Skocz do zawartości

The Ball Kulka


Lechu4444

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

- Po diabła w ogóle to okienko po włączeniu gry? Najbardziej bezużyteczny tekst świata: "Graj - OK Wyjdź - Esc" No nie mogę, powaliło mnie to. I dlaczego dwujęzyczny?

- Kula wypada poza planszę i nie wraca. Nie można było zrobić tak, by umierała przy wyjściu poza planszę?

- Pierwszy poziom jest najtrudniejszy do przejścia (ale i tak prosty), kolejne banalne.

- Grafika jest [OCENZUROWANO]

- Tylko 5 poziomów? Co jest.

 

Ocena: 1.

 

Domyślam się że BR to Bonus Room. Ale może to być równie dobrze Babcina Rzeźnia czy coś tam. A te śmiecie z literką B to chyba Badziewia albo Barachło?

 

Masz jakiś lepszy tytuł dla tej gry.

Nawet "Przygody Kulki" jest lepsze niż to dwujęzyczne dziwadło.

 

a kulkę już prędzej sobie wyobrażam która toczy się po platformach.

Tyle, że kulka w grze wcale się nie toczy, tylko ślizga niby na mydle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko człowieku co to za gra grafika jest do cholery, grywalność jest nieistniejąca, a te bugi!!! ta gra nie jest spoko oceniam ją na 0/4598347598

 

 

Z tego co wiem skale ocen to np. do 5, 10 bądź też do 100 w wypadku kiedy oceniamy w %. Ale takie coś:

0/4598347598 skoro wymyśliłeś taką skale weź bez liczenia napisz 1/5 2/5 3/5 4/5 5/5 (to ostatnie chyba potrafisz)...

 

Jeżeli ta gra w ogóle Ci się nie podoba albo nie chcesz jej oceniać to po co tu piszesz w ogóle? 0 świadczy o tym że nie wystawiłeś żadnej oceny, bo takiej oceny nie ma.

 

Mimo że gra pod względem graficznym nie wygląda najlepiej całkiem przyjemnie się w nią gra, i dlatego moja ocena to 3/5

 

Podług skali Jaluba to : 2759008558/4598347598.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic więcej nie mogę powiedzieć niż: słaba gra (1/5). Nawet jakbym ne uruchomił gry ,to po samych skrinach widać ,że się nie postarałeś :(

Nic więcej do powiedzenia nie ma ,moi poprzednicy powiedzieli wszystko ,co najważniejsze. Teraz tylko + i - :

 

PLUSY:

---brak--- //gra nie ma nic do zaoferowania

MINUSY:

[-] gra do zrobienia w kilka minut

[-] eee... kulka (znowu...) porusza się no...

[-] wylatuję poza planszę juhu!

[-] xivo nie lubić jak kulka nie umieć double jump! :angry:

[-] all... all...

 

E: łeee... xivo nie zauważyć jaki temat być stary... O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu według ciebie jak jest kulka to źle..

Bo to się robi nudne. To tak, jakby połowa gmclanu zaczęła robi gry z Mariem w roli głównej - w końcu każdemu by się to znudziło. Z kulką jest tak samo. I nie porównuj bohatera głównego gry z jakimś przedmiotem, bo to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem gra z kulką i owszem może być ciekawa dobra.Tylko musi mieć to coś...

Musi przyciągnąć gameplayem, grafiką, muzyką, jeżeli wszystko będzie ciekawe i dobrze skomponowane z kulką to i gra będzie ciekawa.

 

i Tu nie potrzebnie porównujesz kulkę do maria, każda kulka może być inna co prawda kształt ten sam ale grafika inna, to jest tak samo jak byś powiedział że wszystkie call of duty, medal of honor, gta, i Bóg wie co tam jeszcze są takie same/nude bo występują tam "ludzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu też chodzi o lenistwo

większość robi kulki bo nie chce im się / nie umieją narysować chodzącego ludzika :/

lepszy już jakiś mega koślawiec,przynajmniej to śmiesznie będzie wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz pewnej rzeczy, czy przypuśćmy pacman byłby tak rozpoznawalny gdyby nie kulka z oczami i paszczą? mi się wydaje że nie. I po prostu niektórzy jako głównego bohatera biorą kulkę, może to ma jakiś cel, a może po prostu chodzi o tą kulkę.

Ale dobra koniec off-topu bo i tak widzę że Ci przegadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O "kurva"!

Ta grafika z painta, którą zobaczyłem na ss mnie rozwaliła normalnie xD

Ocena po zagraniu :P

-----EDIT------

O ja p.....

Muzyka z mario mnie też rozwaliła. Ponieważ nie lubię dawac złych ocen, dam tylko taką "słowną" 2/5

Coś czuję, że moja minigierka, którą robiłem przez godzine i dla jaj wsadziłem do neta jest lepsza od tego(jest stara) :P

 

Dla porównania zarzucam linka :)

 

Też kulka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...