Skocz do zawartości

Odinstalowanie ubuntu


Nx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Chciałbym usunąć Ubuntu 8.10 i mam pytanie jak ? Mam na dysku Vista Basic no ale nie mam płytki instalacyjnej i wiecie jak usunąć ubuntu ?

 

ŻRYJ

 

Zmienić system plików na partycju ubuntowej i przywrócić orginalny bootloader windowsowy.

 

A jak - to zapytaj sie gógla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób:

Wkładam płytke z Ubuntu i odpalam z niej kompa.Partycjonuje sobie dysk. (Usuwam partycje Ubuntu i swap,łącze w jedną)

Nastepnie odpalam instalacje Windows i uruchamiam konsole odzyskiwania.Wpisuje:

fixboot

fixmbr

exit

Komp sie restartuje i odrazu windows sie uruchamia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden laptop już nie dostaje płytki chodź dostaje oryginalnego windowsa na specjalnej niewidzialnej partycji... Ja też przeinstalowałem tego viste na XP i miałem problem, bawiłem sie z mbrfixem i gówno to dało. Musiałem załatwić sobie viste na cd, zainstalować, potem w tej viscie zainstalować program eRecovery (mam laptopa asusa) i tym programem nagrać na płyte swojego windowsa z niewidzialnej partycji na płytkę, następnie po włożeniu płytki uruchomić program do przywracania systemu i już śmigam z moim windowsem vistą i sterownikami oryginalnie dodanymi przez asusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Chciałbym usunąć Ubuntu 8.10 i mam pytanie jak ? Mam na dysku Vista Basic no ale nie mam płytki instalacyjnej i wiecie jak usunąć ubuntu ?

 

Hmm... Zawieść do najbliższego komisu komputerowego ?? Jeśli laptop nowy, na gwarancji, to zrobią (tak myślę) Ci za darmo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Hmm... Zawieść do najbliższego komisu komputerowego ?? Jeśli laptop nowy, na gwarancji, to zrobią (tak myślę) Ci za darmo. :)

Ta jasne, ktoś za darmo będzie marnował swój czas. Ja za taką usługę skasowałbym 50zł. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...