Skocz do zawartości

bloczki 2


borubarartur

Rekomendowane odpowiedzi

Już chciałem ci dać -1 za zamieszczenie screena ze starszej wersji, ale rzeczywiście nic się nie zmieniło, przynajmniej okno gry :P

 

A teraz gra: Widać niedopracowanie, ale i tak ciekawa. Bloczki mogłyby spokojnie opadać w dół, a nie nagle zmieniać swoją pozycję. Statystyki mogą zachęcić do dalszej rozgrywki.

 

Grafika wali w oczy, głównie to zniechęca. Muzyka przydałaby się.

 

4 niestety ci nie dam, brak muzyki słaba grafika i te hamskie przeskoki bloczków...

Także 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest dobrze ale nie bardzo dobrze ;)

Grafika - prosta, no ale czego oczekiwac po grze logicznej? :P Zmniejsz nasycenie kolorow bloczkow bo faktycznie wala po oczach (dodatkowo dla urozmaicenia mozna dodac jakies efekty przy ich niszczeniu np. jak w mario przy rozbijaniu blokow) - 3/5

Dzwiek - brak :/ Dodaj jakas cicha, spokojna muzyczke i jakies dzwieki przy niszczeniu bloczkow - 0/0

Grywalnosc - Lubie gry logiczne, dlatego + dla ciebie, jednak malo urozmaicona, monotonna, szybko sie nudzi - 3/5 + "+" = 4/5

 

Dodaj moze efekty, dzwieki, mozesz dodac tryb ze bloki sa poukladane w taki i taki sposob i musisz je wszystkie zniszczyc (moze ktos gral w Flux Le?). Grafika bloczkow - hmm... moze rozne figury geometryczne zalezne od koloru? :)

 

Ogolnie - +3/5 - urozmaic to me bedzie nawet 5/5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice między dwójką a jedynką są minimalne, profile zbędne w stosunku do tego, co gra oferuje. Wycięcie muzyki to fatalny krok, można było przynajmniej dać dźwięki. Grafika jest wciąż paintowa w złym tego słowa znaczeniu. Daję bardzo surową 2 za parę zmian i nazywanie tego sequelem - to powinno być nazwane "bloczki 1.1". Zrobiłbyś coś nowego, bardziej świeżego, bo masz zdolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa gra, bardzo mi się podoba :)

Proponuję:

- poprawić grafikę;

- dodać muzykę i dźwięki;

- dodać bonusy (jakieś specjalne klocki, np. wielokolorowe);

- możesz dodać jakieś bomby (np. 2 na rundę) - do wysadzania klocków;

- zmienić tło;

 

Miałem chwilę czasu to zrobiłem kilka przykładowych klocków:

klocekgz9.pngklocek2im6.pngklocek3tg2.pngklocek4oq2.pngklocek5qu2.pngklocek6zs0.png

 

Może potem jeszcze coś zrobię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem lubię gry logiczne, ale gra cały czas jest zbyt monotonna, dodaj jakieś levele, tryb adventure a będzie nieźle.

Do tego brak dźwięków i muzyki powoduje, że źle się gra.

No i zbyt mała liczba widocznych zmian w stosunku do pierwszej wersji, a szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmh niezle ale czy moglbym sie spytać te wszystkie klocki to jeden objekt czy kazdy kolor to inny obiekt?

 

jest sporo takich gier ;p ja kiedyś skleiłem podobną gre w jednym obiekcie i mialem problem z wiekszymi grupami :P

 

ogólnie mi sie podoba grafika mogla by byc troche lagodniejsza :F

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...