Skocz do zawartości

Piosenki na SE 510i


MisieK-GM

Rekomendowane odpowiedzi

AMR nadaje się tylko i wyłącznie do kompresji głosu (do bardzo niskiej jakości i bardzo małego rozmiaru - takie jego przeznaczenie)... Na 26 megabajtach nie ma nawet próbować mieścić większej ilości muzyki. Minimalny rozsądny rozmiar obecnie to 2-4 GB. A tak na boku, k510i technologicznie może i nie jest najnowszy, ale gdyby miał slot kart pamięci (najlepiej microSD), lepszą rozdzielczość i wideorozmowy (choćby 176x144) - zamieniłbym go na wszystko. I dlatego mam W880i, heh :).

 

*przez chwilę widniała na stronie wersja posta z "k880i" - to błąd ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, równie dobrze można mówić, że głosowe rozmowy to zbędny bajer, bo są SMSy... To znaczy, takie jest moje zdanie. Wideorozmowy są użyteczne i tyle.

 

Chłopie, no to tu się różnimy, jeśli chodzi o ten "1GB". Ja tyle muzyki gromadzę w tydzień, a staram się mieć ze sobą jak najwięcej. No i kupiłem iPoda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam więcej muzyki na kompie niż 1GB, ale ze sobą zawsze zabieram wybór nagrań, na który w danym momencie mam ochotę, nie biorę nigdy całej swojej kolekcji bo i po co. A głosowe rozmowy, a wideorozmowy to jednak dwie różne rzeczy moim zdaniem, bo głosowa rozmowa jest hm... bardziej prywatna? Przecież, żeby ta druga osoba mogła Cię widzieć, to nie możesz mieć telefonu przy uchu, więc musisz włączyć zestaw głośnomówiący. Zresztą, płacić drożej za rozmowę, tylko po to, żeby zobaczyć facjatę osoby z którą się gada, lub żeby tamta osoba mogła zobaczyć Twoją facjatę, jest jak dla mnie głupim i zbędnym bajerem służącym jedynie do szpanowania, że się ma wypasiony telefon, bo z wideorozmowami :/ . Taki iPhone 3G nie ma wideorozmów i jak dla mnie to jest na plus temu telefonowi ;D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto dlaczego nie lubię iPhone

 

A tak w ogóle, wideorozmowy są całkiem w porządku. Jak długo kogoś nie widziałeś, to właśnie fajnie jest popatrzeć się na czyjąś gębę, heh :). Takie moje odczucie. No ale i tak, w większości wystarczy zwykły, głosowy sposób porozumiewania się.

 

A z tym porównaniem (SMS-głosowe-wideo) to może przesadziłem, w końcu w mimice twarzy nie da zawrzeć się aż tyle, co w głosie (względem SMSa szczególnie)... No ale zawsze to coś, no nie?

 

A, no i wideorozmowy nie są drogie... No - nie aż tak. Ale i tak czekam na wojnę z U.S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że iPhone pod względem funkcjonalności mimo wszystko ssie, ale to, że nie ma wideorozmów jest jak dla mnie jak najbardziej na plus. A co do niewidzenia przez dłuższy czas - i tak większość ludzi nie ma wideorozmów. Już częściej można spotkać ludzi którzy mają kamerkę internetową i Skype, i wtedy też sobie zobaczysz rozmówcę :P . Nie wiem jak Ty, ale ja od telefonu oczekuję tylko tego, aby ładnie przenosił dźwięk i dało się wysyłać SMSy - nic więcej. Reszta to dla mnie mniej lub bardziej przydatne bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam k750i i jestem zadowolony.Moim wcześniejszym telefonem był k510i i dobrze ci radzę, sprzedaj go już teraz- mało pamięci,głupi wyświetlacz, aparat też nie za fajny. W tej samej cenie możesz sobie kupić dużo innych telefonów z kartą. Np. nowy sagem my411x (osobiście nie jestem zwolennikiem sagemów, ale podaje przykład) z kartą pamięci, aparatem i inne duperele kosztuje na allegro 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wam te rózne bajery srajery frajery? telefon jest po to zeby dzwonic/pisac a nie jakies cuda nie widy. po co wam te aparaty, kamery? ja osobiscie mam apart kamere w telefoine ale z nich w ogole nie korzystam. telefonu uzywam tylko do wysyłania smsów czasem gdzies zadzwonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harv, za przeproszeniem, jesteś kompletnym przymułem.

 

To jasne, że kamerę mam po to, żebym nie musiał używać pałeczek do jedzenia ryżu, no nie? Tak samo jest z MMSami, przecież stringami motorówki nie uruchomię :/.

lolzord.

Ja tylko dzwonię, wysyłam smsy i z racji że mam telefon Walkman to słucham muzyki bo mam wbudowane 256mb od razu. Z aparatu w telefonie nie korzystam bo nie mam po co, są do tego aparaty cyfrowe i kamery a nie telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z aparatu w telefonie rzadko korzystam, w zasadzie tylko wtedy jak coś muszę sfotografować, a nie mam zwykłego aparatu przy sobie, ale nie lubię tego robić, bo zdjęcia wychodzą dobre tylko przy dobrym oświetleniu. A dźwięk MP3 z telefonu ssie. Już lepiej sobie kupić iPod Shuffle, który jest taniutki w obecnej chwili, a odtwarza dużo lepiej od większości komórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wam te rózne bajery srajery frajery? telefon jest po to zeby dzwonic/pisac a nie jakies cuda nie widy. po co wam te aparaty, kamery? ja osobiscie mam apart kamere w telefoine ale z nich w ogole nie korzystam. telefonu uzywam tylko do wysyłania smsów czasem gdzies zadzwonie

Podzielam to zdanie ! Ja mam samsunga SGH-C450 i jest fajny, bo ma duzo pamieci na sms i ksiazke telefonicna a malo na pierdoły! No i to mi starczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...