej sprawie.

 

 

Obelgi także są karalne.

Miłych snów, nikt nie ma naszych danych osobowych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To z waszej strony zdobył informacje o takiej "zabawie". To wy jesteście za to odpowiedzialni.

 

Watpie by byl ktos tu odpowiedzialny za to, to, ze ktos cos takiego napisal nie znaczy od razu,ze kazdy ma tak zrobic. To, ze np. na onecie pojawia sie artykul opisujacy morderstwo nie oznacza ,ze kazdy teraz ma wyjsc na ulice i strzelac do ludzi. Tak, to porownalem. Informacja do informacji, bo namowy zadnej nie bylo.

Po drugie nie mozna od razu wine zwalac na wszystkich uzytkownikow danego forum bo jest to nieuzasadnione oskarzanie danych osob, jest to nie fair oraz z takim czyms tez mozna znalezc sie w sądzie.

 

Jednak nie wiem czemu ale tez mi sie wydaje , ze jest to prowokacja. Podkreslam, WYDAJE tak wiec nie mowie, ze jest.

 

Ale ludu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

 

Watpie by byl ktos tu odpowiedzialny za to, to, ze ktos cos takiego napisal nie znaczy od razu,ze kazdy ma tak zrobic. To, ze np. na onecie pojawia sie artykul opisujacy morderstwo nie oznacza ,ze kazdy teraz ma wyjsc na ulice i strzelac do ludzi. Tak, to porownalem. Informacja do informacji, bo namowy zadnej nie bylo.

Po drugie nie mozna od razu wine zwalac na wszystkich uzytkownikow danego forum bo jest to nieuzasadnione oskarzanie danych osob, jest to nie fair oraz z takim czyms tez mozna znalezc sie w sądzie.

 

Jednak nie wiem czemu ale tez mi sie wydaje , ze jest to prowokacja. Podkreslam, WYDAJE tak wiec nie mowie, ze jest.

 

Ale ludu ..

Słuchaj, przepraszam, że tak mówię ale ten Pan wyraźnie jeszcze nie dojrzał aby wychowywać dziecko, no ludzie kochani :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...