Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesteśmy kojarzeni z największym ścierwem, złodziejami, oszustami, hakerami w PRAWIE każdej grze online. Nie chcę być postrzegany jak polaczki.

Tak, bądź jak Bagno, słuchaj openingu do K-On, i rób na youtube poradnik przechodzenia Clannad. Po czym napisz notkę na blogu po japońsku o polskiej pogodzie i jedź do Nippon.

 

Jebać polske, no nie? Może po prostu tak nas postrzegają bo takie bufony jak ty udają finlantczyków i ogólną renomę psują potem gimnazjaliści z tagiem [pl] w nicku, i nie ma kto po nich sprzątać.

No

 

Po prostu to, co robią polaczki biedaczki dzieciaczki w grach mnie rozwala. Kradną, wyzywają się bez przyczyn, niszczą nasz piękny ojczysty język, ich zachowanie jest po prostu żałosne.

 

Nie chodzi KOMPLETNIE o to, że się nie przyznaję do bycia polakiem, czasem jest mi po prostu przykro przyznać się do tej bandy dzieciaków - nie chcę po prostu być traktowany przez obcokrajowców jak Polacy.

 

Proszę nie mieszać narodowości realnej () do tej znanej ze świata wirtualnego.

kontra Wojzaxa:

Bycie Polakiem jest dla mnie fajne po prostu. Ktoś spodziewa się że zachowam się jak typowy polski gimnazjalista, a tu niespodzianka!

Poza tym, wstydziłbym się gdybym miał reprezentować inne państwa UE bo ludzie tam są strasznie ograniczeni.

 

No, chyba żebym udawał Litwina.

 

Temat z cytatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać dziewczynie tabletkę i już...

Chyba ,że chodzisz na jakieś dziwki lub jak się jebi*** ,z każda lepszą szmatą to się używa...

Chyba chodziło o flunitrazepam.

A co jeśli arcalian miał na myśli pigułkę gwałtu ?

A oto nie czytanie całego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że jak zobaczył "flunitrazepam" to nie wpadł na to, iż to to samo co "tabletka gwałtu". Zresztą używanie niewiadomojaksuperbrzmiących nazw chemicznych jest bez sensu, kiedy są powszechnie używane odpowiedniki. "Podaj mi proszę NaCl" "Moja herbata ma za mało krystalizowanej sacharozy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, idź sobie już, zamieszanie niepotrzebne robisz, jesteś tu za krótko, by cokolwiek złego o mnie powiedzieć. Ba, przeczytałeś pewnie 10 moich postów i myślisz, że coś o mnie wiesz. Gtfo. A teraz leć sprawdzić, co to znaczy.

 

Na siłę próbujesz udawać powaznego, nie przeszkadzało by mi to, gdyby ci to wychodziło i byś nikogo nie obrażał przy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl, nie wiem czy to ci robi różnice ale warto napisać. Jestem na forum dłużej niż ty, tak więc pisząc że jestem na forum za krótko aby cokolwiek o tobie wiedzieć najzwyczajniej w świecie failnąłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
czy obrażać mądrzejszych od ciebie?

hehehehhe

 

Tak sobie myślę, że 4cośtam ustawil sobie wiek na 14, bo tak mial grabarz ( w koncu avek i sygne i reszte tez mial taka sama)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kargul w temacie o Warcrafcie II :P .

Pamiętam jak się przysrałeś kiedy wkleiłem cytat z literówką, ale widzę konsekwenty slash ma zawsze rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...