Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie dosrałem się. Mojej pamięci tak łatwo nie oszukasz :) . Kurka wodna, to poważna literówka, jeżeli w ogóle nią jest, bo wyglądało raczej, jakby zawsze używał tej nazwy i nie kojarzył kompletnie jest etymologii. Ale dobra, wg. Wojzaxa to literówka (AntY, niestety, musi się poprawić bym liczył się z jego zdaniem ;) ).

 

Naucz się obiektywności, bo pisząc posty kierujesz się swoimi przeszłymi doświadczeniami, a teraz zauważyłem, że je sobie nawet wymyślasz. I nie spamuj, proszę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Dobra, fail, może to nie był mój post (coś mi się ubzdurało) ale proszę bardzo:

Idea była taka, żeby tu lądowały śmieszne cytaty, niekoniecznie czyjeś pomyłki. Także wracaj na słit brokacik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Failnąłeś, jeżeli już, to tym postem. Tamta wypowiedź w pewnym sensie była subiektywna, jednak opinia jest opinią i każda się liczy. Cytat nie był w żaden w sposób dla mnie śmieszny, jego jedynym celem było wyśmianie usera - takie jest moje zdanie. A w moim rozbawiła mnie domniemana etymologia podanego wyrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Twój cytat też nie był w żaden w sposób dla mnie śmieszny, jego jedynym celem było wyśmianie usera - takie jest moje zdanie.

 

ps. trochę konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tej chwili bezpodstawne są twoje zarzuty, między innymi dlatego, że do Kargula nic nie mam :) . Szukaj na mnie kolejnych haków :) .

 

https://forum.gmclan.org/index.php?s=&s...st&p=291792

 

Protip od wujka macieja :P . Bo w końcu prawdziwy nauczyciel uczy czegoś, czego sam nie potrafi :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiem jaki jest tego kontekst, nie wmawiaj mi że nie czytam tematu. Po prostu każdy idiota który wklei drugie zdjęcie haka z googli nie może być uważany za światłego geniusza. -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shoutbox:

Copoconaco -> Co to jest Game Maker?

i kolejny tekst z shoutbox:

 

Szuka zbawiciela :o

copoconaco (14:24, 26.02.10):

Slash, czyli, skoro nie robisz ani grafiki, ani muzyki, i niewiesz co to jest GameMaker to co ty tu jeszcze robisz?

Padłem :D

Perełka. Dzieci neo istnieją.

 

Komentarz w profilu Lordisa, oczywiście maciej:

wydaj demko game maker wire bo 1!

zmienie ocene na 5 jak wydasz demko. narazie 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To świadczy o tym, że ten koleś jest żałosny a nie śmieszny (cytat też)

 

mam w sygnaturce userbar "Stop Slashowi!"

Korzystaj :P

koment z profilu ch3micala by maciej-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Za panowania dobrego króla, Pana Śmierci, żył pewien chłopiec, o bardzo niezwykłych ambicjach.

Był silny, wspaniale władał mieczem, jak i znał potężne czary.

Gdy młodzieniec dorósł wszyscy, z wszystkich miast, wszystkich krain, wszystkich wysp, nienawidzili go tak

Że sama ta nienawiść mogła go zniszczyć. Wiec wywędrował dorosły już Aragon i znalazł sobie miejsce, na pustyni...

Nikt nie wiedział dlaczego właśnie tam, gdzie występowały największe wyładowania atmosferyczne.

Jednak nie tylko wyładowania atmosferyczne były tam groźne, znajdowało się tam więzienie o niespotykanej więlkości

i niespotykaną nie możliwością wydostania się z niego.(...)

ogólnie genialne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do tego tematu, pierwszy post jaki wyskoczył to

Chodzi mi o to, że jak zobaczył "flunitrazepam" to nie wpadł na to, iż to to samo co "tabletka gwałtu". Zresztą używanie niewiadomojaksuperbrzmiących nazw chemicznych jest bez sensu, kiedy są powszechnie używane odpowiedniki. "Podaj mi proszę NaCl" "Moja herbata ma za mało krystalizowanej sacharozy"

 

Czyżby herbata, którą dostaje Osiem jest za mało słona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...