Skocz do zawartości

Zablokowane Warrior Man


Crackkk-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Warrior Man

 

Gatunek: MMORPG

 

Opis: W grze wcielamy się w rycerza, który potrafi czarować. W tą grę gra się łatwo, bez trudności itd...

System animacji i ataku podobny do Hidden Sword/Almora, robiony przeze mnie od zera... Plecak i ekwipunek jest bardo przyjazny. Rodzaje broni dzielą się na: obuchy i miecze. Magia nie jest najlepszą bronią w tej grze, ponieważ tak jak każdy rycerz... posiada mało many...

 

 

Autor: Crackkk-GM

Programowanie:
Crackkk-GM i Shocker (inv i eq)

Fabuła:
Crackkk-GM

Grafika:
copoconaco, Crackkk-GM, i trochę z Tibi

Muzyka:
na razie nie ma

Screeny:

Screen1

Screen2

Screen3

 

PS: Jeżeli chcesz wesprzeć mój projekt... zgłoś się na grafika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie o fabule tylko o 'system animacji i ataku' jak to napisales.

Bedzie tez takie przeskakiwanie z luku/miecza/czarow jak w almorze?

jesli tak to zle.

Beda pergaminy ktore bedziesz musial kupic zeby czarowac?

Jesli tak to zle.

 

I wiele innych, cokolwiek co wziales z almory tylko zanizy jakosc twojej gry. Zobaczysz jak ludzie zaczna komentowac twoja gre ze to nastepny klon almory ._.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Dark znowu musze ci przyznać rację.

 

Powinineneś zrobić zupełnie iną fabułe od Almory bo inaczej to nic z tego nie bedziesz miał.

Grafika jak grafika najlepej ulepszayć nia a nie kopiować.

A pergaminy do czarowania mozna by było by zastapić runami czarów czy tam jakos :)

 

To tylko cene uwagi do twojego projektu zeby był lepszy od Almory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczam co chcę, moja sprawa :) Pawi nie puszczam tylko :(. No ale powiedziałem czystą prawdę, nie masz żadnej szansy na to, że gra stanie się lepsza od almory. Można to stwierdzić po Twoim zachowaniu, wieku i podejściu do tej gry. N.I.E. M.A. S.Z.A.N.S. (Prawie jak Stalker ;x).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy powstanie gra??
Widzicie? Miałem rację. Przydałby się punkt "Przypuszczalna data wydania gry/dema" :P ?

 

A co do gry: Weź wymyśl coś oryginalnego. Almora śmierdzi ;p Przynajmniej w tym przypadku. Jeśli gra będzie taka jak Almora to aby się stała grywalniejsza będziesz ją musiał zrobić lepszą, niż Almora, a to będzie ciężkie.

Ale jest prosty sposób, aby gra stała się grywalniejsza. Po prostu zrób ją oryginalną. Jeśli pomysł okaże się lepszy, niż w Almorze, gra może stać się popularniejsza od niej mimo, że będzie miała gorszą grafikę/fizykę.

 

PS: Ja bym dał zapowiedź mojego RPG'a, ale jako, że nie mam grafika to tymczasowo grafiki (Przed wydaniem gry jeszcze znajdę grafika. Mam nadzieję ;)) są podrypane z... miniRPG :D

Choć cały silnik jest kompletnie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła: wcielasz się w rycerza, walczysz z potworami, które mogą cię zaskoczyć w każdym momencie, więc zawsze miej broń w ręce... Wykonujesz zadania, oczywiście każde zadanie = nagroda... taka typowa gra rpg

I to wystarczy, aby pokazać, że ta gra nic nie zawojuje. To wszystko już było xRazy, praktycznie brak jakiegoś własnego, ciekawego rozwiązania.

David: Inna fabuła ;], różni się... tylko animacja trochę przypomina Almorę ;P

yhy jakaż oryginalność -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły nie opierające się na szablonach już praktycznie się wyczerpały. Ciężko jest zrobić grę oryginalną. Nie wiem, dlaczego narzekacie. A co do gry: Na screenach prezentuje się ciekawie. Ale jakie będzie demo, to przekonamy się wkrótce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gatunku podałeś MMORPG, ciekawe kto będzie podtrzymywał serwer... chyba że będzie grne tylko w 1 ale to już chyba nie będzie mmorpg
Postawi na hamachi ;p Grafika do siebie nie pasuje, realistyczne drzewa i paintowy 'spray' :D.Ogólnie nie lubię (nienawidze :]) gier z wyrazem 'rpg', no ale kto zagra ci w "Warrior Man'a" kiedy może se pyknąć w almore albo w innego mmorpg'a.Lepiej zrób lepszą grafikę.Chyba lepiej grać w coś co ładnie wygląda, niż w coś co odstrasza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej grać w coś co ładnie wygląda, niż w coś co odstrasza

w mmorpgach grafika nie ma aż tak wielkiego znaczenia, najważniejszy jest klimat gry itd, aby poprostu była grywalna.

Przykład - tibia (nie wiem, nie grałem, widziałem tylko screeny ;d), brzydka a ludzie grają cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład - tibia (nie wiem, nie grałem, widziałem tylko screeny ;d), brzydka a ludzie grają cały czas

Akurat Tibia jest taka popularna z innych powodów, a mianowicie: bardzo rozbudowana, mało zajmuje (więc można szybko ściągnąć w kafejce internetowej i grać), no i jest darmowa z dużą ilością serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...