Skocz do zawartości

C+ Studio szuka ludzi


Crackkk-GM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to jedziem... :]

Obserwuje Was juz dlugo i powiem krotko - nieraz mdli mnie od czytania tego ;/ Co wy soba reprezentujecie?

Besztacie kazdego kto raz zrobi cos glupiego, chocby Tuxman. Nie rozumiecie ze tym wyzwalacie reakcje lancuchowa? Osoba popelni blad -> inni ja besztaja -> osoba popada w ciaglosc, i tak w kolko. Mam kilka slow do poszczegolnych osob w tym temacie:

 

@Yoda: Wczesniej wstawialem sie za Toba gdy dostales moda choc inni od razu wieszali na Tobie psy, bo uwazalem ze trzeba dac Ci szanse sie wykazac. Jako mod z poczatku sprawowales sie dobrze, cieszylo mnie ze byles w grupie moderatorow, ale z czasem zaczely sie zbedne negacje i mieszanie z blotem reszty, zwlaszcza nowych - nie pochwalam tego zachowania. Moderator powinien dawac przyklad jak powinien sie zachowywac user - jestes jakby nauczycielem i obronca innych. Racja, czasem jak ktos przesadza to mozesz dowalic chamstwem, ale przy tym 'jesli zasluzy' powinienes pozostac. Moja rada: Chcesz znow odzyskac obraz w oczach ludzi - wroc do zrodla, przypomnij sobie jaki byles zanim dostales modka, wyluskaj zachowania godne pochwaly i podazaj nimi. W przeciwnym wypadku tak jak to mowia inni - udowodnisz ze nie zaslugujesz na moda.

 

@Crack: Dla Ciebie jak i dla niektorych radze.. po prostu - zanim zechcesz napisac cos na forum, pomysl jak to moga odebrac inni i jesli odbiora dobrze to pisz, jesli nie, to sformuluj to inaczej albo nie pisz wcale. Napisalem to zbyt ogolnikowo. Na przyklad: Zakladasz team i chcesz napisac temat ze szukasz ludzi. No to ok, do tego nie maja sie co czepiac, ale popelniles jeden blad:

PS!: I każdy kto należy do teamu dostanie takiego userbara jak ja mam

Zauwaz ze wszyscy raptem sie do tego przyczepili. Odebrali to za probe szpanu/reklamy - tego unikaj na razie, zwlaszcza gdy chcesz tym pokazac cos co nie ukazuje dobrego poziomu - wtedy sam na siebie zsylasz fale besztow. Zawsze zanim cos chcesz pokazac innym to mozesz spytac mnie co o tym sadze i wtedy pomoge Ci uniknac takich sytuacji.

 

@Ranmus: Do Ciebie sie niestety nie mam co przyczepic, bo w sposob zabawny potrafisz podsumowac to co sie tu dzieje, choc niektorzy tego nie rozumieja.

 

Co do reszty to pojawily sie i u Was glupawe wypowiedzi, ale tak dziala behawioryzm spoleczny - jak ktos zacznie, to reszta dop***dala dalej ;) Chyba jako jedynemu mi tu zalezy zeby skonczyc z ta blazenada i dziecinnymi zabawami, mam nadzieje ze kazdy z Was pomysli troche o swoim zachowaniu i postara sie dorosnac. Jak nie, to zacznie sie rzez niewiniatek :)

 

Z glebokim powazaniem

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator powinien dawac przyklad jak powinien sie zachowywac user - jestes jakby nauczycielem i obronca innych.

Nie. Moderator ma czyścić forum i karać innych. Wcale nie muszę dawać przykładu :S

Poza tym gnojenie innych przyszło nie z modem, a jakoś ta samo - mod tu nie ma nic do rzeczy.

