Skocz do zawartości

Pilot w..


gorefest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Wracając do tematu, to się pomyliłem, ponieważ nie byłem pewien czy java ma jakieś dodatkowe biblioteki dla pełnego manipulowania bluetoothem. Okazuje się, że część ma i można na niej odpalić ten soft: http://www.blueshareware.com/bluetooth_remote_control.asp

 

Tylko, że to nie jest do tv, ale jeżeli takie coś się dało zrobić, to kto wie... Poszukaj!

 

W każdym bądź razie ja widziałem tylko soft robiący z komórki pilota do tv, dvd itd. tylko pod symbiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się tym kiedyś, miałem Samsunga z WM2003 i działało świetnie mogłem sterować wieżą, tv,podobno zamykać i otwierać samochód (tego nie sprawdzałem xD) ogólnie działało wszystko co miało irde - była możliwość nauki programu. Z tego co się dowiedziałem to ma to sens gdy posiadamy Samsunga, bo tylko one mają irde na 4m a reszta telefonów max 50cm? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowalem ten TVControl,odpalilo sie na komorce. Wogole sie polapac nie moglem wszystko po rusku,jakies konfiguracje...gdyby bylo po angielsku to bylby duzy plus :D Macie tego typu programy w polskiej wersji jezykowej ?

 

..Chyba sie nie doczekam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowalem ten TVControl,odpalilo sie na komorce. Wogole sie polapac nie moglem wszystko po rusku,jakies konfiguracje...gdyby bylo po angielsku to bylby duzy plus :D Macie tego typu programy w polskiej wersji jezykowej ?

 

..Chyba sie nie doczekam :(

 

Nie mamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Motorolę V235.

Co nas to obchodzi?

 

@Topic:

Ruskiego się w szkole nie uczysz? Ja mam 3 i obsługa programu większych problemów nie sprawiła :) Zobacz w opcjach czy nie ma innego języka do wyboru,bo ja korzystałem ze starszej wersji to nie było,może teraz jest.

 

BTW: Tuxman,kolejny post bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...