Skocz do zawartości

Uratowanie pliku..


gorefest

Rekomendowane odpowiedzi

Sciagalem plik przez opere gdzies okolo 450 mb,2 godziny.Ale gdzies tak w polowie scaigania opera sie skrzanila graficznie.Wiec zminimalizowalem zeby dalej sie scaigalo. Na gg ktos mi podal linka na forum,kliklem i opera sie calkiem skrzanila. Wyskoczyl blad..a pisalo ze sciagania zostalo 15 sekund...da sie jakos dosciagnac do tego pliku brakujacy fragment ? bo jak odpalam instalator to wyskakuje ze jest nie kompletny. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już masz problem rozwiązany ale ja polecam ci program do ściągania "Download Accelerator Plus" całkiem dobry program używam już go bardzo długo i ma funkcje przyśpieszania czyli jak na przykład ściągałeś w 2 godziny to ściągnie ci się w 1 godzinę (przynajmniej u mnie tak jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tylko że twórcom Opery i Firefoxa przyświeca inny cel. W Operze panuje zasada władowania jak najwięcej do podstawowej wersji, a FF ma być maksymalnie prosty i odchudzony, tak żeby za pomocą pluginów zbudować sobie taką przeglądarkę jaką się chce. Jeny, ale te widgety w Operze są biedne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ale co mnie to obchodzi czy firefox jest flexible? Opera akurat ma to co potrzebuje, jako użytkownik chce i mam, w firefoxie tego nie mam. :)
A ja zrezygnowałem z FF na rzecz Opery dla szybkości, niestety z możliwościami to jest lekka porażka. :/ Poza tym sam zacząłeś głupie porównanie, bo kiedyś Mozilla też była kobyłą jak Opera czyli wszystko w jednym... Tylko po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...