Skocz do zawartości

Sprzedaż gry w GM-ie


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym nie wiedział(marioland2). Czyli zaprzeczysz, że wario został wymyślony przez nintendo, żeby trzepać na nim kasę, a jego głównym celem jest zdobycie kasy? To, że jesteś fanbojem, bronisz N nawet jak nie masz racji, wcinasz się,zachowujesz się jak pokemon(oczywiście pokemon jest od nin, jak mogło być inaczej) masz w domu pełno nintendowskich plakatów i zabawiasz się z gumową lalą o twarzy mario to twój problem.

 

Widzę, że posiadasz szeroką gamę kompleksów. BTW: Byłeś u mnie w pokoju oO?

Aha, czegoś takiego jak fanboy nie ma, albo wszyscy są fanboyami, wybieraj. Poza tym, nikt nigdy nie udowodnił, że nie mialem racji w tym co mówiłem, bo zawsze wszystko potwierdzam faktami. Nie wiem jak się zachowują pokemony, możesz nam wyjaśnić, widocznie oglądałeś kreskówkę skoro wiesz, ja grałem tylko w grę, która jest za prawdę dobrym jakościowo RPGiem na gameboya jednak tam nie mają one swojej osobowości.

 

Teoretycznie każda postać z gier jest wymyślona by trzepać kasę w takim razie... Ja w grach widzę jednak trochę więcej niż cheć trzepania kasy, np. sztukę. Tak rozumiem, że Gandalf i reszta paczki została też tylko wymyślona po to by "czepać" kasę na książce lub filmie? (No dobra Wario to zły przykład ale tak czy siak, te "trzepanie kasy" było zbędne, bo tak przecież działa ten biznes -.-)

 

O, a skoro tak zazdrościsz to nie ma sprawy, podaj adres, chętnie wyślę ci tę lale na kilka tygodni ^^.

Chory po*ebie -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo, przestań wywyższać LoZa pod niebiosa. Lollus, zauważ to swoje "pienkno" też w grach z Wariem ("robionych dla kasy". Space Invaders też było robione dla kasy).

 

Co do tematu: Odradzam sprzedawanie na allegro. W ogóle przed osiemnastką odradzam sprzedawanie swoich gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że posiadasz szeroką gamę kompleksów. BTW: Byłeś u mnie w pokoju oO?

 

Nie wszedłbym tam nawet jakby mi zapłacili. Masz obsesję/fetysz na tym punkcie, dziwne by było jakbyś nie miał plakatów.

 

Aha, czegoś takiego jak fanboy nie ma, albo wszyscy są fanboyami, wybieraj.

 

Ty jesteś pieprz*nym fanboje*em, udowadniasz to w każdym poście. Jeśli ktoś na GMClanie napisze, że nie lubi maria, ty zaraz go opierda*asz.Albo jak ktoś lubi tibie to mu zaraz nawrzucasz.Ja także nie lubię tibii, aczkolwiek nie wypominam tego innym,rozumiem czyiś gust. A ja nie lubię maria od 96 wzwyż. I co cie to obchodzi? Nikt ci nie broni lubić niny ale to co czynisz potwierdza, że jesteś chory na tym punkcie. Itp.

 

Poza tym, nikt nigdy nie udowodnił, że nie mialem racji w tym co mówiłem, bo zawsze wszystko potwierdzam faktami.

 

G*wno prawda

 

Nie wiem jak się zachowują pokemony, możesz nam wyjaśnić, widocznie oglądałeś kreskówkę skoro wiesz, ja grałem tylko w grę, która jest za prawdę dobrym jakościowo RPGiem na gameboya jednak tam nie mają one swojej osobowości.

 

Pokemony, faktycznie dobra gra(Game Freak), a na anime nie patrzałem, przykro mi. Jeśli nie wiesz, to pokemon (w necie) to taka osoba, która zastępuje jakiś znak z ascii innym znakiem do niego podobnym. I liże d*pe adminom. Co to miało niby być o wszechmogącym borku? Wniosło to coś to tematu? Tylko ten twój gejowski avatar.

 

 

Teoretycznie każda postać z gier jest wymyślona by trzepać kasę w takim razie... Ja w grach widzę jednak trochę więcej niż cheć trzepania kasy, np. sztukę. Tak rozumiem, że Gandalf i reszta paczki została też tylko wymyślona po to by "czepać" kasę na książce lub filmie? (No dobra Wario to zły przykład ale tak czy siak, te "trzepanie kasy" było zbędne, bo tak przecież działa ten biznes -.-)

 

Ktoś się zapytał, co to wario, więc mu odpowiedziałem wg mojej opinii. Mogłeś mu odpisać wg swojej opinii, nie musiałeś mnie atakować (fanboju)

 

O, a skoro tak zazdrościsz to nie ma sprawy, podaj adres, chętnie wyślę ci tę lale na kilka tygodni ^^.

