Skocz do zawartości

Najlepszy silnik 3D


apollo11

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym jakiś łatwy w obsłudze, który dawałby ładny efekt.

No to tylko tak jak napisał Damian, sprawdź sobie XenoNa (znajdziesz na forum) jest prosty, ale do jego ogarnięcia trzeba mimo wszystko sporo wiedzieć o GM-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż i tak, pobawisz się trochę w 3D lecz po jakimś czasie przejdziesz na 2D bo uznasz że GM się do tego nie nadaje.

@UP: Dla tego jestem na tym forum by udowodnic rzecz zupelnie przeciwna ;D A co do tematu: apollo11, jesli juz zechcesz uzywac XenoNa to nie boj sie pytac w razie jak czegos nie zrozumiesz, czy nie bedziesz wiedzial jak uzyc - ja nie gryze a i z checia pomoge :D

PS. Coraz bardziej mysle ze przydaloby sie zrobic jakies forum/subforum dla XenoNa co by tam mozna bylo zlgaszac problemy itp. (zwlaszcza ze niedlugo wyjdzie najnowsza wersja i wtedy sie dopiero zacznie rzez xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zawsze mozna polaczyc XenoNa z Ultimate3D - ciekawe co by wtedy bylo ;>

PS. Konrad, a z renderingiem to wiesz, na razie w XenoNie nie udostepniam, ale bardzo chcialbym zrobic z Toba jakis engine, wiesz - Ty od czesci graficznej, aj od fizycznej i reszty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na c++ to i ja pisze, ale mozna by zrobic wspolnie nowy i do c++ i do gm (np. wrapper). Co o tym myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PsixhiX: to połączenie może by fizycznie-graficznie wyrąbiste. xD

 

@Konrad-GM: podasz ten silnik? :D w c++ się bawię w swój lib, ale on jest tak banalny, że każdy żółtodziób go napisze ;P

 

@Topic: Użyj XenoNa i kropka. ew. dodaj kompozycje U3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...