 

Swoją drogą bycie niemiłym jest fajne. Spróbujcie, warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jako jedynemu mi tu zalezy zeby skonczyc z ta blazenada i dziecinnymi zabawami

Ekhm... ale jak trzeba zatrzymywać lud, bo idzie za daleko w swoich obrażaniach Tuxmana to Marmot to musi robić ;[ . Głupio się czuję robiąc zawsze za ostatniego sprawiedliwego :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoda: No i masz swoj dowod -.- Zachowujesz sie jakbys na sile chcial byc anty - ja rozumiem, dojrzewanie i te sprawy ale forum to nie plac zabaw, gdzie musisz cos udowodnic. Wczesniej byles fajny, milo sie gadalo i byles autorytetem innych - teraz stales sie wrogiem ich, bo spytaj sie kogos: "co Ci sie kojarzy z nickiem 'Yoda'?" - w wiekszosci juz nie uslyszysz pochwal. Mam nadzieje ze w koncu minie Ci i znow bedzie mozna podziwiac Twoje zdolnosci a nie sluchac jak inni narzekaja na Ciebie kolego. Tyle ode mnie, nie mam zamiaru sie juz raczej w tym temacie udzielac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd. To tak, jakby powiedzieć, że policjant ma karać ludzi za przekroczenie dozwolonej prędkości, ale sam może zasuwać ile chce.

 

Co racja to racja.

 

Swoją drogą bycie niemiłym jest fajne. Spróbujcie, warto!

 

Nie , nie warto. Nie probujcie . :P

 

 

A co do tematu . Ja dalej podtrzymuje moje zdanie na temat naboru ludzi ktorych sie nie zna , losowych do teamu. Lepiej tam szukac w osobach ktore sie naprawde zna i mozna im zaufac. Bo w innym przypadku moga Cie wyciulac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Tobie to juz wszystko jedno.. Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana charakteru Yody nie musi koniecznie wynikać z tego, że ma moda. Wzięliście pod uwagę, że jest w wieku, w którym charakter człowieka ulega największym zmianom? Choć na pewno podniesienie "statusu społecznego na gmclanie" mu w tym pomogło.

@Yoda: Tak gnojenie innych jest po prostu super. Dopóki ktoś ci nie dosra i nie zauważysz, że zostałeś całkiem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to, że ma czasem okres, to nie moja sprawa - ale nie musi wyżywać, się na nowych userach. Taka prawda, to że jest modem właśnie mu w tym "pomaga". Czuje się wywyższony i wie, że kara go nie poniesie. Był kiedyś ######sty typek, ale zgnoił się totalnie - moje zdanie again.

 

My się nie obrażamy, po prostu wkurza nas Twoje zachowanie i to widzi każdy, eloelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh.... Zawsze uwielbiałem to forum i wolałem je 100 bardziej od tego na gamedev, ale jednym z głównych powodów dla, których tak było byliście WY :]. Czyli cała społeczność gmclanu. Nie tyraliście nowych, nie było żadnego "kozła ofiarnego", można było się uśmiać ;), ale to co się tu teraz dzieje przechodzi ludzkie pojęcie...Wracam po półrocznej przerwie i widzę Tuxmana gnojonego przez pół forum, Yodę, który tyra nowych... Obrażania się przez kolejnych użytkowników i tak się zastanawiam gdzie ja trafiłem. Tak jak powiedział Psichix: Tu w pewnym momencie zaczęła się reakcja łańcuchowa i ciągle trwa. Nie wiem czy uda się ją zatrzymać, ale warto spróbować. Kiedyś potrafiliście robić sobie żarty z innych i powodować przez to tylko śmiech, a nie kontrę oraz komentarz obrażający kogoś. Tu w pewnym momencie została przekroczona granica i forum podupadło. Takie jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuxmana jadą, a on sam się z tego śmieje i cieszy - w takim razie, to chyba w porządku nie ?

 

Yoda, nie zmieniaj postanowień - chciałeś, żeby zdjęli Ci moda, a teraz tylko warn 10% ? >;[ EDIT: I to wstawiony, przez samego siebie ;x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...