 

Nie dzięki, pewnie jej potrzebujesz, a ja wolę płeć przeciwną (żywą).

 

 

Aha pablo, zrób wreszcie jakąś grę z własnych grafik i z własną postacią, a nie zrzynaj ciągle od nintendo bo to PROFANACJA!

 

C**u bez jaj -.-'

 

 

@Jaklub: Doceniam, doceniam, aczkolwiek doceniać a lubić to 2 różne rzeczy.

 

Najlepiej robić gry freeware a potem normalne. Nie robi się gier z samym nastawieniem na zysk bo g/wno wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się marnować czasu na kogoś kto tak bardzo lubi tylko piep***yć a nie podaje żadnych konkretnych przykładow, poza tym z borkiem, ale tam raczej normalny człowiek domyśli się, że ucieszyło mnie nadanie warna komuś kto napisał tak po****ango posta który składał się tylko z kombinacji literek typu OMG.

 

BTW: Znajdź na tym forum choć jeden przykład pokemońskiego tekstu w moim wykonaniu -.-. Dziecko, jesteś na tym forum rok, nawet nie wiesz do kogo to mówisz, bo g***o o mnie wiesz, a się wypowiadasz, śmieszny jesteś. Jak na razie, wszystko co mówisz to jeden wielki BULLSHIT i nie masz na to żadnych dowodów.

 

Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem, odróżniłbyś co to profanacja a co po prostu fangame, DOBRY FANGAME. Marmot już to raz napisał.

 

Ktoś się zapytał, co to wario, więc mu odpowiedziałem wg mojej opinii. Mogłeś mu odpisać wg swojej opinii, nie musiałeś mnie atakować (fanboju)

O yeah, nie wiem gdzie tam był atak, ale widocznie kompleksy dużo zmieniają w toku myślenia młodego człowieka. Fanboju? Hmmm weź wyjaśnij co to fanboy, tak żeby można było takiego człowieka określić, i żeby nie wynikało z tego, że każdy inny człowiek też jest fanbojem. Konkretną definicje daj, jeśli po jej napisaniu, uda mi się obrócić to tak, że wyjdzie na to, iż każdy człowiek jest fanbojem czegoś, to niestety, ale przegrałeś.

 

Pablo, przestań wywyższać LoZa pod niebiosa.
Nie wiem co ma LoZ do tego, ja go nie wywyższyłem ani razu, zawsze przedstawiam go takim jakim jest dla świata. Nie reprezentuje tylko własnego zdania i nie narzucam nikomu swojej subiektywnej opinii, mówię jaka jest według innych, bo to nie ja decyduje o tym, że gra zalicza pierwsze miejsce na większości rankingów :/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go nie wywyższyłem ani razu

Wielka Zelda. To jest legenda, takie coś to profanacja wielkiego geniuszu twórcy tej serii.

Hmmm. Co jak co, ale w Ocarina of time nie zobaczyłem wielkiego geniuszu, tylko całkiem niezłą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Co jak co, ale w Ocarina of time nie zobaczyłem wielkiego geniuszu, tylko całkiem niezłą grę.

Są gusta i guściki. To co ty uważasz za całkiem niezłe, dla innych może być genialne. Ja na przykład, widzę wielki geniusz w serii Half-Life i wiem, że niektórzy mogą się z tym nie zgodzić, ale to jest własna opinia, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powiedz nam kiedy w tą grę grałeś? Każdą grę powinno się oceniać tak jak za czasów kiedy miała premierę. To była jedna z gier która ukształtowała gry dzisiejsze na mniej więcej taki kształt jaki widzisz. Ustanowiła pewne standardy i o to tu chodzi także w dużej mierze.

 

@UP: HalfLife był niezwykle innowacyjną grą, szczególnie w dziedzinie FPSów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powiedz nam kiedy w tą grę grałeś?

Jakieś pół roku temu, ale skoro nadal zagrywam się w NESowe starocie (bez obrzydzenia), to chyba mogę powiedzieć, co czuję? Nie zaprzeczam, że to dobra gra i niezwykle dużo wprowadza do gatunku. Ale o gustach się nie dyskutuje, więc skończmy tę rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...